Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Ile czasu spdzacie przed komputerem i nad czym?

114 postów w tym temacie

ja to potrafie siedziec caly dzien zdazylo mi sie grac 13h to juz chyba uzaleznienie ^^ a tyle gram w world of warcraft w zaleznosci od dnia tygodnia srednio siedze 6-7h dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od 8 rano. Jak się wyrobię to przed 5 rano pójdę spać. Matlab, Visual Studio + raporty. W przeciwieństwie do większości z was prawie zero z tego czasu przyjemności mi zostaje. Czasem tu na forum coś skrobnę, tam coś zjem i macham dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wakacje potrafię siedzieć i grać od 6.00 do 12.00 (bo brata muszę o tej godzinie puszczać), a tak w wolnym czasie (czyli weekendy ) to max. 4 godziny a w tygodniu to szkoła i tylko chwila plemiona i forum i to jest jakieś 2,5 godziny jak się zliczy :0 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad komputerem spędzamo okolo 4-5 godzin dziennie w weekendy a dni robocze nawet 7-8 godzin.
Chodzę po internecie,gram w gry komputerowe,Tworze różne rzeczy w programach takich jak Corel draw 12 czy Adobe photoshop cs 2 czy blender ale rzadziej bo jeszcze dobrze nie umiem.Uczę się o serwerach i sieciach i czasami programuje ale to wszystko w szkole:)Oglądam również filmyi słucham muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od poniedziałku do piątku-2-3 godz.
weekendy, ferie, wakacje-5-6 godz.

Choć jak mój brat wyjechał do wojska i miałem kompa dla siebie to w wakacje potrafiłem nawet cały dzień wysiedzieć, z małymi przerwami.
Czasem w ogóle nie siedzę, bo wole sobie pójść z kumplami na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu normalnie siedzę nie więcej jak godzinkę dziennie (gg), ale ostatnio otworzyłem szafkę... Patrze, a tam Warcraft 3 z dodatkiem i Guild Wars. Diablo 2 też się do mnie uśmiechało, ale wtedy miałbym nolife''a. No co przecież to grzech by był nie spróbować :)
Pon - Pt ok. godzine
weekendy 2-4h
wakacje, ferie itd. 6-7h albo wcale (jak siedzę to głównie nocą, bo w dzień w dłuższe przerwy nie ma mnie w domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. od 15 do ok. 23 - 1 w nocy, gram, internetuje, dokańczam projekty stron www. A jak na początku wyszedł Gothic 2 to siedziałem od 8 rano do 23 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mam nic do roboty po szkole to prawie do 3 w nocy siedze. Przeważnie jakiś RPG, buszuje po internecie lub jakiś filmik się obejrzy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie spędzam ok 7-8 godzin dziennie...

W pracy 5 godzin i w domu jakieś 2-3 godziny na granie, oglądanie filmów czy słuchanie muzyki.

Ale w weekendy za to odpoczywam trochę od kompa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz jak jestem chory- nawet 8h dziennie
standardowo ostatnio- ok. 3-4h/dziennie
standardowo czerwiec-grudzień 2008, jak sie na kompa "obraziłem"- 1-2h max, czesto mniej lub wcale

ale nie mam najmniejszych problemów z nie-graniem, nie gram bo muszę, a bo mi się bardzo nudzi :( jak mi się nie nudzi to komp idzie w odstawkę :)

a w co? głównie titan quest, ostatnio sporo po necie chodzę, nie pogardzę też Morrowindem lub dobrą strategią :) ale titan prawie codziennie, a nawet codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnią sobotę/niedzielę pobiłem własny rekord samotnego przesiadywania przed komputerem, który wcześniej należał do Baldurs Gate. Teraz kończyłem pracę magisterską. 60 stron w 35 godzin (BG wchłonął mnie na 32 godziny, ale musiałem oszczędzać siły na szkołę :D). Nie liczę tutaj rekordu zaliczonego w towarzystwie (LAN party), bo to zupełnie inna kategoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować