Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Jestem juz w w ,,2" misji wyzwalania Caen . Nie wiem czemu ale dodatek jest ławtwiejszy od podstawki . Mam wszytkie medle i gram na ekspercie , a gra sie tak jak by na łatwym . Gra jest naprawde piekna dopiero gdy sciagnie sie te wszytskie patche . Ogolnie jestem zadowolony z zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem w 7 misji "Operacji Market Garden" :) podoba mi się kampania i sposób jej prowadzenia... Relic nigdy mnie jeszcze nie zawiodło... BTW: Oglądał ktoś creditsy?? Nigdy nie widziałem lepiej zrobionych! Możemy pooglądać twarze wielkich ludzi :) Zachęcam do obejrzenia. Trzeba tylko w oknie kampanii wybrać "Operacja market garden" lub "wyzwolenie caen" (lub coś w tym stylu), gdyż w kampanii z podstawki zobaczymy jedynie napisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem odpowiedz z działu Obsługi Klienta CDP, żebym napisał maila do Pomocy Technicznej :/ Żal. Wysłałem tego samego maila do tej nieszczęsnej Pomocy, ciekawe, czy też mnie spławią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:35, Pepper666 napisał:

Dzisiaj kupiłem OF mam problem z instalacją:/ pod kodem produktu jest miejsce na drugi krótszy
(Kod produktu (jeśli użyty)) Co trzeba tam wpisać? POMOCY!!

Y, no nic :) Po prostu wpisujesz CD Key, a to pole pozostawiasz puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos miał problem z instalacja pacha do COH na lini frontu za pomoca automatycznej aktualizacji bo mi po sciagnieciu i zainstalowaniu gdzies około 90% wyskakuje mi komunikat ze mam za mało miejsca choc mam ponad 10 GB na dysku i ze ma chlopoty z zainstalowaniem pliku o nazwie WW2artAmbient.sga lub pisze dalej mogł stac sie niesostepny co mam zrobic.Druga sprawa to spolszczenie w misji 1 u niemcow kilku miejscach pisze zamiast dialogu brak tekstu nr taki i taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:48, crespo1 napisał:

czy którys patch poprawia płynnośc gry???

zapewne tak, ale ten duzy ktory wyszedl po premierze of chyba niestety jeszcze bardziej zwiekszyl wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:20, ktoś napisał:

Czy ktos miał problem z instalacja pacha do COH na lini frontu za pomoca automatycznej aktualizacji
bo mi po sciagnieciu i zainstalowaniu gdzies około 90% wyskakuje mi komunikat ze mam za mało
miejsca choc mam ponad 10 GB na dysku i ze ma chlopoty z zainstalowaniem pliku o nazwie WW2artAmbient.sga
lub pisze dalej mogł stac sie niesostepny co mam zrobic.Druga sprawa to spolszczenie w misji
1 u niemcow kilku miejscach pisze zamiast dialogu brak tekstu nr taki i taki.

Przenies patch na ten dysk gdzie jest gra i tam dopiero go odpal . Jakbys nie wiedzial zapisuje sie on po sciagnieciu w dokumentach w katalogu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grając w kampanie brytyjskom znalazłem sporo błędów polonizacyjnych np wiele czolgow jest zupelnie inaczej podpisanych niz powinny(miał byc screen ale wyskoczył dziwny błąd podczas jego wczytywania:/).Odkrylem jeszcze ciekawa rzecz,grając brytyjczykami w ostatnią misje to niemieckie czolgi takie jak jagdpanther i tygrys królewski jednym strzałem powalały moje cromwele,shermany firefly czy churchile.W poprzedniej misij tygrys królewski jednym strzałem zabierał troche mniej niz pół paska.Niewiem czy to celowy zabieg aby ostatnia misja była bardziej wymagająca czy niedopatrzenie twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was się bawił edytorem?
W internecie znalazłem że trzeba zrobić skrót do pliku World buldier i dodać -dev za scieżką gry zrobiłem i nic nadal nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 13:01, WojciechF napisał:

Jeszcze tego nie kupilem ale mam zamiar. Ma to szansę normalnie działać na:
Athlon XP 2800+, 1.5 GB RAM, GeForce 7600 GT, WinXP ?
Z góry dzięki za info



Spokojnie ci pójdzie na detalach med-high.U mnie na GeForce 6600 gt 128mb pentium 4 2.4 i giga ramu śmiga na wysoko srednich detalach.Tylko przy wiekszych bitwach sie przytnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pierwsza czesz tej gry i jak bym chciał zrobic filmik mojego wykonania a mam juz program to pytanie kieruje czy da sie soc zrobic by nie było kursora lub interfejsu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz tu dowody . Pierwsze 3 fotki sa z dodatku (rozdzielczosc 1248 x 1048 tekstury ultra , wysoka fizyka , antysaling 4 x , reszta wyąłczona lub niskie )

4 z dodatku , tu juz inne ustawienia

20071024142459

20071024142526

20071024142845

20071024142920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz problemy z edytorem, wystarczy w głównym folderze COH''a utworzyć folder i nazwać go "Datapreview"
bez cudzysłowiów :) A tak poza tym, po co jest ten Service Code z tyłu instrukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostałem odpowiedź od Działu Pomocy Technicznej CDP. Brzmi ona tak- "Bardzo przepraszam za zaistniałe problemy z lokalizacją polskiej wersji gry Company of Heroes. Przesłane przez Pana uwagi zostały przekazane do naszego działu lokalizacji. Błędy znajdujące się w grze postaramy się poprawić w kolejnej łatce opublikowanej przez firmę Relic." Zastanawiam się, co Relic ma do tego? Przecież polonizację wykonuje CDP? Najbliższa łatka będzie za co najmniej kilka tygodni? Tyle mamy czekać? W końcu to oszukaństwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować