Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Ile czasu spdzacie przed komputerem i nad czym?

114 postów w tym temacie

Ostatnimi czasy, są to naprawdę skromne ilości. :)
Jeżeli coś, to popykam godzinkę w CS-a, albo popiszę z kimś na GG. :)

Ah, no i w sytuacji, jak się uczę ( tjaaa ), zapuszczam muzykę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, to chyba jestem nienormalny :D(Patrząc na wyniki i rekordy poprzedników) W zwykłe dni to od 16/17 do 23/24
W weekendy od 12 do 24/1(Oczywiście czasami dzień przerwy, bo TAK mam kolegów ._.) Mój rekord to... 1 dzień i 8-10h już nie pamiętam :) Mały dowód na screenie, szkoda tylko że w gw po 1 dniu nie dopisuje już ile godzin grałeś :/

20090301114429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile godzin się ma wolnych, tyle się korzysta ;). Ostatnio zaczęły kończyć mi się ferie, więc noce zarywam jak najęty. Teraz zacznie się szkoła, więc pewnie będę siedział około 3-4 h dziennie. A co robię... a robię wiele rzeczy. Bawię się w PS, posłucham muzyki, obejrzę dobry film, od czasu do czasu w coś sobie pogram :). Głównie siedzę na necie. Czytam newsy, przeglądam fora i coraz częściej przebywam na gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W normalny dzień siedzę przy komputerze ok. 2-3 godziny, ale w weekendy, wakacje i ferie ok. 4-5 h. Zwykle gram w GTA San Andreas albo w Hitman'a II, ale też bawię się grafiką w Photoshopie, montuję jakiś filmik w Ulead Media Studio no i słucham muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na weekendzie komp włączony prawie cały dzien z racji sprzedaży dużych ilości towarów na allegro. Na tygodniu to ze 3h komp chodzi dziennie też ze względu na prowadzoną sprzedaż. W międzyczasie troche gram w GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tygodni 0, albo po godzince, ale to zależy, ile mam nauki do szkoły. W piątek, sobotę ok. 5-6h. Niedziela też zależy od lekcji, ale głównie ok. 2h. Głównie gram w jakieś gry, tylko wieczorami piszęna gram.pl i słucham muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu około 3 godziny, byłoby więcej, gdybym nie miał braci:P. A w weekend to 5-6. Zawsze podstawa to fora, mail, gramsajt, czasem coś napisać. Ale stosunek grania do całej reszty to jakoś tak 4:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja widzę, że jestem maniakiem: w dni szkolne 4-5 godzin, w weekendy około 12 godzin. Chyba, że jest jakieś wyjście z kumplami itd. lub jest więcej nauki lub są wakacje. Wtedy zdecydowanie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem strasznym maniakiem, dzisiaj jednak też zdecydowanie długo siedzę przy kompie. W chwili obecnej przeważnie w Internecie, czasami zajmuję się jakimiś pierdołami, np. tekstami, ostatnio więcej gram (a był taki czas, że nie grałem w nic, albo grałem chwilkę i zaraz wyłączałem, bo się nudziłem), jak będą wakacje i będę miał chwilę oddechu to zajmę się swoimi planami. Przeważnie siedzę po kilka godzin dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm tak po szkole to z 8-9 godzin
W weekend to od rana do wieczora

Minimalnie pogram sobie , troszeczkę więcej w necie , a tak to nudzę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak :
- rekord - 14 h samego grania ( 2001 rok )
- w tyg. szkolnym - 2, 3 h ( trochę grania, trochę forum, bardzo dużo muzyki )
- w weekend - 6, 7 h ( dużo grania, internet, bardzo dużo muzyki )
- wakacje - 2, 3 h ( mało grania, dużo internetu, bardzo dużo muzyki )
- ferie - czasem i 12 h, ale tak śr. 8 h ( dużo grania, mało forum, bardzo dużo muzyki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gimnazjum siedziałem po 3 godziny dziennie. W Liceum mając PSP oraz mnóstwo nauki siedze za tygodnia mniej niż godzinę dziennie. Strata czasu. W weekedny do 3 godzin. Wolę pograć na PSP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować