Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Northrend w nowym dodatku do WoW-a?

58 postów w tym temacie

Im większa duma tym boleśniejszy upadek...........
WOw się skończy prędko i będzie ciekawostką pokroju ruchu Hipisów kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam postacie ktorymi gralem dluzej na conajmniej 3ch ;P o altah wole niemowic bo infekuje nimi wiekszosc :P w sumie to kasuje je srednio po 2-3 tygodniach ale jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam co będzie po Northrend...Bo wątpię aby na tym się skończyło. Rozbudowa CoT? "Podwodny" świat gdzie nagi są the biggest badass? Bo chyba trzeba będzie nowych badassów po Arthasie wprowadzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 13:39, Lord Asgaroth napisał:

hmm...Northrend? Śmierdzi to to zrzynką z GW:EN :P


Northrend od zawsze był w uniwersum Warcrafta, więc ja tu nie widzę żadnej zrzynki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że kiedyś Blizzard uzupełni również te brakujące strefy w Eastern Kingdoms np. Gilneas. Może jakiś nowy content dla low leveli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te dodatki mialyby sens jezeliby dodawali do nich miesiac gry, lub inaczej WoW bez abonamentu, ale dodatki co rok, bo jednak to spory wydatek placic 55zl miesiecznie i kupowac jeszcze dodatki co rok wg zapowiedzi blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank będzie to Northrend po 1 na mapie świata widać go :D po 2 juz są wprowadzane w łatkach zielska drzewka itd. które maja oznaczenie 2 dodatku i wyglądają jak z tundry rodem z Syberii czyli w wow Northrend :D po 3 bo jeszcze tylko tego brakuje :>

Ale tutaj trzeba sie zastanowić nie czy Northrend tylko co jeszcze będzie w tym dodatku nowe rasy ?? 10lvl up?? itd. :D ale na 100% będzie to Northrend 90% będzie 10lvl up i może z 70-60% nowe rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do niektórych wypowiedzi tutaj na temat Diablo 3 nie liczyłbym na ten tytuł nawet w 2012r. Ludzie, którzy zajmowali się Diablo zostali zwolnieni z Blizzarda bo firma nie potrzebowała kontynuacji Diablo. Jedyną nadzieją jest założone przez zwolnionych studio Flagship Games tworzące następcę Diablo, Hellgate:London

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> tab16
nie zwolnieni, a sami się zwolnili.
Polecam lekturę wywiadu z Billem Ropperem (CEO Flagship Studios) z czerwcowego CDA (nota bene fanem World of Warcraft).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 13:05, ashar napisał:

ehh, zal, bol i smutek :(
wszystkie wielkie postacie tego uniwersum gina jedna po drugiej stajac sie farm-able bossami...
przyszla kryska i na Arthasa... ale wlasciwie po nim juz niema jakiejs znakomitosci do farmowania.

Rozumiem, że dużo ciekawiej byłoby bić Losowego_Trolla X, Ogra Y, a końcowym bossem byłby Lord Zet? Po to osadza się gre w świecie Warcrafta, aby umieścić w nim znane postacie, a posuwanie fabuły do przodu przez ich uśmiercenie - też dobre. Dużo ciekawsze dla mnie jest bicie Illidana, niż Ragnarosa, czy C''thuna, o których tak naprawde nikt wcześniej nie słyszał.
W W4 pewnie i tak Arthas byłby do ubicia - albo i Illidian, gdyby nie znalazł się w TBC - a założe się, że nie byłoby tyle narzekania. Ludzie wyrobili sobie jakieś dziwne uwielbienie dla Illidana i straszliwie marudzili, że Blizzard "niszczy lore, pozwalając go zabić".
Wole ubić bossa dążąc do tego przez miesiące z grupą 25 ludzi, niż utłuc go sobie w pojedynke w pare godzin w RTS. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu lol jak zrobi jeden z producentów kupę i wrzuci ją do neta to od razu powiedzą wszyscy że to jest kształt "nowego" kontynentu w wowie, żenada tak jak sama gra :P Chociaż Warcraft III był niezły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli ten dodatek okaże się ciekawy i warty tego by rozpocząć granie nową postacią to może znów się skuszę na WoW-a;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naturalne jest to ze w nowym dodatku dodadza norhtrend, mysle ze dojda tez 2 niewielkie wysepki, wokól wiru, na których według info z różnych źródeł, mieści się stolica kartelu goblinów ;). polecam poczytac o tym na wowwiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować