Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

"Robisz fochy tak jakby ktoś tutaj był winny temu, że masz problem z grą."


Eee.. a nie jest tak? HAHAHA


Sama nie spie.. patcha, że jest niekompatybilny z gra przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:48, Pussik napisał:

"Robisz fochy tak jakby ktoś tutaj był winny temu, że masz problem z grą."
Eee.. a nie jest tak? HAHAHA

ROFL/OMG - tak, gracze CoHa zrobili do niego patcha i to przez nas patch Ci nie działa... No posłuchaj siebie tylko...

Dnia 12.11.2007 o 19:48, Pussik napisał:

Sama nie spie.. patcha, że jest niekompatybilny z gra przecież.

Po Twoich postach nie byłbym taki pewny kto tu co popsuł;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagle każdy jest mądrzejszy odemnie, bo Wam działa gra, a mi nie.

Gratsy. ^_^ Faceci...

Nie mówie, że userzy tego forum zwalili patcha, tylko twórcy.


Ale liczyłam na jakas konstruktywną pomoc, w końcu 136 storn topicu napisaliście. Niestety, rozczarowanie po całości. ;]
Zamiast pomóc to mnie zjechali.
Jutro zadzwonie do cd-projektu, ciekawe co tam ciekawego zaproponuja? Przeinstalwoanie gry, sterowników karty graficznej, systemu? Kupno nowej gry czy poczekanie na nowego patcha 2 miesiace?


C:\Documents and Settings\Pussik\Moje dokumenty\My Games\Company of Heroes\Patch

Tutaj, co to jest za plik: PO_2101_2102_Patch.exe.resume ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 23:18, Pussik napisał:

Dzięki niemu możesz grać przez internet. :f


DX10 dawał już 1.7.


Ok, ale czemu waży aż (!) 2 GB ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:28, Pussik napisał:

Wybacz nie zarabiam kroci by kupowac gry za 100zł bez pewności, że będzie fajna.


Skoro Cię nie stać nie kupuj. Gry jakby nie patrzeć to towar luksusowy, do życia potrzebne nie są. Jak Cie nie stać na samochód to go kradniesz, bo inni mają ? Swoją drogą, na komputer na którym odpalisz te wszystkie gry było Cię stać, a na gry nie ??

Może zainstalowałaś oryginała tam gdzie pirata, a nie usunełać wcześniej wszystkich plików i coś się "gryzie" ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 23:27, brantej napisał:

Ok, ale czemu waży aż (!) 2 GB ???

Dodaje współpracę z dodatkiem. Po prostu zasysasz wszystkie nowe jednostki, budynki, itd. Mimo iż sam nie masz dodatku? Ano, bo jakoś z playerami jadącymi na addonie musisz grać, a jednostki panzer elite nie od zawsze były wbudowane w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 23:33, Cmq napisał:

> Ok, ale czemu waży aż (!) 2 GB ???
Dodaje współpracę z dodatkiem. Po prostu zasysasz wszystkie nowe jednostki, budynki, itd. Mimo
iż sam nie masz dodatku? Ano, bo jakoś z playerami jadącymi na addonie musisz grać, a jednostki
panzer elite nie od zawsze były wbudowane w grę.


Dzięki. O to mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 23:30, hehe napisał:

Może zainstalowałaś oryginała tam gdzie pirata, a nie usunełać wcześniej wszystkich plików
i coś się "gryzie" ?

No czasem wystarczy, że po deinstalacji się kompa nie zrestartuje (a tylko wtedy niektóre wpisy są usuwane) i instaluje od razu na nowo i cyrk już gotowy... A w tej kwestii CoH jest jakiś "dziwny" bo jak instalowałem OF to najpierw usunąłem CoH - wydawało się, że do porządku... A po zaisntalowaniu OFa patrzę a kampania z podstawki odblokowana;p Cud nad Wisłą? Nie, po prostu w rejestrze się musiał wpis odpowiedni zachować że podstawkę posiadam...

-> Pussik - chcesz konstruktywnie? Proszę bardzo nie będzie "zjechania" tylko troszkę mądrzenia się - masz problem z patchowaniem więc: (pytania niżej są retoryczne)
a) aktualizcja ręczna nie działa? (Patche albo odpalane ręcznie, albo ściąganie odpowednich wersji, przekopiowanie ich do katalogu patch bez zmiany nazwy i w grze zgoda na auto-aktualizację)
b) aktualizcja automatyczna nie działa? (Po tym jak się wykrzaczył dany patch wejdź w ten folder z nim i usuń go - mógł się, tak jak ktoś napisał, źle ściągnąć, a podejrzewam, że wtedy on już tam zostaje i kolejna próba nie idzie na nowo ściągniętym tylko właśnie na tym starym)
c) reinstall nie pomaga? (w moim pierwszym poście do Ciebie radziłem po deinstalu ponowne uruchomienie kompa - nie wiem czy to zrobiłaś czy nie, wiem że "nie czytam ze zrozumieniem" ale wierz mi nie dla każdego to takie oczywiste -> restart kompa w celu "dopełnienia" deinstalacji)
d) ponowny reisntall i ręczne czyszczenie rejestru z pozostałości CoHa nie pomaga? (deinstalacja, restart kompa, menu start->uruchom->komenda"regedit->edycja->znajdź - i wpisz Company Of Heroes - zobacz czy i ile wpisówy zostało i je usuń -> restart kompa ->instaluj COHa od nowa)
e) jeżeli powyższe nie pomaga to co my możemy jeszcze doradzić?
Jeżeli wersja alternatywna do oryginalnej (ot eufemizm;]) patchowała się dobrze to byłbym skłonny zgodzić się z Hehe, że coś gdzieś zostało;] I wtedy Hallas by miał rację, że to kara za pirata (hehe);p
Rzekłem;) Bardziej konstruktywnie nie będzie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 01:08, Volvox napisał:

Mnie tez patchowanie nie dziala ;(

Ech ludzie co Wy z tymi patchami.... Zrobiłeś wszystko z posta nad Tobą i nadal to samo? Wywala Ci ten komunikat przy pierwszym z brzegu patchu jaki się ściąga czy jakimś kolejnym?
A teraz takie coś co mi się nasunęło po tych ścieżkach - patche są przechowywane w innych katalogach niż te z grą, a u Ciebie ścieżka jest ta sama... Wrzuciłeś tam patcha i odpaliłeś ręcznie?
P.S. Więcej o całej sytuacji napisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 01:08, Volvox napisał:

Mnie tez patchowanie nie dziala ;(

Same u mnie. Zadziałało za drugim razem, gdy pozamykałem wszystkie programy które zamknąć się dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Refleksja ogólna: ja tylko z jedną grą miałem problem - demo DMoM&M gdzie instalator nie pozwalał na instalację na innym dysku niż C: co automatycznie dyskwalifikowało demo z instalacji. Całą reszta działa bez zarzutu: pobrać nowy dx, pobrać nowe sterowniki i jazda.
Ja rozumiem, że w znacznej części te wszystkie problemy wynikają z syfiastości jaką cechuje sie OS Windows (aż boję się pomyśleć jak syfiasty jess W. Vista - tam tyle rzeczy dzieje się poza kontrolą użytkownika...) ale zów wychodzi na to, że za całe zło tego świata odpowiada M$...

Przejrzałem jedno takie forum o CoH
Chyba najlepiej łatać w ten sposób:
1.0 -> 2.101 -> 2.102 -> 2.103
Do instalacji tej wielkiej łaty potrzeba sporo wolego miejsca na dysku, mówi się o 3GB tam, gdzie zainstalowana jest gra oraz kiolejnych trzech tam, gdzie znajduje się plik z łatą. Więcej nie potrafię powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:

Zainstalowałem już któryś tam raz z kolei CoH na nowo. Patchuję 1.0->1.7, potem ściaga mi z Relic Online tego dwugigowego patcha. Podczas patchowania wyskakuje TO:

http://img119.imageshack.us/img119/7263/cohpatchov6.jpg

Dzieje się już tak któryś raz z kolei. Czasem nawet nie mogę zainstalować patcha 1.71! Mam CoH w PK.

edit:
Zapomniałem dodać, że po tym komunikacie wyskakuje kolejny.

Nie pamiętam jego treści, ale było to coś w stylu: "Niestety patch nie działa i wywaliło całego CoH z Twojego dysku. Możesz instalować grę jeszcze raz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, w pirata grałam 3 miesiace temu, od tamtego czasu zbierałam na oryginał i od tamtego czasu miałam nowy dysk.
Więc nie grałam wogóle przez ten czas.


"Mam problem:

Zainstalowałem już któryś tam raz z kolei CoH na nowo. Patchuję 1.0->1.7, potem ściaga mi z Relic Online tego dwugigowego patcha. Podczas patchowania wyskakuje TO:

http://img119.imageshack.us/img119/7263/cohpatchov6.jpg

Dzieje się już tak któryś raz z kolei. Czasem nawet nie mogę zainstalować patcha 1.71! Mam CoH w PK.

edit:
Zapomniałem dodać, że po tym komunikacie wyskakuje kolejny.

Nie pamiętam jego treści, ale było to coś w stylu: "Niestety patch nie działa i wywaliło całego CoH z Twojego dysku. Możesz instalować grę jeszcze raz".

(treść posta zmodyfikowana przez autora o godzinie 15:06)"


Kr0pek, mam to samo! Z informacji jakie wyniosłąm z tego forum, to kara dla ciebie, za to, że wcześniej grałeś w pirackiego COH`a. Mnie nie pytaj, tak ludzie tutaj piszą.

Skoro mam już 2.101 nie można oszukac gry, ze się posiada 2.102 i grac dalej? Patch ma tylko 5MB, i nawet wątpie czy coś sie wysypie przy braku jego posiadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

błędy są do głosó i napisów czyli macie jakieś lewe wersje z wgraną polonizacją dla tego patch sie gryzie
a jak od nowa coha zainstaować?
ściągnij regedit i tam wyszukaj wszystko od coha i THQ po usunieciu rejestró wrzucasz płytke i instalujesz potem patchujesz i finito zawsze działa ( z orginałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować