Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

O multi się nie wypowiadam, ponieważ grałem tylko na singlu na wszystkich stopniach trudności chcąc zdobyć wszystkie medale. Udało się. Teraz zabiorę się za multi i zobaczę czy rzeczywiście jest takie zabugowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 21:36, Budyn napisał:

O multi się nie wypowiadam, ponieważ grałem tylko na singlu na wszystkich stopniach trudności
chcąc zdobyć wszystkie medale. Udało się. Teraz zabiorę się za multi i zobaczę czy rzeczywiście
jest takie zabugowane.


Już przeszedłeś ? Szybki jestes :D Ja siedze dopiero w drugiej brytyjskiej bo musiaęlm gre jescze raz zainstalowac i sciągnac patcha . O w morde jak do tyłu jestrm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 19:51, scott napisał:

gram na viscie i jest ok - na max (dla dx9) ustawienia i rodziałka 1440x900 tylko dx 10 wyłączone
bo działało słabo
co do kampania to chyba tylko podczas jednej z misji lekko cieło ale była niezła zadyma :P

Dzięki za info.(nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałeś bo gra mi się blokuje i sterownik ekranu przestaje działać)ale...

W takim razie sprawdzę tą grę bez DX10(gdyby się nie wieszała to trochę bez sensu skoro jest pod dx10)
tak na marginesie to powiem że jest to pierwsza gra która zgniotła mi kompa jak naleśnik a gram na Viscie ,
ustawienia na full AAx4,FAx16,proc.Core2 2,9GHz,4 GB RAM,8800 GTX,rozdz.1920x1200 i mam spadki do 11 fps
a średnio 15-18 fps
I rozumiem niezadowolonych z dodatku bo podstawka przed patchami i durnymi nożycami dla amerykańskich saperów była genialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurczę a chcialem już zamawiać :/ teraz sam nie wiem co robić, kupowac podstawke czy czekac na poprawione OF czy znowu kupic od razu i męczyć sie z bugami ... to jest naprawde denerwująca sytuacja, a wielce szanowny CDP nie powinien zajmować się WYŁĄCZNIE wiedźminem a inne tytuły olewa, panowie postęlujecie jak AMATORZY a nie jak profesjonalna firma ... :P co to jest że są 3 newsy / dzień o wiedźminie a o błędach w OF nikt nie raczy newsa napisać? albo poprawić? albo chociaz powiedzieć: spiepszyliśmy sprawę, ale poprawimy czy coś w tym stylu ... wale was panowie z cdp i czekam az coś sie zmieni, bo angielskiej nie mam jak kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba do nich jakaś petycję napisać... Nie poto wydaję sie tyle szmalu, żeby dostać grę niedorobioną... Gra ogólnie godna polecenie, lecz jeszcze masę błędówq można wyłapać. Ale ogólnie gra lepsza od podstawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 22:41, Ryan Kam napisał:

> O multi się nie wypowiadam, ponieważ grałem tylko na singlu na wszystkich stopniach trudności

> chcąc zdobyć wszystkie medale. Udało się. Teraz zabiorę się za multi i zobaczę czy rzeczywiście

> jest takie zabugowane.

Już przeszedłeś ? Szybki jestes :D Ja siedze dopiero w drugiej brytyjskiej bo musiaęlm gre
jescze raz zainstalowac i sciągnac patcha . O w morde jak do tyłu jestrm :P

Źle mnie zrozumiałeś :) Przeszedłem pdstawkę Company of Heroes ze wszystkimi medalami na wszystkich stopniach trudności, a w OF jestem w 3 i 4 misji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:16, Budyn napisał:

Źle mnie zrozumiałeś :) Przeszedłem pdstawkę Company of Heroes ze wszystkimi medalami na wszystkich
stopniach trudności, a w OF jestem w 3 i 4 misji :)


Acha !!! Jeju jak ja sie wystraszyłem ....:D No ja w drugiej brytów bo musiałm od nowa instalwoac gre i patcha :)

Ja jak na razie jedna odznaka z 1 misji :)



Mekus

kup lepiej podestawke lub poczeka az te gry bede w złotej kolekcji i lepiej spatchowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, jasne, a mam pytanie
: czy kiedy sciagne tego 1,8 gb patcha to bede mogl grac w potyczce z kompem nowymi rasami, posiadając tylko podstawkę z patchem? i analogicznie czy posiadając sam dodatek mozna grać z kompem starymi rasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:32, Mekus napisał:

ok, jasne, a mam pytanie
: czy kiedy sciagne tego 1,8 gb patcha to bede mogl grac w potyczce z kompem nowymi rasami,
posiadając tylko podstawkę z patchem? i analogicznie czy posiadając sam dodatek mozna grać
z kompem starymi rasami?


Nie, próbowałem nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:42, Zakharov napisał:

Nie, próbowałem nie można.

Te samodzielne dodatki to mnie szczerze mówiąc do szału doprowadzają, niby samodzielny a i tak niepełny czyli płać i płacz że i tak nie masz wszystkiego;/ A jak masz wszystko to zainstaluj dwa razy to samo?? Bo proszę mnie poprawić jeżli się mylę - instaluję CoH + te wszystkie patche (razem z tym potworem 1.8gb w którym mam już pliki z OF) potem instaluję OF (którego i tak mam już na dysku w CoHu ale MUSI być osobno) i teraz mam już wszystko dostępne w OF (stare/nowe nacje)? Czy chcąc zagrać "starymi" muszę odpalać CoHa a na nowe wyjść z niego i wł OF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:50, ChrisBgnr napisał:

Czy chcąc zagrać "starymi" muszę odpalać CoHa a na nowe wyjść z niego i wł OF...


Nie sprawdzalem ale to raczej logiczne ze jak masz dodatek to mozna wszystkim 4 stronami, a jak tylko dodatek albo tylko podstawke to tylko 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te "samodzielne dodatki to taki pomysł relica ... w sumie lepszy niz gdyby wymagało podstawki, aczkolewiek niedopracowany bo w sumie mamy 2 te same gry na dysku ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:00, MarneusPL napisał:

przeciez majac spatchowanego coha mozna w menu wpisac klucz do dodatku i tym samym odblokowac
nowe nacje i kampanie.

Czyli będę miał na dysku 2x2 to samo (CoH i pliki OFa z potwora 1.8gb oraz OFa który ma w sobie pliki z CoHa) ale chociaż dostęp do CAŁOŚCi pod jednym skrótem? Hmmmm.... No cóż, mogło być gorzej, ale te "samodzielne" dodatatki to imo poroniony pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:06, ChrisBgnr napisał:

> przeciez majac spatchowanego coha mozna w menu wpisac klucz do dodatku i tym samym odblokowac

> nowe nacje i kampanie.
Czyli będę miał na dysku 2x2 to samo (CoH i pliki OFa z potwora 1.8gb oraz OFa który ma w sobie
pliki z CoHa) ale chociaż dostęp do CAŁOŚCi pod jednym skrótem? Hmmmm.... No cóż, mogło być
gorzej, ale te "samodzielne" dodatatki to imo poroniony pomysł...

mysle ze jedna z tych kombinacji mozesz spokojnie skasowac i wszystko bedzie dzialac jak nalezy:) spatchowany coh/dodatek maja w sobie wszystkie potrzebne pliki, trzeba tylko odblokowac content tej drugiej gry wpisujac serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:17, MarneusPL napisał:

gorzej, ale te "samodzielne" dodatatki to imo poroniony pomysł...
mysle ze jedna z tych kombinacji mozesz spokojnie skasowac i wszystko bedzie dzialac jak nalezy:)
spatchowany coh/dodatek maja w sobie wszystkie potrzebne pliki, trzeba tylko odblokowac content
tej drugiej gry wpisujac serial.


A kampania single player tez bedzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:39, Volvox napisał:

> gorzej, ale te "samodzielne" dodatatki to imo poroniony pomysł...
> mysle ze jedna z tych kombinacji mozesz spokojnie skasowac i wszystko bedzie dzialac jak
nalezy:)
> spatchowany coh/dodatek maja w sobie wszystkie potrzebne pliki, trzeba tylko odblokowac
content
> tej drugiej gry wpisujac serial.

A kampania single player tez bedzie? :P

sam nie mam jeszcze of, ale wydaje mi sie to oczywiste. swiadczy o tym chocby ze sa w menu wyboru kampanii, tyle ze "zaklodkowane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:51, MarneusPL napisał:

sam nie mam jeszcze of, ale wydaje mi sie to oczywiste. swiadczy o tym chocby ze sa w menu
wyboru kampanii, tyle ze "zaklodkowane".


Patch - 1,8 GB
Opp Front - 7,7 GB
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować