Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zostań testerem Wiedźmina

166 postów w tym temacie

Pomysl fajny. 18 lat mam juz dawno skonczone, jezyk angielski znam w miare dobrze, problem jest w tym, ze testy sa w Warszawie (co ma akurat te dobra zalete, ze nie trzeba miec wlasnego kompa). A czemu jest to problem? Bo nie wiadomo jakie za to bedzie realne finansowe wynagrodzenie, a z czegos przez poltora miesiaca w stolicy trzeba bedzie zyc. Ale rozwaze wyslanie zgloszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woah. Podejrzewam, że tłumy podnieconych graczy rzucą się, by tylko móc zagrać w Wiedźmina. Strach pomyśleć, co by się działo, gdyby nie ograniczenie wiekowe... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 20:55, Wojman napisał:

Pomysl fajny. 18 lat mam juz dawno skonczone, jezyk angielski znam w miare dobrze, problem
jest w tym, ze testy sa w Warszawie (co ma akurat te dobra zalete, ze nie trzeba miec wlasnego
kompa). A czemu jest to problem? Bo nie wiadomo jakie za to bedzie realne finansowe wynagrodzenie,
a z czegos przez poltora miesiaca w stolicy trzeba bedzie zyc. Ale rozwaze wyslanie zgloszenia.



Myślę, że samo wysłanie zgłoszenia to nie problem. Jeżeli wynagrodzenie będzie niższe niż koszty zamieszkania w Wa-wie, to ja nie będę miał skrupułów wycofać podania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam mam 15 i nie narzekam.
kupię sobie wiedźmina i będę grął bez zoobowiązań, a nie katował się na siłę.
Gdybym miał te 18 to może i bym spróbował ale takiego ograniczenie nie jest powodem by bombardować cd-projekt skargami i zażaleniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielką szkodą jest fakt, że nie można być testerem w domu :/ Jak zobaczyłem tytuł newsa, to tak pomyślałem... ;( Nie zostawię dobrze płatnej pracy tylko po to żeby zagrać przed premierą... chociaż, nie powiem, że propozycja kusi, tym bardziej, ze spełnia się wszystkie wymagania... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś już to pisał bodajże gdy poprzednio poszukiwano testerów, że beta-testy to wcale nie jest taka łatwa praca :). Ot takie niefajne sytuacje jak osiem godzin robienia czegoś, żeby sprawdzić czy wszystko działa we wszystkich możliwych konfiguracjach.

Praca dla ludzi naprawdę kochających gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy pracują jako kelnerzy przez 10 godzin dziennie za marne pieniądze...ale dostają niezłą kase z napiwków.Inni są nauczycielami i użerają sie z gówniarzami za "kuźwa" 1500 na ręke.A jeszcze inni jadą aż do Wielkiej Brytani aby zmywać gary albo czyścić klozety...Czy są to lepsze zawody od testera...oj chyba nie.Jeżeli CDProjekt Red zaoferuje godziwe warunki...i może jakieś służbowe mieszkanko to czemu nie skorzystać....była by to bardzo korzystna oferta...szkoda,że w tym newsie nie ma prawie żadnych informacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż nawet gdybym miał te 18stke ta robota nie jest dla mnie.
Testowanie w dużym stopniu odbiera późniejszą radość z granai w produkt końcowy.
Swoją drogą miło jest spojrzeć na coś i stwierdzić "o to moje" albo "o a gdyby nie ja to tu..."
W każdym razie nie rozumiem osób które swoim zachowaniem same udowadniają że ta praca nie jest dla nich.
Ludzie to nie jest żadna dyskryminacja smarkaterii tylko poważna praca z zobowiązaniami i odpowiedzialnością!
Wiadomo że co innego jest roznosić ulotki,a pracować na pełen etat przy poważnym przedsięwzięciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 18:59, Coristo napisał:

Czy ktoś z CDP może łaskawie odpowiedzieć jakie są dokładne wymagania do tej pracy i
jaki jest zakres obowiązków?


Z CDP nie jestem, ale w newsie wymagania sa raczej napisane. Oczywiscie z posrod tych osob wybiora takich ktorzy w rozmowie kwalifikacyjnej wyjda najlepiej (spostrzegawczosc, ciekawe pomysly, cierpliwosc itp sa mile widzianymi cechami zwykle)
A obowiazkow to chyba oczywiste. Siadziesz przed kompem i bedziesz grac w Wiedzmina szukajac bledow (oczywiscie nie bedzie to granie freestyle, ale bedziesz mial kierownika testow i on powie nad czym masz sie skupic.
No ale jak chcesz dokladnie info od ludzi z CDP to najlepiej mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 23:14, kvvier napisał:

Kurcze, gdybym tak mieszkał w Warszawie.:(


W Wakacje wynajecie mieszkania (akademik na przyklad) to bulka z maslem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować