Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Northrend w nowym dodatku do WoW-a?

58 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2007 o 16:21, KaPe napisał:

W W4 pewnie i tak Arthas byłby do ubicia - albo i Illidian, gdyby nie znalazł się w TBC - a
założe się, że nie byłoby tyle narzekania. Ludzie wyrobili sobie jakieś dziwne uwielbienie
dla Illidana i straszliwie marudzili, że Blizzard "niszczy lore, pozwalając go zabić".
Wole ubić bossa dążąc do tego przez miesiące z grupą 25 ludzi, niż utłuc go sobie w pojedynke
w pare godzin w RTS. Ale to tylko moje zdanie.

Ale jak np. dadzą Króla Lisza (Arthas/Ner''Zhul w jednym ciele) to poza nim jedynie Kil''Jaeden zostanie poteżniejszy. I co? Potem jeszcze jego gdzieś dadzą w jakiejś fortecy Legionu w innym wymiarze? Jestem ciekaw jak to wszystko uporządkują w jakiejś kontynuacji, o ile w ogóle będzie. Według mnie już teraz Blizzard niepotrzebnie nawciskał niektórych ras i frakcji (Cenarion Expedition, Ethereals, Arakkoa...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard+World of Warcraft to totalna pomylka i zenada. Gram w wow''a od samego poczatku (ponad 2 lata),wszystko bylo super, lecz jakis tydzien temu wlamano mi sie na konto i ukardziono 1500 gold zglosilem to szybko do GM i co stwierdzil ze mi nie pomoze bo nie moze kasy znalezc napislem do 2 nastepnych GM to samo napisali (gre moga przeskanowac o kilka tygodni do tylu). Po wlamaniu zrobilem skan dysku Kasperskym i Ad-Aware SE Personal nic nie wykryly programy dysk czysty od jakichkolwiek wirusów, w dodatku zmienilem szybko email dla bezpieczenstwa i wszystkie dane jakie mozna zmienic (widomo ze ci co sie wlamali znali tylko login i haslo), lecz pod tygodniu stracilem konto. Nie mam pojecia jakim cudem kolesie zmienili email nie znajac zadnych danych emaila, moj brat rowniez gral w wow''a i jego znajomym robiono to samo, kradziono konta. A Blizz nic w tej sprawie nie moze zrobic wielka szkoda. Tylko ze ja placilem abonament i to nie maly 50 zl na miecha totalna zenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jako nowa rase dodadza Nerubian ;)
A skoro Northrend - to podziemia beda napewno dla wysokich lvli w grupach, no i jakie bogactwa tam beda pewnie ;P
Po prostu - Blizz jest mistrzem w rozdawaniu informacji, skoro utwory muzyczne "Northrend" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dadza 90 lvl, krola lisza , northrend i zapewne nowe mounty. Nie zdziwie sie tez jesli dodadza latanie na fly mouncie w Azerothcie a do Northrend bedzie sie wlasnie lecialo swoim moutkiem. Zapewne bedzie tez nowu mount(albo nowy rodzaj albo tylko wyglad starych) i jakies rasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, płaczą wszyscy za Diablo 3, a tak naprawdę - co chcecie zobaczyć w tym Diablo 3? Myślicie, że to będzie jakaś innowacja? To wtedy na pewno nie będzie się tak grało jak w D2. Jak nie będzie innowacji (co jest pewniejsze) to zobaczymy nowszą grafikę, parę dodatkowych bajerów, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... jaka ma być historia w diablo 3? przypadkiem jego serce cos tam i zmartwychwstał niewiadomo skad i jak i poco? i przypuszczam ze tak jak PIsze Galanid nie bedzie w tym zadnej innowacji choc tak naprawe po blizzardzie mozna sie spodziewac roznych rzeczy. A co do wowa to na wiescie o tym ze kiedyś bede mogł rozwalic frozen throna czekalem zawsze :> oby sie tylko ta informacja potwierdziła... no i jeszcze niech zrobią na sety taki normalny loot bo zbieranie repa i itemow czasem nudzi troche ;] PZDR :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"hmm...Northrend? Śmierdzi to to zrzynką z GW:EN :P"

Co do tego jeszcze chcialem cos napisac... wiara mnie wkurza na forach czy w grze czy nawet w realu jak mi mowia ze w wowie zerżneli cos z lineage czy guild warsa czy innych takich bo wow wyszedl pol roku pozniej to juz zerzneli...

Ludzie... WoW stworzony jest na podstawie nie tylko w3 ale takze w1 i w2 a znowu te gry storzone sa na podstawie ksiazek i systemu RPG, ktory opracowany byl dawniej niz ktokolwiek pomyslal o jakims Lineage 2 czy nawet 1 ;] I w takowym przewodniku byly już opisy, a nawet rysunki np. Onixi... bo ostatnio mi gostek tekstem wyjechal ze Onixia (wowowcy wiedzą o co chodzi) z wowa wyglada jak tam jakis smok z Lineage 2 , a l2 wyszlo pol roku wczesniej i ze blizz zerznał ;] ale coż można sie znać na czymś i trochę o świecie wiedzieć a można się też "znać" ;] PZDR :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aslan von Derum... w wowie masz klasy prestizowe a przynajmniej cos na ich wzór- chodzi mi o talenty bo od tego zlezy jaka bedzie Twoja postac i dla kazdej klasy masz kilka opcji bo mozna isc w 1 drzewko, a mozena jakos sobie pomieszac... a jakie chcesz rasy znowu? BE i Draneji dostatecznie namieszaly w fabule świata... moze teraz gnomy opowiedzą sie po którejs ze stron? albo jednak plotka o duszkach (wispach z wowa) okaze sie nie plotką i stana po ktorejs ze stron? najlepiej po stronie hordy ze niby sie obraziły na nocne elfy ;] PZDR :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ksiazki zostaly napisane na podstawie gry a nie gra stwozona na podstawie ksiazek.
Btw.
Chyba tylko ja mam takie dziwne i glupie wrazenie, ze to nie bedzie dodatek do WoW`a tylko np W4 :)
szczerze powiedziawszy wolalbym najpierw pokonac Arthasa w W4 i zobaczyc zakonczenie fabuly (o ile jest/bedzie) dotyczace Arthasa i Króla Lisza a dopiero potem pokonac go w WoWie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eventy w wowie popychaja jakby fabule z w3 do przodu, takze jak cos zobaczysz w wowie to pewnie nie bedzie juz tego w w4, tylko fabula posunie sie dalej i odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 22:47, SydeSyrius napisał:

Sortan... najpierw zostal opracowany system RPG, pozniej gry a pozniej ksiazki...


Jaki niby system RPG był osadzony w świecie warcrafta przed 1994 rokiem? Bajki piszesz. Warcraft zaczął się wraz z wydaniem Warcraft: Orcs & Humans. Wpierw były gry (1994), potem książki (2001) a na końcu system rpg (2003) :/. W międzyczasie oczywiście jeszcze gra planszowa i karcianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Jak na razie gram w zwyklego WoW''a... W nastepnym tygodniu zamawiam TBC... Ciekawe kiedy wyjdzie ten dodatek... Jesli zapał do grania mi nie wygasnie to na pewno kupie :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wiem northrend nowy rasy wysoki elfy przymierze i nie wiem inne horde --> Nagi :P
Nowy BG nazwa nie wim :)
nowy od 70 - 80 lvl moze :)
wysoki elf jest inne kraj Quel''thalas i ghostland vaillage :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quel''thalas jest juz w grze (Eversong woods i Ghostlads)
w dodatku ma ponoc wyjsc nowa klasa postaci, a mianowicie Deathknight (meele shadow dmg dealer) czyli cos pod skosem patrzac jak shadow paladyn tylko bez healowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować