Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Ile czasu spdzacie przed komputerem i nad czym?

114 postów w tym temacie

Witam ile czasu spędzacie przed kompem i nad czym?? nie chodzi mi o to w jakie gry gracie tylko co robicie np: robicie filmiki z gier,rysujecie w paincie,siedzicie na forum lub gracie w gry itd.zapraszam do pisania o swoich komputerowych zajęciach.(korzystałem z wyszukiwarki i nic podobnego nie znalazłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hura temat jeszcze nie zamknięty ^^
u mnie to niedłączny fragment dnia
siedze najdłużej przy gram (blog,forum)
i trochę przy gothicu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy niewiele, raptem 0,5-1 godziny dziennie. Sprawdzam pocztę, przeglądam z grubsza forum, poczytam nieco wiadomości ze świata i sportowych, itp. Jak czas pozwoli, a moja kochana dziewczyna gdzieś np. wyjedzie, to i w Fallout''a pogram, ale czas na to mam głównie na... studiach :) i to weekendy. No i raz na jakiś czas (średnio 3-5 razy w miesiącu) trzeba jakiś kosztorys lub umowę razem z tatą (-em?) napisać - Ech, ci dorośli... 2 lewe ręce do takich rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....
Są takie dni że nigdzie nie wychodze i wtedy cały dzień siedzę przy kompie, wtedy gram na nim tylko z godzine (chyba wyrosłem z gier, naprawde, nie chce mi sie w nic grać), i reszta czasu to gram.pl, caluśieńki dzień na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 08:06, NuGGet napisał:

Hmmm....
Są takie dni że nigdzie nie wychodze i wtedy cały dzień siedzę przy kompie, wtedy gram na nim
tylko z godzine (chyba wyrosłem z gier, naprawde, nie chce mi sie w nic grać), i reszta czasu
to gram.pl, caluśieńki dzień na forum:)


Miałem to samo. Pomógł mi Beyond Good and Evil za 14,90 zł. Teraz gram w niego bezustannie. Radzę spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wakacje siedze ok. 6h na internecie (większość na gram.pl i allegro :))
I 2h gram,

W ciągu roku szkolnego nanecie siedze 1,5 do 2h
Oraz 1h gram,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować