Zaloguj się, aby obserwować  
Mohair

ErrorSafe - co o tym sądzicie?

5 postów w tym temacie

Na wstępie, sprawdzałem, czy nie istnieje podobny temat przez wyszukiwarkę, wrzucałem hasła ErrorSafe , Error Safe i nic nie znalazło, więc...
Co o tym sądzicie? Jako że sporo programó Windowsowych wymaga obecności IE, to zainstalowałem wersję 7 i od pewnego czasu wyskakuje mi okno, że mam błędy w systemie i czy zainstalować tzw. ErrorSafe, wyskakują też komunikaty systemowe, również o ErrorSafe i nie wiem, czy to serio bezpieczne (może głupie, ale już się raz, dawno temu spotkałem (nie osobiście...) coś podobnego i wolę nie ryzykować) i czy można to zainstalować...
Może ktoś to ma i upewniłby mnie, że to jest ok , albo że to jakiś backdoor czy inne cholerstwo, ok? : >
Po prostu nie chcę ryzykować utratą cennych danych na dysku i tym podobnych rzeczy, a także nie chcę tracić czasu na reinstalkę systemu, od nowa personalizowanie pc itd. , wiecie, o co chodzi...
To jak, pomożecie? :)

Pozdrawiam serdecznie.
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1 to czy masz SP2. Zakladajac oczywiscie, ze masz XP''ka. Moze i IE ma sporo bledow, ale wgrywanie porgramow z nieznanych zrodel nie jest dobrym rozwiazaniem. Uwazam, ze dobry firewall z antywirusem wystarczy :). No i oczywiscie odrobina inteligencji ze strony uzytkownika ;)

Na Twoim miejscu olalbym to ^^

gogowitczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ErrorSafe? Stawiam na backdoora :P. Mi po zainstalowaniu IE7 nic takiego nie wyskakuje, więc pewnie masz jakiegoś "spamero-spyware''a" i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 23:24, Ufo2 napisał:

ErrorSafe? Stawiam na backdoora :P. Mi po zainstalowaniu IE7 nic takiego nie wyskakuje, więc
pewnie masz jakiegoś "spamero-spyware''a" i już.


No właśnie też tak myślę, mimo że pokazuje sie strona M$ itd. : >

Aha, to adres strony:
http://pl.errorsafe.com/download/2006/index.php?mtrt=vm_china&aid=nm_ba_poland&affid=nm_67608_B6D6D85425B011DC9F55F676 08FFFFFF_7FC81AF5A0274CCB8A0284953E0F0279&rff= http://www.microsoft.com/isapi/redir.dll?prd=ie&pver=6&ar=msnhome

>.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować