Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Juiced: Szybcy i Gniewni - okiem Zaixa

37 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2007 o 23:16, Jcdx napisał:

Niech ktos tego newsmana posle na kurs interpunkcji i ortografi... "Bez liku" pisze sie osobno,
po przecinkach wstawia spacje, nie powtarza slow (jak tu "teoretycznie") co 2 wyrazy...

Dalej sie znecac nie bede, bo nie ma po co. Ale mysle, ze warto by zrobic przesiew tego, kto
moze publikowac newsy, bo takie cos podrywa prestiz serwisu. Bardzo.


A ten serwis go posiadał kiedykolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 23:16, Jcdx napisał:

Niech ktos tego newsmana posle na kurs interpunkcji i ortografi... "Bez liku" pisze sie osobno,
po przecinkach wstawia spacje, nie powtarza slow (jak tu "teoretycznie") co 2 wyrazy...

Dalej sie znecac nie bede, bo nie ma po co. Ale mysle, ze warto by zrobic przesiew tego, kto
moze publikowac newsy, bo takie cos podrywa prestiz serwisu. Bardzo.


Prestiż? O czym ty mówisz? Rozumiem, że żartujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a teraz

Dnia 30.07.2007 o 00:36, EmperorKaligula napisał:

to, surowy text z masa bledow laduje w newsie - no gratuluje... oby tak dalej...


Weź odpowiedzialność za swoje słowa. Proszę bardzo powymieniaj błędy w moim tekście. Powtarzam w tekście (!), nie w newsie także tego przypadkowego - i nie mojego - "Reed for Speed" użyć nie będziesz mógł. Nie powinieneś mieć z tym problemu, przecież według Ciebie tu jest masa błędów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2007 o 08:54, ProChaoS napisał:

Prestiż? O czym ty mówisz? Rozumiem, że żartujesz.


Nie zartuje - jakis ma, z racji tego ze jednak sporo userow/klientow CDP tu zaglada. Chociaz moze uzylam zlego slowa i powinna sie tam znalezc ''popularnosc''. No ale to juz sa semantyczne gierki.

Tak czy owak zauwazylam ze byk we wstepie poprawiono. Paradoksalnie najmniej gryzl po oczach... Paskudztwa w ciagu dalszym newsa wciaz strasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 10:10, Zaix... napisał:

Weź odpowiedzialność za swoje słowa. Proszę bardzo powymieniaj błędy w moim tekście. Powtarzam
w tekście (!), nie w newsie także tego przypadkowego - i nie mojego - "Reed for Speed" użyć
nie będziesz mógł. Nie powinieneś mieć z tym problemu, przecież według Ciebie tu jest masa
błędów...


godzine po publikacji wsystko zostalo poprawione, teraz to pan Zaix moze kozaczyc poprawna polszyczna, ale jaki text byl po wrzuceniu kazdy widzial (kto jeszcze nie spal :) ) Wyczekuje teraz kolejnego textu Panskiego autorstwa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 13:32, EmperorKaligula napisał:

godzine po publikacji wsystko zostalo poprawione, teraz to pan Zaix moze kozaczyc poprawna
polszyczna, ale jaki text byl po wrzuceniu kazdy widzial (kto jeszcze nie spal :) ) Wyczekuje
teraz kolejnego textu Panskiego autorstwa :]


Jedyną zmianą która według mnie została wprowadzona w tekście jest przerobienie Reed for Speed na Need for Speed. To nie był mój błąd, ani nie ja go poprawiłem. Sam osobiście jako autor nie mam dostępu do panelu wrzucania tekstów. Poza tym np. błąd pisowni łącznej "bezliku" w tekście nadal jest, dlaczego więc uważasz że wszystkie błędy zostały poprawione? To raz, a dwa wcale nie próbuję kozaczyć poprawną polszczyzną, tylko proszę Cię abyś wskazał błędy w tym tekście... Nigdy nie twierdziłem, iż nie robię błędów - bo robi je każdy. Za każdego ortografa mojego autorstwa naprawdę się wstydzę. Ale podkreślam mojego autorstwa. W wersji którą ją oddałem "bez liku" napisane jest oddzielnie, ale niestety w tej kwestii musisz mi wierzyć na słowo, czego pewnie nie zrobisz.

Cała sprawa rozbija się o to, że użyłeś sformułowania "masa błędów" w odniesieniu do trzech z nich które zostały tutaj już napisane. Chodzi o Reed for Speed - poprawione, "bezliku" - nie moje, oraz - jak to ktoś napisał - powtórzenie słowa "teoretycznie". To jednak błędem nie jest, dopuszcza się przecież powtórzenia umyślne, które ja tutaj zastosowałem. Osobiście obstawiam, że więcej błędów nie było, a już na pewno nie było "masy błędów". Ty jednak zamiast wskazać gdzie dokładnie są owe błędy twierdzisz iż zostały one już usunięte oraz że oczekujesz mojego następnego tekstu. Zamiast więc potwierdzić swoje słowa wycofałeś się oraz będziesz śledził moje następne teksty w poszukiwaniu jakiś baboli. Czyli nie wziąłeś odpowiedzialności za to co napisałeś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bla Bla Bla... tytuł newsa "Juiced: Szybcy i Gniewni - okiem Zaixa" wiec kogo mam mam obwiniac o bledy ? Ojca Dyrektora ? Kogo obchodzi kto popełnił bledy, news syngowany Twoim nickiem to wszystko leci na Ciebie - tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 15:41, EmperorKaligula napisał:

Bla Bla Bla... tytuł newsa "Juiced: Szybcy i Gniewni - okiem Zaixa" wiec kogo mam mam obwiniac
o bledy ? Ojca Dyrektora ? Kogo obchodzi kto popełnił bledy, news syngowany Twoim nickiem to
wszystko leci na Ciebie - tyle.


Myślałem że a) da się z Tobą podyskutować na poziomie, b) umiesz czytać ze zrozumieniem, c) rozumiesz słowo "news". W każdym z tych punktów się pomyliłem. Otwierasz sobie "Juiced: szybcy i gniewni okiem Zaixa" i co widzisz? "Niedziela, 29 lipca 2007, godzina 20:10, autor: Hakken". Dopiero jak otwierasz rzut okiem to jest "Niedziela, 29 lipca 2007, godzina 20:10, autor: Zaix". Radzę się nauczyć odróżniać pojęcia "news" i "artykuł/rzut okiem/recenzja" oraz gdy zaczynasz dyskusję mieć poważniejsze argumenty niż "bla bla bla".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować