Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zostań testerem Wiedźmina

166 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2007 o 15:33, Azrathel napisał:

/.../

F*ck yeah! Nabrzmiałeś zarówno ty jak i inni tobie podobni dumą? Świetnie, a wiesz co to esport? Znasz jakichś zawodowych graczy? Wiedz, że jest taki 17-o letni gracz o nicku av3k. <i>kolejny lamerski h4x0rski nick, nie? Pewnie gość jest dzieckiem neo, nie sądzicie? </i> Jednakże jakimś <i>cudem</i> wygrał tegoroczne ''elektroniczne mistrzostwa świata'' w Quake''a 4. Zarobił na tym... nie wiem iledziesiąt/ileset tysięcy euro, nie wiem ile zarabia miesięcznie za granie, jednakże myślę, że tyle wystarczy żebyście byli mniej dumni z siebie z waszych super, hiper cudownych postów gnojących młodocianych graczy.

Darkstar181:
Myślę, że dla każdego pracodawcy lepiej mieć niepełnoletniego pracownika, który potrafi dużo, nie jest nieudacznikiem, niż odwrotnie. Jedyną barierą niedo przebicia jest prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No myly państwo, toż to poprostu chamstwo!
To ja sie zgłaszam do pracy, w sobotę wstaje skoroświt, jadę do CDPRed na rozmowę, potem oni nie oddzwaniają, a teraz piszą, że dalej ludzi szukają, jak dziś się miały rozpoczac już testy.
Do tego, lenie, bo ogłoszenie na stronie wiedźmina dokładnie takie samo było.
Skandal, granda i w ogóle nosorożec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 16:06, P3NCZUL napisał:

F*ck yeah! Nabrzmiałeś zarówno ty jak i inni tobie podobni dumą? Świetnie, a wiesz co to esport?


Wiem ale esport to nie praca.

Dnia 30.07.2007 o 16:06, P3NCZUL napisał:

Znasz jakichś zawodowych graczy? Wiedz, że jest taki 17-o letni gracz o nicku av3k. <i>kolejny
lamerski h4x0rski nick, nie? Pewnie gość jest dzieckiem neo, nie sądzicie? </i> Jednakże
jakimś <i>cudem</i> wygrał tegoroczne ''elektroniczne mistrzostwa świata'' w Quake''a
4. Zarobił na tym... nie wiem iledziesiąt/ileset tysięcy euro, nie wiem ile zarabia miesięcznie
za granie, jednakże myślę, że tyle wystarczy żebyście byli mniej dumni z siebie z waszych super,
hiper cudownych postów gnojących młodocianych graczy.


Całe to "gnojenie", którego się doszukałeś sprowadza się do tego, że niektórzy nie mogą zrozumieć pewnych rzeczy. Np. tego, ze testy to nie będzie samo granie ale głównie szukanie błędów. Nigdy w takich testach nie uczestniczyłem ale domyślam się, ze tester nie przejedzie całej gry. Jego zadaniem będzie np. grać w jeden rozdział na tyle sposobów ile się da, znaleźć błędy zarówno językowe jak i związane z silnikiem (o, zobaczcie jak się ładnie w tym miejscu tekstura rozjeżdża) oraz skryptami fabuły (... i nie zaskoczyło, że wykonałem zadanie). A jak programiści rzecz naprawią to jeszcze raz sprawdzamy ten fragment...

Dnia 30.07.2007 o 16:06, P3NCZUL napisał:

Darkstar181:
Myślę, że dla każdego pracodawcy lepiej mieć niepełnoletniego pracownika, który potrafi dużo,
nie jest nieudacznikiem, niż odwrotnie. Jedyną barierą niedo przebicia jest prawo.


Owszem. To jest zawsze prawdziwe.

Ja nie narzekam na te testy z powodu tego, że odbywają się w Warszawie a nie za pośrednictwem netu - nie czuję się z tego powodu dyskryminowany - doskonale rozumiem dlaczego tak się dzieje. Uważam, że mógłbym sporo bugów znaleźć ale to już doprawdy nie mój problem. Ja mogę się przygotować do morderczej recenzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorośnijcie, a potem płaczcie. To w sumie trochę źle że taka młodzież jest na gram.pl... ale to nie dyskryminacja wcale. To praca jak każda inna, a że "na zlecenie" tzn pewnie umowa jest na ten określony czas to się nie dziwcie. W dodatku gra jest od 18 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 16:21, hallas napisał:

Wiem ale esport to nie praca.


Sprostowanie - to jest praca ale polegająca na czymś innym niż praca testera choć zapewne taki gracz sprawdziłby się jako tester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 16:06, P3NCZUL napisał:

> /.../
F*ck yeah! Nabrzmiałeś zarówno ty jak i inni tobie podobni dumą?

zawsze nabrzmiewam dumą kiedy uda mi się, nie używając przekleństw, wywołać u kogoś skrajne emocje, graniczące z gniewem.

Dnia 30.07.2007 o 16:06, P3NCZUL napisał:

Świetnie, a wiesz co to esport?

wiem, niestety nie mam pojęcia, co to ma do rzeczy.

Dnia 30.07.2007 o 16:06, P3NCZUL napisał:

Znasz jakichś zawodowych graczy?

nie. a ty?

Dnia 30.07.2007 o 16:06, P3NCZUL napisał:

Wiedz, że jest taki 17-o letni gracz o nicku av3k. ednakże
jakimś <i>cudem</i> wygrał tegoroczne ''elektroniczne mistrzostwa świata'' w Quake''a
4. Zarobił na tym... nie wiem iledziesiąt/ileset tysięcy euro, nie wiem ile zarabia miesięcznie
za granie, jednakże myślę,

wzruszająca historia. nie wiem tylko, co to ma do rzeczy. w swoim poście pisałem o tym, że nieletni chcą się zatrudnić do PRACY. nikt nie broni im być Uber-Pr0 wymiataczmi, zgarniającymi xxx dolarów na turniejach.

Dnia 30.07.2007 o 16:06, P3NCZUL napisał:

że tyle wystarczy żebyście byli mniej dumni z siebie z waszych super,
hiper cudownych postów gnojących młodocianych graczy.

gnojących młodocianych graczy? wyborne, doprawdy. nie zgnoiłem żadnego młodocianego gracza - a jedynie kilku/-nastu/-dziesięciu małolatów, którym się wydaje, że praca testera jest Super-Fajna i do tego czują się dyskryminowani z tego powodu, że pracodawca ŚMIE od nich czegokolwiek wymagać [wiek, znajomość języka, czytając między wierszami - również dogodne miejsce zamieszkania].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niom...
Ja angielski w miare bardzo dobrze znam, ale FCE - nawet trudne to jest ;/
A nawet - i tak czy siak za rok pracy bede szukac, wiec beta-tester nawet dobrze bedzie ;)
Ciekawe ile dostaje sie na godzine ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie wydaje się dziwne, że gra, na która zostają złożone zamówienia, która ma datę premiery itd, wymaga beta testów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech - wszyscy maja problem ze nie maja 18. Nie mozecie zrozumiec, ze CDP oferuje prace, a wg. konstytucji, uchwal i innych pracodawca moze zatrudnic pracownika ktory ma ukonczone 18 lat. Zatrudnianie mlodszych jest nielegalne, a przeciez CDP nie chce miec rozprawy sadowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, ciekawe. Miejmy nadzieje, że będzie więcej takich ofert w przyszłości :)) Narazie spelniam tylko jeden warunek ... =P - język .. Ale za kilka miesiecy byłby już drugi spelniony =P A Za jeszcze wiecej, może i 3 bym spelniał ;PP

Ale mówie Wam .. Nie ma to jak zaginać na budowach .. Codziennie jesteś zrąbany jak dziki mops, uwalony po czubek głowy i pracujesz za grosze .. To jest praca na wakacje ... =P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście - nikt nie czyta tego co jest napisane wyżej...

Na odchodnym:

- data premiery to przewidywany termin ukończenia gry. Jeżeli jest on przesuwany to znaczy, że twórcy z pewnych powodów nie wyrobili się na wcześniejszy termin.

- młodociany może pracować i nawet nie musi mieć ukończonych 16 lat - są to jednak szczególne przypadki (np. aktorstwo). Nie może on jednak pracować przy czymś, co jest dla niego niedozwolone: w tym przypadku mamy do czynienia z golizną i ciężkim słownictwem.

Poza tym uważam, że Kartaginę należy zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować