Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziesięć lat studia Lionhead

43 postów w tym temacie

Mam tylko nadzieje że za parę lat sam będę częścią tej historii :) . A wracając do studia, to potwierdza się powiedzenie "Lepiej mało a dobrze niż dużo a kiczowato ;) ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi szkoda, że panowie, ktorzy byli w bullfrogu nie rozwijaja projektów na licencji ea... Tyle osób dalej czeka na DK3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Movies...
Świetna gra i gram w ni ą do dzisiaj. Najlepsze jest oczywiście to że tworzymy własne filmy. Można grać w nią bez przerwy i się nie znudzi. Czekamy na 100 lat Lionhead Studios :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy na żadną z gier Lionheada nie miałem takiego szczyta jak na np gre od Blizzarda, jednak jestem świadomy tego że ich gry są naprawde dobre i wnoszą zawsze troszq świeżości w skostniały świat gier komputerowych. A więc Panu Peterowi i jego ziomkom życze miłej współpracy przez następne 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych gier, to nie grałem tylko w The Movies - a i tak kiedyś na pewno zagram w tą gierkę ;) Petera, choć oczywiście nie znam to i tak lubię jakoś tego gościa, no i jemu i całemu studiu życzę samych świetnych gierek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te gry co wydali są bardzo innowacyjne, uwielbiam każdą z nich. I wszyscy razem: Sto lat, sto lat.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować