Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2006 o 12:36, Xantes napisał:

no to ja dam z gry ale 1 obraz piershing a drugi tygrys


skubane te Pershingi ;] tylko jeszcze nigdy nie zauważyłem żeby ktoś grał doktryną pancerną a tym bardziej żeby wyjechał na pole bitwy tą maszyną. praktycznie z arsenału aliantów to tylko ten czołg może bezpośrednio konkurować z tygrysem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 12:30, skinwalker napisał:

To i ja dodam jedną fotkę tygrysa (duża rozdzielczość)



dzięki za zdjęcie zmodernizowałem swoją tapetę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z teorią, że w tej grze ponoć (ossbiscie nie grałem niestety) alianckie czołgi są nienaturalnie mocne. Podobno sherman może rozwalic tygrysa. Dlatego mam pytanie do tych co faktycznie grali. Prawda to czy tylko plotki?? Bo zastanawiam się nad kupnem, a osobiście preferuje realistykę w tego typu grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bo zastanawiam się nad kupnem, a osobiście

Dnia 31.12.2006 o 14:07, Hansin napisał:

preferuje realistykę w tego typu grach.

Cóż...za wielkiej realistki to się tu nie spodziewaj...owszem shermany MOGĄ zniszczyć Tygrysa... w większej ilości, po pojedyńczy to i tak nie ma szans z nim:)

Głównie chodzi właśnie o zadawane obrażenia. Na jeepa potrzeba dwóch strzałów z bazooki( jeden to chyba powinien spokojnie wystarczyć?) oraz o kompletnie kiepską skuteczność piechoty przeciwko czołgom w miastach...

Gra jest przede wszystkim widowiskowa,głównie ze względu na walki piechoty... żołnierze mają naprawdę całkiem sprawne A.I i nie trzeba im wydawać specjalnie odpowiednich komend...wystarczy wskazać miejsce na mapie... w razie czego sami będą szukać osłony,obrzucać wroga granatami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:41, Xantes napisał:

maly offtopic czy wie ktos z was jak zrobic ruchomy pulpit bo tak szukam na googlach i nic
nie znajduje porzadnego prosze o pomoc!!!!!


Nie wiem czy o to ci chodzi "ruchoma tapeta na pulpicie"
Nic trudnego wystarczy znaleść obrazek gif. lub gimpem albo fotoshop''em zrobić własny.
A potem ustawić jako tło.

Ps: Jeśli zrobić ci taki obrazek to wyślij mi kilka obrazków do animacji na adress Pilnick2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 14:13, Darkstar181 napisał:

(...)obrzucać wroga granatami...



Tego elementu akurat się w grze nie doszukałem, ale rzeczywiście, AI robi wrażenie. Choć jest jeden zgrzyt. Czołgi powinny automatycznie ustawiać się frontem do przeciwnika. Przez ten głupi błąd można szybko stracić weterana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 15:04, SzarQ napisał:

Czołgi powinny automatycznie ustawiać się frontem do przeciwnika. Przez ten głupi
błąd można szybko stracić weterana...


Hemmm chyba dobrze że się automatycznie nie ustawiają bo jak wróg zajdzie cię z obydwu stron to dupa zbita :)
Czołg by zapewne wariował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za jeszcze jeden offtopic ale mam pytanie sciagnalem se ikony z neta i tera nie wiem jak je uzyc wiecie jak jes ustawic na domyslne bez jakiegos programu a jak juz z programem to prosze freeware z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 18:14, Xantes napisał:

sorry za jeszcze jeden offtopic ale mam pytanie sciagnalem se ikony z neta i tera nie wiem
jak je uzyc wiecie jak jes ustawic na domyslne bez jakiegos programu a jak juz z programem
to prosze freeware z gory dzieki!


Nie trzeba żadnego programu, wystarczy kliknąć prawym klawiszem na wybranej ikonce którą chcemy zmienić.
Następnie Właściwości, potem na zakładce "Dostosowywanie" i klikasz "zmień ikonę..."
U góry znajdziesz "Przeglądaj" i zaznaczasz ikonę której wygląd chcesz zamienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 12:36, Xantes napisał:

no to ja dam z gry ale 1 obraz piershing a drugi tygrys



Jeśli chodzi o mnie uwielbiam mperschingi :D ( pod wzgledem działa lepsze od tygryska )

Szczęsliwego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 18:52, Pilnick2 napisał:

> sorry za jeszcze jeden offtopic ale mam pytanie sciagnalem se ikony z neta i tera nie
wiem
> jak je uzyc wiecie jak jes ustawic na domyslne bez jakiegos programu a jak juz z programem

> to prosze freeware z gory dzieki!

Nie trzeba żadnego programu, wystarczy kliknąć prawym klawiszem na wybranej ikonce którą chcemy
zmienić.
Następnie Właściwości, potem na zakładce "Dostosowywanie" i klikasz "zmień ikonę..."
U góry znajdziesz "Przeglądaj" i zaznaczasz ikonę której wygląd chcesz zamienić :)


chodzi mi oto zeby zrobic na to ze to sa ikonki domyslne i jak naprzyklad zmienic ikone moj komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to NIEPRAWDA grajac na poziomie łatwym w potyczkę mojego sherman tygrys rozchrzanił w półminuty , a jego nawet nie drasnał . Tiger jest cholernie silny i wytzrymały . Pociski shermanow sie od niego odbijają . bez przynajmniej 5 , M 16 , nie masz szans z tygrysem na polu walki .

Działa 88 mm sa jeszcze silniejsze 3 strzały i sherman leży ... ( alianci w tej gzre są dobrzy pod względem piechoty nie czolgow )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 19:02, Ryan Kam napisał:

Jest to NIEPRAWDA grajac na poziomie łatwym w potyczkę mojego sherman tygrys rozchrzanił
w półminuty , a jego nawet nie drasnał . Tiger jest cholernie silny i wytzrymały . Pociski
shermanow sie od niego odbijają . bez przynajmniej 5 , M 16 , nie masz szans z tygrysem na
polu walki .

Działa 88 mm sa jeszcze silniejsze 3 strzały i sherman leży ... ( alianci w tej gzre są dobrzy
pod względem piechoty nie czolgow )

zalezy skad nawalasz w tigera jak z tylu i masz ciagle rear armor hit to moze masz szanse (male) bo jak wjedziesz nawet 2 piershingami w tygraysa w frontowny pancerz to pociski sie najprawdopodobniej sie odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 04:27, skinwalker napisał:

Ja już zamówiłem w czwartek, masterlinkiem, więc we wtorek powinno być...

no moje tez powinno byc we wtrorek tez zamowilem masterlinkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 12:11, skinwalker napisał:

Pytanie do ty co mają orginały i grają w necie: Można swoje konto usunąć, a potem jeszcze raz
zarejestrować ?

wydaje mi się, ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować