Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2007 o 17:54, Volvox napisał:

Odbywaja sie tu jakies ''forumowe'' rozgrywki? Od 2 dni gram w CoH, wiec czas zasiasc do multiplayera
;)

"Forumowych" rozgrywek to raczej nigdy nie było, przynajmniej ja o takowych nie słyszałem:)
Radzę skończyć kampanię przed przejściem do multiplayera, można się sporo nauczyć, a przede wszystkim jako tako opanować władanie amerykańcami, którzy obecnie *królują na multi

* a to wszystko za sprawą najnowszego patcha dzięki któremu można w szybkim tempie zalać przeciwnika spamem strzelców amerykańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 17:55, gogiell napisał:


> O w mordę, w mojej edycji specjalnej(tylko 500 sztuk na Polskę) była tylko instrukcja
i marna
> książeczka "przetrwania" ( a miał być poradnik dla spadochroniarza, ech...) To niesprawiedliwe,

> reedycja jest bogatsza niż premierówka :/
Lol a nie narzekaj chociaż fajne pudło dostałeś. A ja kupiłem premierową zwykłą i dostałem
tylko instrukcję i płytkę
:O

Nie no,aż tak tragicznie nie było, oprócz skrzyni, dostałem jeszcze kopię mapy sztabu niemieckiego z początkowego okresu kampanii (trzeba dodać że bardzo klimatyczna) i karty z danymi technicznymi niektórych pojazdów(nie wszystkich,czołgów na ten przykład w kartach w ogóle nie było,w instrukcji były podane za to.) ale książeczka przetrwania to kpina( tylko parę stron) i jest jak małe piwo przy tych książkach z platynowej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Piszę o tym że było tragicznie w moim przypadku. W każdej z fajnych premierowych gier: Medieval II czy Heroes V
były jakieś poradniki itp. a w CoH sama instrukcja. Ale liczy się gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 18:03, Darkstar181 napisał:

* a to wszystko za sprawą najnowszego patcha dzięki któremu można w szybkim tempie zalać przeciwnika
spamem strzelców amerykańskich.


Tak z ciekawosci zapytam jak to? Tak tani sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ale taktyka "Kupą, mości panowie!" na początku gry sprawdza się znakomicie. Poza tym im jest ich więcej tym łatwiej jest zajmować teren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 17:54, Volvox napisał:

Odbywaja sie tu jakies ''forumowe'' rozgrywki? Od 2 dni gram w CoH, wiec czas zasiasc do multiplayera
;)



wpadnij na czat gold tam spotkasz polakow i odwiedaz nasze forum o coh


www.exitii.nmj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 23:00, Darkstar181 napisał:

Nasz wywiad zdobyl ciekawy materiał filmowy, prosto z frontu:)
Nowy trailer dodatku Opposing Fronts, przedstawiający brytyjską armię w akcji.
http://www.gametrailers.com/player/22539.html


dobre dobre! fajna artyleria O,o" czołg w szybowcu... -,- okopy, i te "śmieszne" samobieżne działa, nie wiedziałem że Wyspiarze mieli takie dobre jednostki tzn. biorąc pod uwagę to jak przedstawia ich gra w porównaniu z U.S.A. i szwabami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie sugerowałbym się tym co Reric pokazuje na trailerach. Tak samo było z Dark Crusade (Tau i Necroni na trailerach kosili wszystko i wszystkich). Lepiej żeby nowa armia była zbalansowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2007 o 23:49, UMC.Hugo napisał:

dobre dobre! fajna artyleria O,o" czołg w szybowcu... -,- okopy, i te "śmieszne" samobieżne
działa, nie wiedziałem że Wyspiarze mieli takie dobre jednostki tzn. biorąc pod uwagę to jak
przedstawia ich gra w porównaniu z U.S.A. i szwabami

z tego co widziałem gdzieś to niemcy też będą mieć artylerię - Hummele - 150mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze jacyś szczęśliwcy co na klucz od zamkniętej bety opposing fronts się załapali? Ja nie mogę się doczekać wypróbowania luftwaffe pancerniaków.

Co do CoH w platynie to nie wiem w jakiej jest wersji, proponuje wejść na relic online i zrobić autoupdate. Najprawdopodobniej jest w 1.5 lub wyższej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 12:08, Zakharov napisał:

Są jeszcze jacyś szczęśliwcy co na klucz od zamkniętej bety opposing fronts się załapali? Ja
nie mogę się doczekać wypróbowania luftwaffe pancerniaków.

Co do CoH w platynie to nie wiem w jakiej jest wersji, proponuje wejść na relic online i zrobić
autoupdate. Najprawdopodobniej jest w 1.5 lub wyższej.


Mam szybkie łącze w pracy, w domu wolne. Chciełem tutaj sobie ściągnąć poprawkę i w domu nie tracić czasu tylko grać. A wersji nie sprawdziłem w domu niestety i dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 10:09, nurz napisał:

Mógłby mi ktoś miły napisać w jakiej wersji jest CoH w platynie? Tzn. czy 1.7 czy niższej?

W niższej (1.0) ale patch znajduje się na płycie z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 12:19, Ubq napisał:

> Mógłby mi ktoś miły napisać w jakiej wersji jest CoH w platynie? Tzn. czy 1.7 czy niższej?

W niższej (1.0) ale patch znajduje się na płycie z grą.

1.0 na 1.7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 12:21, nurz napisał:

> > Mógłby mi ktoś miły napisać w jakiej wersji jest CoH w platynie? Tzn. czy 1.7 czy
niższej?
>
> W niższej (1.0) ale patch znajduje się na płycie z grą.
>
1.0 na 1.7?

Nie jestem pewien, sugerowałem się readme gdzie było napisane 1.0, a teraz kiedy chcę zainstalować tą poprawkę wyskakuję mi błąd że nie znajduje mi gry na kompie ( sorry za zamieszanie chyba jednak lepiej ściągnąc patch z neta jeśli jest taka możliwość )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 12:29, Ubq napisał:

> > > Mógłby mi ktoś miły napisać w jakiej wersji jest CoH w platynie? Tzn. czy 1.7
czy
> niższej?
> >
> > W niższej (1.0) ale patch znajduje się na płycie z grą.
> >
> 1.0 na 1.7?
Nie jestem pewien, sugerowałem się readme gdzie było napisane 1.0, a teraz kiedy chcę zainstalować
tą poprawkę wyskakuję mi błąd że nie znajduje mi gry na kompie ( sorry za zamieszanie chyba
jednak lepiej ściągnąc patch z neta jeśli jest taka możliwość )

Edit Jest patch z 1.0 na 1.7 tylko że akurat u mnie nie działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2007 o 12:31, Ubq napisał:

Edit Jest patch z 1.0 na 1.7 tylko że akurat u mnie nie działa :/


Dzięki za pomoc, sprawdze w domu i zaczynam grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować