Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2007 o 12:37, hallas napisał:

Ja mam to samo na drugim kompie - resetuje się w czasie wczytywania. Nie wiem czemu. Ty masz
taki sam objaw?


objawy są różne:
-zawiesza się podczas wczytywania
-jestem notorycznie wykopywany (za PING)
-pojawiace sie komunikaty: "nie udalo sie polaczyc z gra", "problem z polaczenim"

ale nie przypominam sobie by mi sie restetowalo podczas wczytywania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 12:29, pleff napisał:

...


Moze problem nie tkwi w łączu tylko w grze.Skasuj gre najlepiej jakims dobrym programem aby skasował równiez wpisy rejestru itp,potem zainstaluj gre od nowa,wgraj patcha 1.0 to 1.7 potem 1.71 i spróbuj ponownie.Jeśli to nie pomoze zainstaluj gre u kogos innego,wgraj patche i sporóbj sie połączyc,jeśl tam problemu nie bedze to znaczy ze masz cos z kompem wtedy sugerowal bym format.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pleff: wyłącz wszelkie firewalle, antywirusy itd itp wyłącz wszystko co korzysta z neta, najlepiej wyłącz wszystko oprócz niezbędnych dla systemu procesów. spróbuj zagrać - jeśli nie postaw system na nowo i wtedy spróbuj - jeśli nie wina leży po stronie operatora...
ale mozesz jeszcze inaczej sprobować, zainstaluj wszelkie najnowsze stery, mobo, grafa płyta, dx9c, spróbuj..
@hallas: co do resetów to zdarzają sie tylko podczas wczytywania? przetestuj na innej kości ram, wina moze tez byc po stronie zasilacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-już tak próbowałem-przez msconfig zablokowałem wszystkie "zbędne" procesy - NIC
-formatowalem dysk i instalowalem wszystkie najnowsze stery - NIC
-wina nie leży po stronie operatora, bo zmieniałem niedawno firmę dostarczającą internet, chociaz sposób podłączenia do neta jest ten sam(znaczy taki sam modem, tej samej firmy....-może tu leży problem)?
-jedyne czego jeszcze nie próbowałem to podłączenie innego kompa do mojego modemu
-nawet wymieniałem niedawno dysk twardy... - NIC
-może coś jest nie tak z RAMem, albo płytą główną? (no ale nie będę wymieniał wszystkich części...)
-dodam, że gram w sieci jeszcze w AA i zdarzało mi się zagrać w FEAR - tu problemów nie ma (PING w granicach 60-100 na europejskich serwerach umożliwia normalne granie)

W COH gdy gram z 1 przeciwnikiem ping plasuje się w granicach 90-200; gdy próbuję wejść na serwer(lub założyć grę na 4 graczy to ping osiąga 300-600-1000-4000 - popieprzone to strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 10:27, pleff napisał:

-może coś jest nie tak z RAMem, albo płytą główną? (no ale nie będę wymieniał wszystkich części...)



Zeby sie przekonac czy winny jest twoj komp trzeba by było zainstalowac i sprawdzic na innym kompie.Spróbowac zawsze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobrze - ale które urządzenie może powodować takie lagi w sieci w jednej grze, a w innych zachowuje się normalnie...? (na pewo nie karta sieciowa i na pewno nie dysk twardy-bo te zostały wymienione)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 16:12, pleff napisał:

no dobrze - ale które urządzenie może powodować takie lagi w sieci w jednej grze, a
w innych zachowuje się normalnie...? (na pewo nie karta sieciowa i na pewno nie dysk twardy-bo
te zostały wymienione)



Sam sie pytałes ze moze ram albo płyta główna lub cos innego nawala,ja niewiem nie siedze w twojm kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co zmienia ostatni patch bo juz dawno nie gralem a teraz rozmyslam czy znowu zaczac lecz jak mi sie przypominaja gry 1vs1 gdy mnie gosciu spamem strzelcow bral.... i dlatego pytam czy ten ostatni patch cos zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 11:03, Xantes napisał:

mam pytanie co zmienia ostatni patch bo juz dawno nie gralem a teraz rozmyslam czy znowu zaczac
lecz jak mi sie przypominaja gry 1vs1 gdy mnie gosciu spamem strzelcow bral.... i dlatego pytam
czy ten ostatni patch cos zmienia?


zmiany w patchu 1.71 :
Opis:

Zmiany wprowadzone w uaktualnieniu 1.71

Ogólne poprawki
Ostrzeżenie na ekranie opcji o nadmiernym obciążeniu pamięci
Zawieszanie się gry przy pojawianiu się niektórych obiektów (występuje przy niektórych modach)
Poprawiono stabilność gry.
Naprawiono problemy z wyciekami pamięci.
Przycisk maksymalizuj przełącza okienko do maksymalnego stanu w trybie pełnego ekranu.
Naprawiono shader nieba w D3D10.
Poprawiono chropowatość blizn D3D10.
Lepsze kolorowanie linków HTML w wiadomościach

Rozgrywka
Czas działania Machiny wojennej aliantów został skrócony do 25 sekund, koszt wzrósł do 250 amunicji a opóźnienie czasu gotowości do 150 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic nie wartego instalacji. W każdym patchu Relic tylko zmienia rozmaite ustawienia rozgrywki... Za każdą instalką trzeba było czasem całkowicie zmieniać taktykę gry (jak np. wtedy gdy odebrali możliwość Shermanowi Calliope strzelania z głównego działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 11:03, Xantes napisał:

mam pytanie co zmienia ostatni patch bo juz dawno nie gralem a teraz rozmyslam czy znowu zaczac
lecz jak mi sie przypominaja gry 1vs1 gdy mnie gosciu spamem strzelcow bral.... i dlatego pytam
czy ten ostatni patch cos zmienia?

są sposoby na spam strzelców ale zapyaj arqadiusa :) bo to jego pomysł hehe ...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 11:03, Xantes napisał:

mam pytanie co zmienia ostatni patch bo juz dawno nie gralem a teraz rozmyslam czy znowu zaczac
lecz jak mi sie przypominaja gry 1vs1 gdy mnie gosciu spamem strzelcow bral.... i dlatego pytam
czy ten ostatni patch cos zmienia?


No ten patch niewiele zmienia, chociaż osłabienie machiny wojennej jak dla mnie jest dobrym posunięciem :)

Odnośnie spamu to, jak mawia stare chińskie przysłowie "Spamem na spam odpowiadaj" :)

Mam dwa sposoby:

Pierwszy to szybkie dojście do SdKfz 251, które służy jako wsparcie i punkt przyzywania uzupełnień dla volksów i mg. Do tego blitz lewą stroną drzewka - na początek szturmowcy z panzershreckiem do osłony przed kosiarkami i m8.

Drugi sposób (nowy) to spam volksami, jak najszybciej ulepszanymi do conajmniej do 2-go poziomu + 1/3 mp40. Wymaga to znacznie większej ilości ammo niż paliwa (panzefausty - mp40), oraz wsparcia przez mg (dzięki scott :). Też wybieram blitz, ale na początek szturm, dopiero potem lewą stronę. Takich volksów na 2-im poziomie ze szturmem i mp40 ciężko powstrzymać, nawet przez strzelców z BARami. Choć na BARy to lepiej działają mg, jako wsparcie.
Dobrze też (dotyczy to głównie małych map) zamiast budować w bazie, to na początku przejąć jakiś budynek blisko środka (nie więcej niż jeden/dwa punkty do przejęcia) i tam szkolić volksów. Idealnie sprawdza się Angonvile na dole :)
W kluczowych punktach stawiać worki jako osłonę przed przyziemieniem od BARów i co najważniejsze atakować całymi siłami (dobre micro wskazane). W sumie z panzerki to tylko z drzewka korzystam.

Jest też trzeci sposób (nie mój), właśnie go przerabiam. Szybki tech do t3 i szkolenie grenadierów z ręcznym mg. Strzelcy szybko miękną, nawet z BARami, mg ma lepszą skuteczność przyziemienia :) Taktyka w fazie obróbki :)

Jeśli komuś pomogłem w walce ze spamem strzelców, to cieszy mnie to, nienawidzę takiej gry jak cholera :/ Wolę bardziej taktyczne zagrywki, wykorzystanie wszystkich rodzajów wojska niż zalewanie przeciwnika zergling... eee strzelcami/volksami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mojego powyższego posta dodam tylko, że szturmu efektywniej używają oddziały bez ciężkiej broni (mg, panzershreck), więcej i szybciej rzucają. Najlepiej robić szturm volksami, tacy szturmowcy czy grenadierzy z dwoma shreckami to zanim ruszą tyłek i rzucą to sporo czasu mija :/, a i tak rzuca ich wtedy tylko jeden lub dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 11:47, gogiell napisał:

Czyli nic nie wartego instalacji.


Blad, dopiero w 1.71 gra jest wreszcie stabilna i dziala zdecydowanie szybciej niz poprzednio. Jesli ktos gra w multi (a majac CoHa i tego nie robic to jak lizac lody przez szybke :P ) to sprawa obowiazkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy klikam na WorldBuilde.exe w głównym folderze gry to widac tylko sekundowe mignięcie i program sie zamyka :/ co mam zrobić żeby go normalnie uruchomic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 11:30, Garett napisał:

> Czyli nic nie wartego instalacji.

Blad, dopiero w 1.71 gra jest wreszcie stabilna i dziala zdecydowanie szybciej niz poprzednio.
Jesli ktos gra w multi (a majac CoHa i tego nie robic to jak lizac lody przez szybke :P ) to
sprawa obowiazkowa.


W takim razie nie mam wyboru, jak tylko zainstalować tego patcha. Może wreszcie błędy z synchronizacją danych staną się przeszłością ;/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić sobie z Platyny CoH, ale dręczą mnie 2 pytania. 1: Czy ciągle dużo osób gra na multiplayerze? 2:Czy jest wciąż dużo błędów, czy gra jest już praktycznie pozbawiona bugów? Dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować