Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2008 o 20:14, dante1007 napisał:

Mam problem z odpaleniem kampani dla jednego gracza mianowicie niewiem co mam zrobic na poczatku
odpala sie takie okno niemoge stworzyć nowego profilu?

Bo chyba jak wpiszesz login i hasło to się pojawi opcja: Stwórz profil :p Musisz wpisać by mogło się stworzyć :p :] Potem sprawdzi pewnie czy nie istnieje takie konto jeśli nie to stworzy :p Tak myślę że o to chodzi :p :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 20:24, M1chał napisał:

> Mam problem z odpaleniem kampani dla jednego gracza mianowicie niewiem co mam zrobic na
poczatku
> odpala sie takie okno niemoge stworzyć nowego profilu?
Bo chyba jak wpiszesz login i hasło to się pojawi opcja: Stwórz profil :p Musisz wpisać by
mogło się stworzyć :p :] Potem sprawdzi pewnie czy nie istnieje takie konto jeśli nie to stworzy
:p Tak myślę że o to chodzi :p :))


Własnie w tym problem że już tak prubowałem i nic może wgrać podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 21:02, dante1007 napisał:

Własnie w tym problem że już tak prubowałem i nic może wgrać podstawkę.

A jak na samej podstawce? Odinstaluj dodatek i zainstaluj samą podstawkę i wtedy zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 21:22, Roberto 7 napisał:

> Własnie w tym problem że już tak prubowałem i nic może wgrać podstawkę.
A jak na samej podstawce? Odinstaluj dodatek i zainstaluj samą podstawkę i wtedy zobacz.


Wgrałem wszystkie patch i już wszystko śmiga, wcześniej niechciało mi stworzyć profilu. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 18:10, Volvox napisał:

> Czy VoH pójdzie mi na moim kompie:P4 2.4 Ghz,512 ram,radeon 9200 128 mb?????

Moim zdaniem przez to ze malo ramu i nienajlepsza karta graficzna, to bedzie wolno dzialac
i raczej nie bedzie mozna komfortowo grac. Ale jak zawsze w takiej sytuacji to troche wrozenie
z fusow bo to tez zalezy od tego kto w jakim stanie ma system itp.
Najlepiej sciaganc demo i zobaczyc jak dziala.

Demo było kiedyś w CDa zainstalowałem i w menugł. było napisane że wymaga radka 9500.O co chodzi ??(nie zależy mi na grafie w końcu grywalność i emocje są najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 14:43, Aragloin napisał:

Demo było kiedyś w CDa zainstalowałem i w menugł. było napisane że wymaga radka 9500.O co chodzi
??(nie zależy mi na grafie w końcu grywalność i emocje są najważniejsze:)


Cos jest nie tak z podanymi wymaganiami. Jest napisane, ze wymaga karty z DX9c i shaderow 1.1 Tyle tylko, ze DX9c ma shadery 3.0 ;)
Jako minimum podana jest na przyklad karta 9500, ktora jest karta DX9.0 (SM 2.0) i to chyba sa rzeczywiste minimalne wymagania. Niestety twoja karta to DX8.1 czyli SM1.1, wiec duza szansa, ze sobie nie pograsz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 16:51, Volvox napisał:

> Demo było kiedyś w CDa zainstalowałem i w menugł. było napisane że wymaga radka 9500.O
co chodzi
> ??(nie zależy mi na grafie w końcu grywalność i emocje są najważniejsze:)

Cos jest nie tak z podanymi wymaganiami. Jest napisane, ze wymaga karty z DX9c i shaderow 1.1
Tyle tylko, ze DX9c ma shadery 3.0 ;)
Jako minimum podana jest na przyklad karta 9500, ktora jest karta DX9.0 (SM 2.0) i to chyba
sa rzeczywiste minimalne wymagania. Niestety twoja karta to DX8.1 czyli SM1.1, wiec duza szansa,
ze sobie nie pograsz :(

Nee.My karta ma SM 1.4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 14:09, Aragloin napisał:

Nee.My karta ma SM 1.4.


1.4 ale tylko Pixel shader, a nie vertex shader :)
Ale jesli wymaganae jest 2.0 (a zgaduje ze tak jest) to nie ma to zadnej roznicy czy 1.1 czy 1.4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 19:52, Volvox napisał:

> Nee.My karta ma SM 1.4.

1.4 ale tylko Pixel shader, a nie vertex shader :)
Ale jesli wymaganae jest 2.0 (a zgaduje ze tak jest) to nie ma to zadnej roznicy czy 1.1 czy
1.4 ;)

vertex mam 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoH powinien Ci działać na Radku 9200, ale nie będziesz miał żadnej przyjemności z grania. Gra będzie płynnie działała na minimum, ale nie będzie Ci wyświetlało jednostek :/ Też mam tą grę, i taką samą kartę graficzną, i gra chodzi z prędkością średnio 35-40 fps, ale nie widać jednostek, tj. czołgów, żołnierzy itp. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z grą... Mianowicie po chwili gra sie zawiesza lub restartuje komputer probowałem instalacji na nowo ale nie pomogło patch 1,5 też nic nie dał.Próbowałem też formatowac komputer i nic....mój komputr to; AMD Athlon XP 2000+ 1,67GHz 1,00Gb RAM Radeon x 1600 512 mb instalowałem nowe srerowniki do karty nie pomogło.... Bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 16:21, NuGGet napisał:

CoH powinien Ci działać na Radku 9200, ale nie będziesz miał żadnej przyjemności z grania.
Gra będzie płynnie działała na minimum, ale nie będzie Ci wyświetlało jednostek :/ Też mam
tą grę, i taką samą kartę graficzną, i gra chodzi z prędkością średnio 35-40 fps, ale nie widać
jednostek, tj. czołgów, żołnierzy itp. :/

tzn.:(Nie można zarządzać nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 11:39, fukosek napisał:

Witam mam problem z grą... Mianowicie po chwili gra sie zawiesza lub restartuje komputer probowałem
instalacji na nowo ale nie pomogło patch 1,5 też nic nie dał.Próbowałem też formatowac komputer
i nic....mój komputr to; AMD Athlon XP 2000+ 1,67GHz 1,00Gb RAM Radeon x 1600 512 mb instalowałem
nowe srerowniki do karty nie pomogło.... Bardzo prosze o pomoc

Zdaje mi się że za słaby procek..Reszta jest (myśle)wporzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2008 o 12:45, Aragloin napisał:

Zdaje mi się że za słaby procek..Reszta jest (myśle)wporzo.

wydaje mi sie że nie bo gra działa prawidlowo przez jakiś czas...Czasem nawet przez 40 minut gram bez problemu a nieraz po 10 zawias:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2008 o 12:43, Aragloin napisał:

tzn.:(Nie można zarządzać nimi?

Napisałem że NIE WIDAĆ jednostek. Możesz nimi zarządzać, ale nie będziesz ich widział. Te jednostki będą, tyle że niewidzialne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie pograć z kumplem w Coh przez sieć, ale na LANie nie pojawia mu się założony przeze mnie serwer, a żeby zagrać na necie, muszę ściągać prawie dwugigowy plik. Jest jakiś sposób, żebyśmy się połączyli na Lanie? A jeśli nie to można ten patch ściągnąć ręcznie bo nie mam wystarczająco miejsca na dysku, aby go ściągnąć "przez grę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 13:50, rick90 napisał:

Chcę sobie pograć z kumplem w Coh przez sieć, ale na LANie nie pojawia mu się założony przeze
mnie serwer, a żeby zagrać na necie, muszę ściągać prawie dwugigowy plik. Jest jakiś sposób,
żebyśmy się połączyli na Lanie? A jeśli nie to można ten patch ściągnąć ręcznie bo nie mam
wystarczająco miejsca na dysku, aby go ściągnąć "przez grę"


Tu masz link do patcha --> http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1622
A tu program dzięki któremu wygodnie to ściągniesz (będziesz mógł zatrzymać, potem wznowić ściąganie) --> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1434&t=20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zainstalować patcha 1.7->2.101, ale podczas instalacji wystąpił błąd. Chciałem ponowić instalację, ale okazało sie, że gra jest odinstalowana. Czy to normalne, aby po błędzie w instalacji patcha gra się usunęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 15:48, rick90 napisał:


Patch zamienia ważne pliki z grą.
Może jak wystąpił błąd, coś się zamieniło, coś nie i wyszła taka kaszana że Ci po prostu nie wykrywa.
Chyba że wogóle gry nie ma na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować