Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem: komiksy

13 postów w tym temacie

Lucas the Great

Dziś w komiksowym kąciku mamy recenzje dwóch odsłon sławnych cyklów, ale z każdą jest jakby coś nie tak. Asteriks jak na siebie niezbyt udany, a Kajtek i Koko tym razem zbyt osadzeni w specyfice głębokiego peerelu, by pozostać w pełni czytelnymi dla młodszych czytelników...

Przeczytaj cały tekst "Poza firewallem: komiksy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego Asterixa i tego feministycznego wcześnijszego juz mam od dawna...;] polecam każdemu, kto oglądał filmy i bajki a nie czytał komiksu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, był już Thorgal (szkoda że jeden) było 300, rozumiem że teraz Blacksad he? Polecam, kawał dobrej... kreski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholerka, a może to nie na tej stronie widziałem tych spartan, bo jakoś znaleźć nie potrafię. W każdym razie Thorgale były już przynajmniej dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 23:10, Bugi napisał:

cholerka, a może to nie na tej stronie widziałem tych spartan, bo jakoś znaleźć nie potrafię.
W każdym razie Thorgale były już przynajmniej dwa.


300 nie bylo :). Ale caly czas o to zabiegam ^^. A thorgale faktycznie byly juz dwa ;).

Fajnie ze dzisiaj taka klasyka komiksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 23:39, PlushowyMisio napisał:

> 300 nie bylo :). Ale caly czas o to zabiegam ^^. A thorgale faktycznie byly juz dwa ;).

>
> Fajnie ze dzisiaj taka klasyka komiksu :D

Muszę Cię zmartwić :) 300 już było: http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1525



agr! A ja akurat bylem na wakacjach bez internetu :D. Zaraz sie zabieram za czytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kajka czytałem, ale Asteriksa tylko oglądałem filmy :( . Oj jak dawno komiksu w łapkach nie miałem już przeszło 3 albo 4 lata będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 10:10, PlushowyMisio napisał:

> agr! A ja akurat bylem na wakacjach bez internetu :D. Zaraz sie zabieram za czytanie ;)


tu znajdziesz nawet dedykacje dla Ciebie :) http://www.gram.pl/news_9wPfGu6_Poza_firewallem_komiksy.html


WOW :D. Czyli Lucas napisal tekst z dedykacja ^^. Czuje sie zaszczycony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować