Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dobre wyniki firmy Gameloft

21 postów w tym temacie

Gameloft. Co jak co, ale grami na komórki bardzo się interesuje. Od zawsze ulubiona firma, ale ostatnio się opuszczają... Coraz więcej ich gier to to samo, z lekko zmienionymi grafikami. Przykłady? Prince of Persia = Pirates of the Seven Seas. Dogz = Catz. I tak dalej...
Taki Fish Labs (mistrzowie 3D, może to przez ich Abyss Engine, może nie - ale w tym przypadku nawet Gameloft im nie dorównuje) czy Digital Chocolate już wkrótce ich wyprzedzą, moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Zajmująca się grami na komórki firma Gameloft opublikowała wyniki finansowe za pierwszą połowę bieżącego roku. I przy okazji po raz kolejny okazało się, że ta gałąź branży elektronicznej rozrywki jest znacznie bardziej zyskowna, niż można by przypuszczać...

Przeczytaj cały tekst "Dobre wyniki firmy Gameloft" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tylko grataluwać :P ogólnie mówiąc fajne gry tworzą, szczególnie przypadł mi do gustu Splinter Cell i Asphalt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Gameloft rozszerzył swą działalność... Prince of Persia: Ghost of the Past nie był na komórkę, tylko na Xbox Live... :P
Ale wyniki są imponujące, nie spodziewałem się czegoś takiego, a więc zostaje nam się cieszyć, dzięki temu (mam nadzieję) będziemy dostawać jeszcze więcej, jeszcze lepszych gierek. Jeśli mam ściągnąć jakąś grę na komórkę (bo na przykład znudziły mi się te oryginalnie znajdujące się w pamięci) wybieram tylko sprawdzoną markę - gameloft, zwłaszcza, że tworzą gierki na podstawie moich ulubionych tytułów z PC i innych platform.
Oby tak dalej Gameloft :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Czy to znaczy, ze przestana produkowac tytulow Ubisoftu...? Gralem w PoP:WW i PoP:T2T i uwazam, ze to najlepsze dwie gry, jakie powstaly na komorke. Chetnie zobaczylbym nadchodzace tytuly Ubisoftu rowniez na komorce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pop:WW i PoP:T2T najlepsze gry na koma??!! -"śmiech na sali" :D zagraj w gry fishlabsa (V0Rally 3d, Tank Raid 3d, Speed Spirit) lub Micazook (Covert Ops 1944) to są dopiero gry...a i jeszcze zobacz na you tube trailer STALKERA na komórki firmy q plaze-premiera wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asphalt 2 wymiata xD Tylko szkoda, że mi się skasowała z komy, bo musiałem oddać dp serwisu i skasowali mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... ja akurat wole uzywac komorki jako odtwarzacza MP3, ale co do gier - to raczej te na podstawie gier na inne platformy - nie dorownuja oryginalom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się - dzięki świetnej jakości tego developera każda gra Ubi ma swój "komórkowy" odpowiednik. A gry mają przednie - szczególnie seria Splinter Cell! A ktoś grał w Brothers in Arms: Earned in Blood 3D? Bo mam zamiar kupić, a nie wiem, czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować