Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zostań testerem Wiedźmina

166 postów w tym temacie

Do Wszystkich poniżej 18 roku życia... pamiętajcie, że to co proponuje CDP RED to jest praca i powstaje tutaj nawiązanie stosunku pracy do którego ważny jest własnoręczny podpis pod umową o pracę, młodociany może podjąć pracę 8 godzinną jeżeli ukończył 16 rok życia oraz jeżeli nie ukończył 18 roku życia wymagany jest podpis rodzica lub prawnego opiekuna, te i inne komplikacje z prawa pracy dyskwalifikują wszystkich młodocianych więc dajcie sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życze powodzenia :] jak ktoś sie załapie to wiecie (patrz podpis :))
Chętnie bym tak pracował ale nie mieszkam w warszawie, nie mam 18 lat, przynajmniej z ang. sobie radze.
Trudno poczekam aż w bełku powstanie siedziba CDProjekt, a jak nie to mam już w planach założenie czegoś na wzór Microsoftu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8h czyli wychodzi na to ze jak kazdy przecietny polak idzie do pracy od 7-8 to tu jest w niej do 15 lub 16. To i tak dobrze bo niektorzy dluzej pracują...

A jak czytam to niektorzy mowia ze to zła praca ale poczekajcie. Czy wy uwarzacie ze Ci testerzy siedza non-top 8 h przy monitorze? no coś tu by bylo wtedy nie tak. Tak to mozna jobla dostac i w ogole.

Tak wiec dla tych którzy chca w wakacje zarobic i duzo sie nie narobic to w sam raz...Szkoda ze ja nie mam 18 lat tylko 17. No ale cóz...moze za rok cos bedzie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no 8 godzin non stop to chyba nie hehehe jest 15 minutowa przerwa i po każdej godzinie spędzonej przy komputerze pięć minut przerwy :D... tyle mówi poilskie prawo ... o i jeszcze jakiś dodatek na okulary może by można wysępić hehehehhe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* prawda odnośnie wypowiedzi kjelt

A odnośnie BaRt3k - PRACA to PRACA jest czas na przerwe na śniadanko na siku kupke ale tak po za tym to PRACA (przy okazji. Oglondałem kiedyś jakiś artykuł o beta testerach. Jeden z nich jak sie wypowiadał to powiedział że pierwszy poziom przeszedł kilka set razy) więc wątpie że przez te 8 godzin np. 2 graja a 6 piją herbatke i żartuja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem mówiąc... troszkę późno te testy... Premiera w październiku (odtych obsuw to już można dostać nie powiem czego), a Wy dopiero testy robicie? Może i się wyrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yobel, a co ty spobie wyobrażasz ? :) Obejżyj se jakiś materiał robienia gier (testy robi sie na hura przed premierą i módl sie pan żeby nie było poważnych błędów bo inaczej przesuwanie premiery (choć 2 miechy przed premierą to faktycznie przegięcie ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 17:45, Madoxx napisał:

* prawda odnośnie wypowiedzi kjelt

A odnośnie BaRt3k - PRACA to PRACA jest czas na przerwe na śniadanko na siku kupke ale tak
po za tym to PRACA (przy okazji. Oglondałem kiedyś jakiś artykuł o beta testerach. Jeden z
nich jak sie wypowiadał to powiedział że pierwszy poziom przeszedł kilka set razy) więc wątpie
że przez te 8 godzin np. 2 graja a 6 piją herbatke i żartuja ;]


No dobrze.Zgadzam sie ale...Napewno przez 8 godzin nie gra non top. To ze kilka set razy przeszedl 1 poziom nie znaczy ze zrobil to w 8 godzin. Mi sie zdaje ze praca taka to co najmiej tak normalnie popracujesz 6,5h a reszta to wiadomo-przerwy. a i tak w tym czasie nie bedziesz gral caly czas bo tak czy siak nie znamkna Cie w pomieszczeniu i kaza grac. Bedziesz mial duzo ludzi kolo siebie i z nimi przegadasz tez polowe czasu a w miedzy czasie robisz swoje. Wiec nie gadajcie jaka to straszna PRACA. Fakt PRACA no ale ludzie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 14:37, Darkstar181 napisał:

> Ech... Nie wypowiem się bo większość z Was moje znanie na temat wieku minimalnego podpisywania

> lojalek zna.
To nie jest jakaś "lojalka" to jest umowa o pracę, 8 godzin dziennie przez półtora miesiąca.
Widzisz różnicę?

Widzę i rozumiem.

Ale co to, pozrzędzić sobie nie można? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No też nie wiesz co od Ciebie będzie wymagał pracodawca, jakie postawi przed Tobą cele , jak Ci powie że masz grać przez 6 godzin a pod koniec dnia napisać swoje wrażenia to będziesz z tego rozliczany... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartku - kjelt i mła ;] napisaliśmy mniej wiecej jak to jest (no kjelt więcej :P)

A tak pomijając godziny pracy i czas spędzony na jej wykonywanie. Czy chciałbyś grać w wiedźmina albo jakąś inną gre, która ma bugi resetuje się (a przy najnowszych grach gdzie np. jak twierdzi ubisoft odnosnie assasin cred gdzie niby wszystko sie tak zmienia ze wywołanie tego samego błedu (bo na tym ta praca miedzyinnymi polega)bo ja to po 2 dniach miałbym dość biorąc pod uwage że dużo dłużej sie go nie bedzie przechodzic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby się grało w jedną grę przez półtora miesiąca i to po 8 godzin dziennie to można by chyba zwariować( no ale jak ci płacą to chba przyjemność ), przeszło by się tą grę ze 20 razy i to jeszcze granie przed premierą! fani nie musieli by już jej kupować bo znaliby ją od podszewki, hehe

mi by pasowała taka robota ale jak mm 12 lat i nie jestem z warszawy ( moja miejscowość jest ok. 200 km od wawy ) to nie bardzo jak tam dojeżdżać...... no ale nie gdybajmy bo i tak mi brakuje 6 lat :/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sephirath - a uważasz że zrzędzenie w czymś pomoże ? gdyby jaskiniowcy zżędzili by że ciężko rozpala się ogień, albo że ciężko wyrabia się koło to byli byśmy w najleprzym wypadku nadal w średniowieczu jak nie w jaskini ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 17:57, kjelt napisał:

Za to żeby zaistnieć w Creditsach TAK TAK TAK TAK TAK TAK :D

Dokładnie. POmijajać juz fakt no prawda dosc ciezkiej roboty to tez jest dla Ciebie wyroznienie. No bo w gre zagra kilka milionow osob :) i kazdy z nich wie ze to wlasnie Ty ta gre testowales. A to tez jest jak dla mnie cos fajnego.:)

A robota jak robota tyle ze bez wysilku a dostaniesz napewno wiecej niz zwykly robol na budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować