Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2007 o 11:33, ChrisBgnr napisał:

> Mnie tez patchowanie nie dziala ;(
Ech ludzie co Wy z tymi patchami.... Zrobiłeś wszystko z posta nad Tobą i nadal to samo? Wywala
Ci ten komunikat przy pierwszym z brzegu patchu jaki się ściąga czy jakimś kolejnym?


Od 1.0 do 1.7 i od 1.7 do 1.71 nie ma problemu. Dopiero PO_171_2101_Patch.exe wywala ten blad (2 razy sciagany z gramu i raz przez gre). Reinstalowalem juz tyle raz ze az mi niedobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tylko zastanawiam czy ci co robia te patche to wogole sie zastanawiaja nad tym co robia. Sciagnolem najnowszego patcha i co.... nie dolicza wygranych ani przegranych. Ok wydadza kolejny patch i naprawi to ale spieprzy cos innego potem wdadza kolejny i naprawi cos innego i znowu spieprzy system doliczania wygranych i porazek. JA nie rozumiem tych z relica czy nie moga pozbierac opini graczy i zrobic patcha ktory naprawi no nie wszystkie ale przynajmniej wiekszosc bledow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wina patcha tylko oprogramowania i stanu w jakim znajduja sie serwery (oplakanym). Relic kompletnie sie pograza imo - balans lezy a problemy techniczne tylko pogarszaja sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wysłać ten plik?

COH\WW2\Archives\WW2ArtAmbient.sga

Najlepiej jakby wrzucił na ftp lub jakis megaupload czy cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak odswierze strone to juz nie moge edytowac posta? Gr

Zmieniłam nazwe pliku, przy patchownaiu którego się wywalała aplikacja i spróbowałam ponownie i się udało!


Teraz ściąga znowu coś ;P Tym razem 11.67MB.

Już mam 2.103. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten orginał w wersji 2.103 chodzi o 1/3 wolniej niż pirat w wersji 1.7 z tymi samymi ustawieniami. ;/

Zamiast 30, mam 20 fps.

Nieciekawie...a różnicy w jakości grafiki nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 03:54, Pussik napisał:

Ten orginał w wersji 2.103 chodzi o 1/3 wolniej niż pirat w wersji 1.7 z tymi samymi ustawieniami.
;/

Zamiast 30, mam 20 fps.

Nieciekawie...a różnicy w jakości grafiki nie widze.

Postow na tym forum edytowac sie nie da. Pirat w wersji 2.103 tez by chodzil wolniej bo od wyjscia OF zwiekszyly sie wymagania sprzetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A grafika ma coś do gadki, czy to pirat, czy oryginał? I jakbyś mogła to nie nadawaj tu bardzo o piratach, bo Modkowie mogą to określić jako propagowanie piractwa i Cię zbanują... A ja widzę, że już troszkę tych lewych słów się przewinęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 07:32, Miniu napisał:

> Ten orginał w wersji 2.103 chodzi o 1/3 wolniej niż pirat w wersji 1.7 z tymi samymi ustawieniami.

> ;/
>
> Zamiast 30, mam 20 fps.
>
> Nieciekawie...a różnicy w jakości grafiki nie widze.
Postow na tym forum edytowac sie nie da. Pirat w wersji 2.103 tez by chodzil wolniej bo od
wyjscia OF zwiekszyly sie wymagania sprzetowe.

posty można edytować

a oto i przykład :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, edytowac mozna tylko przez krótki okres czasu.


I nikt mi nie pogratuluje odkrycia sposobu na zainstalowanie łaty?

Miniu, ok dzieki za info. Z wraz z większymi wymaganiami (dosc znacznie sie zwiekszyły) poprawiła się grafika? Niestety nie zauważyłam tego, ale może jednak? Czy z czego to wynika? Gram bez cieni DX10, bo karta ma tlyko DX9, ale za to zauważyłam, że CHYBA przybyło ultra high do geometrii, czy mi sie zdaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 10:25, Pussik napisał:

Dobra, edytowac mozna tylko przez krótki okres czasu.


I nikt mi nie pogratuluje odkrycia sposobu na zainstalowanie łaty?

Miniu, ok dzieki za info. Z wraz z większymi wymaganiami (dosc znacznie sie zwiekszyły) poprawiła
się grafika? Niestety nie zauważyłam tego, ale może jednak? Czy z czego to wynika? Gram bez
cieni DX10, bo karta ma tlyko DX9, ale za to zauważyłam, że CHYBA przybyło ultra high do geometrii,
czy mi sie zdaje?

wynika to z tego że pacz 2.01 (ten 1.8gb) powoduje że gra jest kompatybilna z dodatkiem i umożliwia gre na relicu - dodaje także nowe efekty których w podstawce nie uświadczyłem ale w dodatku tak - inna sprawa że dodatek sam w sobie działa lepiej niż podstawka z patchem - może to mętne wytłumaczenie ale mniej wiecej oto chodzi - patch dodaje możliwość gry z ludzmi co mają dodatek ale coś knoci w wydajnośći (chodź na mocnym kompie tego nie uświadczysz)
szkoda że nie kupiłaś samego dodatku - koszt ok 70 zł - jest samodzielny

no to gratulacje za pomyślne zainstalowanie i za cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to ja nic nie rozumiem. ;(

Co daje dodatek? Powiedmzy ze daje dwie armie i kilka czołgów, tak ze bedą 4 armie i 30 czołgów, tak?

Jak mam sama podstawke za 40zł, to mam 2 armie i 20 czołgów.
Jak dokupie dodatke za 70zł to będę miała 4 armie i 30 czołgów.

A jakbym kupiła sam dodatek to bedę miała co? 4armie i 30 czołgów? To po co kupiłam podstawke jak mogłam odrazu dodatek, który już zawiera w sobie podstawke?


Fajnie, jako, że nei mam dodaktu to co powoduje spadek z 30 do 20fps w benchmarku i z 25 do 15 w grze, na wersji 2.103 względem 1.7?

Może oryginał poprostu chodzi wolniej niż pirat?


Gdzie na tym forum sa numery gg userów? Chciałabym z kimś pogadac o tej grze. ;/ Albo z kims pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 13:16, Pussik napisał:

Kurcze, to ja nic nie rozumiem. ;(

Co daje dodatek? Powiedmzy ze daje dwie armie i kilka czołgów, tak ze bedą 4 armie i 30 czołgów,
tak?

Jak mam sama podstawke za 40zł, to mam 2 armie i 20 czołgów.
Jak dokupie dodatke za 70zł to będę miała 4 armie i 30 czołgów.

A jakbym kupiła sam dodatek to bedę miała co? 4armie i 30 czołgów? To po co kupiłam podstawke
jak mogłam odrazu dodatek, który już zawiera w sobie podstawke?


Fajnie, jako, że nei mam dodaktu to co powoduje spadek z 30 do 20fps w benchmarku i z 25 do
15 w grze, na wersji 2.103 względem 1.7?

Może oryginał poprostu chodzi wolniej niż pirat?


Gdzie na tym forum sa numery gg userów? Chciałabym z kimś pogadac o tej grze. ;/ Albo z kims
pograc.


po woli - jak masz sam dodatek to masz dostęp tylko do kampani z dodatku i jednostek ale jak masz podstawkę (a dokładnie numerek - bo tylko to wystarczy wpisać w dodatku aby odblokować jednostki i kampanie z podstawki - co do jednostek to nie jestem pewien na 100% ale raczej tak) - więc dodatek wymaga podstawki do odblokowania cełej zawartości
inna sprawa wprowadzenie "nie legalnego" kody grozi banowaniem konta i seriala - więc raczej nie ma co ryzykować
co do gg 8261461 - :P
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka ;) to ja ReWelot mam nedzieje, że przynajmniej ktoś się za mną sktęsknił... ale przejdźmy do rzeczy mam pewien problem... musze szybko to rozwiązać... kupiłem CoH OF i kiedy wlaczylem gre po instalacji przed pojawieniem sięgłównego menu pojawia sie okienko o dostepnych aktualizacjech niezbędnych do gry w sieci i pytająsię czy chce je sciągnąc, ale ja nie zamierzam grac w sieci tylko normalnie w single player... wiec pytam jak to ominąć i czy wogóle sie da... bo mnie prosi o jakis login konta na relic online...a czegos takiego nie mam... eśli możecie to mnie naprowadźcie jak zrobić chociażto konto... chociaz z tego co czytałem na innych forach to występują problemy z połączeniem z serwerem ale mi chodzi o singla.... prosze pomóżcie błagam was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować