Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Mały poradnik do aktualizowania poszczególnych części gry Company of Heroes:
1. Uaktualnianie TYLKO Company of Heroes*1:
1.00 - 2.101 >>> 2.101 - 2.201 >>> 2.201 - 2.202 >>> 2.202 - 2.300 >>> 2.300 - 2.301 >>> 2.301 - 2.400 >>> 2.400 - 2.500 >>> 2.500 - 2.501 >>>
2. Uaktualnianie TYLKO Company of Heroes Opposing Fronts*2:
2.100 - 2.103 >>> 2.103 - 2.201 >>> 2.201 - 2.202 >>> 2.202 - 2.300 >>> 2.300 - 2.301 >>> 2.301 - 2.400 >>> 2.400 - 2.500 >>> 2.500 - 2.501 >>>
3. Uaktualnianie TYLKO Company of Heroes Tales of Valor*3:
2.500 - 2.501
*1 Wersja 1.00 *2 Wersja 2.100 *3 Wersja 2.500 (Są to wersje po instalacji "wersja z płyty")

Jeśli ma ktoś np. "Podstawke" (Company of Heroes) i "OF" (Opposing Fronts) instaluje grę wydaną później, czyli w tym przypadku OF i po jej zaktualizowaniu może w grze odblokować kampanie, jeśli robi to poraz pierwszy rejestruje obydwa klucze zakładając konto, tak samo jest w przypadku z dodatkiem "ToV" (Tales of Valor). Zaoszczędzi w ten sposób dużo czasu. Może przypiąć w tym wątku tą informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem kampanie "Wyzwolenie Caen" i muszę powiedzieć iż kilka rzeczy mnie tam lekko zniesmaczyło. Po pierwsze, nie wiedzieć dlaczego nie mogłem wyposażyć czołgów w trał przeciwminowy w misjach w których on był naprawdę potrzebny, a jak przydatny nie był to zwykle się dało. Druga sprawa to to że KM zamontowany na czołgu nie jest w ogóle skuteczny przeciwko piechocie, no i zachowanie przeciwników też jest nieco dziwne bowiem jakoś słabo się kwapili do zajmowania punktów strategicznych czy magazynów z zasobami. Aha, grałem na normalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 20:39, dave03 napisał:

Wczoraj skończyłem kampanie "Wyzwolenie Caen" i muszę powiedzieć iż kilka rzeczy mnie
tam lekko zniesmaczyło. Po pierwsze, nie wiedzieć dlaczego nie mogłem wyposażyć czołgów
w trał przeciwminowy w misjach w których on był naprawdę potrzebny, a jak przydatny nie
był to zwykle się dało. Druga sprawa to to że KM zamontowany na czołgu nie jest w ogóle
skuteczny przeciwko piechocie, no i zachowanie przeciwników też jest nieco dziwne bowiem
jakoś słabo się kwapili do zajmowania punktów strategicznych czy magazynów z zasobami.
Aha, grałem na normalu.

Wyzwolenie Caen? Trał przeciwminowy? KM na czołgu?

Hmm.. Wyzwolenie Caen to nie jest czasem brytyjska kampania? A trał przeciwminowy kojarzy mi się z Shermanami (czyli amerykanie), chociaż u Churchilli też coś takiego było. Ale KM zamontowany NA czołgu to też Sherman ;] Chociaż u szkopów też są KMy na czołgach, tyle że trałów przeciwminowych nie pamiętam :P

Ja dawno w kampanie nie grałem więc mogę się mylić, tak się pytam, bo mnie to zaciekawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 23:15, Stalker69 napisał:

Wyzwolenie Caen? Trał przeciwminowy? KM na czołgu?

- kampania brytyjska z tego co pamiętam zatytułowana jest właśnie " Wyzwolenie Caen" (oczywiście jest to dodatek "Na linii frontu).
- chodzi mi o ten karabin maszynowy, w który uzbrojony jest praktycznie każdy czołg.
I jeszcze jedna sprawa... W misji trzeciej tejże kampanii zadaniem medalowym było zniszczenie generatorów i zasobów paliwa, postanowiłem sobie to zostawić niejako na deser, ale niestety gdy opanowałem połowę mapy misja została zakończona sukcesem, a następna toczyła się na tej samej planszy z tym że zadanie medalowe przepadło (w efekcie przepadło też z tej misji bowiem teraz miałem uratować komandosów którzy w poprzedniej zniszczyli zasoby paliwa i generatory, ale skoro ja ich tam w ogóle nie posłałem to i ratować nie było kogo). Niby skąd ja grając pierwszy raz miałem wiedzieć, że misja zakończy sie zanim dojdę do lotniska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej misji akurat tak jest, z medalowymi zadaniami trzeba się spieszyć bo będzie za późno, najlepiej nie mieć max populacji i wykorzystać szybowce z komandosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 10:07, igor8472 napisał:

W tej misji akurat tak jest, z medalowymi zadaniami trzeba się spieszyć bo będzie za
późno, najlepiej nie mieć max populacji i wykorzystać szybowce z komandosami.


Właśnie tak chciałem zrobić, ale zwlekałem z tym bo wydawało mi się że mam jeszcze na to sporo czasu. Teraz doszło do tego, że przed każdą misją choć pobieżnie przeglądam poradnik żeby podobnych wtop w przyszłości już uniknąć.
A tak przy okazji to czy jest możliwość sprzedania jakiejś jednostki? Bo czasami w trakcie rozgrywki chciałbym zamienić działo na np. czołg, ale nie mam już więcej punktów i nie idzie. W wielu RTS-ach taka możliwość w końcu istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w trzeciej misji szkopów nie wiem jak się dokonuje zrzutu goliatów. Wskazuje mi na transporter z amunicją ale on może tylko miny stawiać. Gdzie jest możliwość zrzutu goliatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 10:47, dave03 napisał:

> W tej misji akurat tak jest, z medalowymi zadaniami trzeba się spieszyć bo będzie
za
> późno, najlepiej nie mieć max populacji i wykorzystać szybowce z komandosami.

Właśnie tak chciałem zrobić, ale zwlekałem z tym bo wydawało mi się że mam jeszcze na
to sporo czasu. Teraz doszło do tego, że przed każdą misją choć pobieżnie przeglądam
poradnik żeby podobnych wtop w przyszłości już uniknąć.
A tak przy okazji to czy jest możliwość sprzedania jakiejś jednostki? Bo czasami w trakcie
rozgrywki chciałbym zamienić działo na np. czołg, ale nie mam już więcej punktów i nie
idzie. W wielu RTS-ach taka możliwość w końcu istnieje.



Ano, najlepiej te zadania medalowe wykonywać zaraz po tym jak się je otrzyma :P Co do sprzedawania jednostek, to możesz na zbędnych budynkach/działach wcisnąć Delete i je po prostu zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 11:00, Szymex_ziom napisał:

A ja w trzeciej misji szkopów nie wiem jak się dokonuje zrzutu goliatów. Wskazuje mi
na transporter z amunicją ale on może tylko miny stawiać. Gdzie jest możliwość zrzutu
goliatów?


Wampir zrzuca goliaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 09:42, dave03 napisał:

Niby skąd ja grając pierwszy raz miałem wiedzieć, że misja zakończy sie zanim dojdę do lotniska?


Bo taki byl główny cel? Zadania medalowe mają to do siebie że trzeba się z nimi pośpieszyć, a nie zostawiać na koniec, wkońcu nie jest obowiązkowe, to raczej logiczne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc? Chcę zainstalować patch 2.100 ----> 2.101, aby grać po sieci. Ale zawsze przy aktualizowaniu plików w folderze WW2/Archieves, wyświetla się błąd (kod błędu 10104). Kiedyś miałem podobny problem, ale udało mi się go jakimś cudem rozwiązać. Proszę o pomoc!

PS. Zaznaczę, że nie instalowałem żadnych modów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 16:17, Achilleus napisał:

Czy może mi ktoś pomóc? Chcę zainstalować patch 2.100 ----> 2.101, aby grać po sieci.
Ale zawsze przy aktualizowaniu plików w folderze WW2/Archieves, wyświetla się błąd (kod
błędu 10104). Kiedyś miałem podobny problem, ale udało mi się go jakimś cudem rozwiązać.
Proszę o pomoc!

PS. Zaznaczę, że nie instalowałem żadnych modów ;)



http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2609&pid=4233 Dlaczego piszesz to samo? Jasno ci napisałem że nie pobiera się 2.100 - 2.101 tylko 2.100 - 2.103 Nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 21:49, Achilleus napisał:

A ja napisałem, że to też nie pomaga.
EDIT: I taki patch jest dostępny na gram.pl


Dobra to może tak ci to przedstawie, np. ja proponuje ci patcha 1.00-1.71 to ty chcesz 1.0-1.2 [...] 1.70-1.71 teraz rozumiesz o co mi chodzi ? Nie trzeba instalować wszystkich aktualizacji, można je przeskoczyć bo inne też je mają... a jak ci taka metoda nie odpowiada to patchuj przez gre i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chciałbym odświeżyć sobie kompanię braci tyle, że wcięło mi save''a. Przeszedłem grę do misji gdzie trzeba było niszczyć czołgi "Pantera", była to chyba misja zaraz po zdobyciu wzgórza. Do tej misji miałem wszystkie zdobyte medale. Jeśli ktoś ma save''a to prosiłbym o kontakt na gg. 9881628. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szaleją z tymi mapami do gry rankingowej, codziennie inne.
Wczoraj Relic zafundował mi znowu sytuację typu "śmiać się czy płakać?". Wybieram Panzerwaffe do gry rankingowej, dobrało graczy i co? Gram Wehrmachtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 16:58, Stalker69 napisał:

Szaleją z tymi mapami do gry rankingowej, codziennie inne.
Wczoraj Relic zafundował mi znowu sytuację typu "śmiać się czy płakać?". Wybieram Panzerwaffe
do gry rankingowej, dobrało graczy i co? Gram Wehrmachtem.


Ta nieźle ;p Ja raz miałem 3 Zielone słupki i już miała się zacząć gra, a tu co czeakam kilkanaście sekund i spada do 1 kreski zielonej w 1 słupku ... pierwszy raz tak miałem :( A tak poza tym grasz może ? Tylko z tego co pamiętam żebyśmy razem zagrali trza kogoś na hosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 18:03, ts04 napisał:

Ta nieźle ;p Ja raz miałem 3 Zielone słupki i już miała się zacząć gra, a tu co czeakam
kilkanaście sekund i spada do 1 kreski zielonej w 1 słupku ... pierwszy raz tak miałem
:( A tak poza tym grasz może ? Tylko z tego co pamiętam żebyśmy razem zagrali trza kogoś
na hosta.

Ostatnio zacząłem znów, najgorsze że zapomniałem hasła do starego konta i lecę na nowym. Męczę teraz noobków ^^ Najlepsze jest to, że mam trzy wygrane, zero porażek Panzerwaffe i 3 stopień w 1na1*. To się nazywa szybki awans :)

Ksywkę mam teraz IIIStalkerIII.
Chyba ;)


*Nie żebym się chwalił xP W końcu 3 stopień to "żenua" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 23:28, Stalker69 napisał:

Ostatnio zacząłem znów, najgorsze że zapomniałem hasła do starego konta i lecę na nowym.
Męczę teraz noobków ^^ Najlepsze jest to, że mam trzy wygrane, zero porażek Panzerwaffe
i 3 stopień w 1na1*. To się nazywa szybki awans :)

Ksywkę mam teraz IIIStalkerIII.
Chyba ;)


*Nie żebym się chwalił xP W końcu 3 stopień to "żenua" ;)


Aha, ja to mam około 100:120 :( xd no a nick nadal TS04pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie chłopaki, do czasu tych nowych patchów a mianowicie tego bodajże 2.301 -> 2.400 było wszystko ok, z tym, że miałem formata i CoHa już nie ma w rejestrze. Wyszedł patch, dobra zaczynam instalacje, wywaliło błąd, tak jak myślałem, wpisy w rejestrze...i tutaj 1 problem. Wpisałem numer błędu w googlach i dostałem wpisy do rejestru z nie wiadomo jakiej wersji, gdy wpisałem, to gdy chce zainstalować patcha 2.301 -> 2.400 wyskakuje mi, że mam wersje 2.300. Ok, ściągnąłem 2.300 i tutaj wyskakuje, że nie rozpoznaje jaką mam wersje :f. Macie jakieś sugestie co można jeszcze zrobić? Bo średnio mi się widzi przeinstalowywanie gry i ściąganie tych początkowych patchów, z czego jeden zajmuje chyba 1,5gb. Tego nowego 2.400->2.500 ściągnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować