Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Ile czasu spdzacie przed komputerem i nad czym?

114 postów w tym temacie

Ogólnie staram się nie siedzieć zbyt długo, ze względu na stan mojego kompa, który miał więcej płyt głównych niż lat... ;-)
Czyli będzie z max. tak 4 godzinki. Na co? A to różnie. Jeśli jest dużo do przejrzenia na gram.pl (forum, gs-y), albo się na IRCu zagadam, to mogę siedzieć tak koło 2 godzin gapiąc się w okno FF. ;P
Jeśli nie, to Guild Wars i lecimy. ;D Ew. zagram sobie coś w Frets on Fire.
Jak trzeba to robię też inne rzeczy, np. ostatnio często bawię się grafiką w GIMPie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh jaa . Jak jeszcze grałem w diablo to siedziałem po skzole po 3 moze 4 godziny a jak przyszło do weekendu to rwałem noce jak najęty ... jak dostałem internet komputer chodził cały czasz bez przerwy najdłuzej chodził 105 godzin :D:D ale ja cczasami musiałem odespać .... Teraz siędze znacznie mniej ale jak się zbliża weekend to zarywam noce i oglądam filmy no i siedze na gram.pl coraz dłuzej praktycznie cały czas mam włączone w zakładce :D to tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa, czasem jest tak, że siadam tylko na pół godziny zeby zobaczyć czego ludzie odemnie chcą (gg, gram.pl, inne fora), ale to są sytuacje głównie w tygodniu, zwłaszcza w piątki. Tak to w tygodniu 2-3h, godzinę w necie, reszta to PES i FM, a w weekendy mój czas spędzony przed kompem wacha się pomiędzy 1 a 5 godzinami, choć mój rekord to godzin 12, spędzonych głównie nad FMem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek-Czwartek - siedzenie na necie (gg, plemiona, forum gram.pl, ulubione stronki na necie)
Piątek - necik, a potem zabieram się za granko (aktualnie Bioshock i TDU) :D
Sobota-Niedziela - ten sam cykl tylko z samego ranka i późnym wieczorkiem bo większość czasu spędzam poza domkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wejdę na kompa to częściej posiedzę na necie, zawsze wejdę na gram, napiszę cztery lub pięć postów, no a jak zaszaleję to 8. Czasem posiedzę nad encyklopedią gier 08. Wejdę na jakieś mini gry internetowe, albo coś na smogu pooglądam lub na youtube. com . Zazwyczaj wchodzę na te same strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W weekendy, ferie, wakacje itp to po średnio 8h dziennie (czasem 10-12h, a czasem ''''tylko'''' 6).
W dni szkolne różnie. Jeśli np. mam w ten dzień angielski to tylko 2h, a jeśli dzień wolny to z 3-4h.

60% ogólnego czasu to oczywiście gry, reszta to forum.gram.pl, rozmowy z ludźmi i ogólna praca z bezproblemowym systemem operacyjnym Łindołs Iks Pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę na kompie po kilka godz. Ostatnio brakuje mi kasy na gry(rodzice uparli się bym sam sobie kupował) to siedzę na gram.pl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spędzam codziennie przed komputerem tak gdzieś po trzy/cztery godziny i 2 godz przeznaczam na granie w counter strike, a resztę czasu surfuje po internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku do czwartku, w zależności od godzin w szkole gram od 1h do 2,5, gram wtedy najczęściej w CS''a i słucham muzyki, w weekendy i święta gram o wiele więcej, tym razem gram bardziej w gry singleplayerowe, ale CS też musi być :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle w wolny dzień jestem na kompie akurat 4 godziny, wtedy jestem na gramie a na innych stronach oglądam filmy lub czytam jakieś newsy. Często też coś na blogu napiszę bo zwykle mam jeden wpis na dzień. Teraz naprzykład czytam newsy na gra.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to czasem w cale z kompa nie korzystam(jakieś wydarzenie, albo dużo pracy domowej) ale tak to w dni wolne siedzę po 3 h min. A kiedy jestem chory(no może nie zupełnie:-)) to ten czas jeszcze się wydłuża. Mój rekord to 11 h. Grałem chyba od 9 do 20, albo od 8 do 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj sorry ale zapomniałem dopisać co robię wtedy na kompie...

A więc przeważnie gram choć dużo czasu spędzam też na gramie. Najmniej natomiast korzystam z kompa przy lekcjach(chyba że chodzi o język Niemiecki to wtedy mam włączony słownik cały czas).

Myzyki na kompie nie słucham. Tylko czasem obejrzę sobie jakiś film DvD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować