Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Spoko poradziłem sobie już, w rejestrze po tym wpisie z internetu miałem wersje 2.300 a ja miałem 2.301 więc zmieniłem tylko to, i dalej się dało już instalować ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie!

Czy dodatek Chwała Bohaterom potrzebuje polączenia z Internetem lub jakiejś aktywacji?

Bardzo prosiłbym o odpowiedz, bo chciałbym zakupić ale nie mam szans na Internet w miejscu, w którym mieszkam, a niechciałbym wyżucić pieniędzy w błoto!

Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 09:35, Danoo napisał:

Pozdrawiam wszystkich!


Raczej nie trzeba ( w przypadku pierwszego dodatku i podstawki internet nie był potrzebny). No ale powiem szczerze, że masa bugów co jest w tej grze można naprawić tylko poprzez ściąganie patchy z neta.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz grać w Tales of Valor tylko w singla to IMO strata kasy. Ten dodatek tak jak Dawn of War 2 jest nastawiony głównie na multi, kampania single to jakieś godziny gry. Znam lepsze sposoby wydania 70zł. Chociażby na podstawkę + Opposing Fronts i jeszcze połowa tej kasy zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbę.

Jak nazywa się innowacyjny tryb kontrolowania jednostek wprowadzony w najnowszym dodatku do Kompani Braci ?

Ogień Bezpośredni?
Szybka strzelba?
Naciśnij i strzelaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 16:48, Madok1 napisał:

(...)

Mógłbyś chociaż napisać, że to pytanie konkursowe, ale co mi tam... wpisz w Google i wyskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 16:10, Ryan-Kam napisał:

> Pozdrawiam wszystkich!

Raczej nie trzeba ( w przypadku pierwszego dodatku i podstawki internet nie był potrzebny).
No ale powiem szczerze, że masa bugów co jest w tej grze można naprawić tylko poprzez
ściąganie patchy z neta.


Dzięki serdeczne Ryan-Kam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 16:17, igor8472 napisał:

Jesli chcesz grać w Tales of Valor tylko w singla to IMO strata kasy. Ten dodatek tak
jak Dawn of War 2 jest nastawiony głównie na multi, kampania single to jakieś godziny
gry. Znam lepsze sposoby wydania 70zł. Chociażby na podstawkę + Opposing Fronts i jeszcze
połowa tej kasy zostanie.


Dzięki Igor8472. Grałem w podstawkę i dodatek i miałem ochotę pograć w ten drugi dodatek ale znowu wdzę, że niestety cena do zawartości pozostawia wiele do życzenia!

Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, patrzac na obecny stan gry musze stwierdzic, ze relic zarznal jednego z najlepszych, jesli nie najlepszego rts''a wszech czasow. Nigdy do tej pory nie bylo w tej grze tylu dramatycznych, D R A M A T Y C Z N Y C H, bledow. Wymienie tylko dwa: pak bug (czyli kumulujacy sie bonus "pierwszego strzalu" dziala wermahtu) oraz bug zwiazany z 25ka brytyjczykow (czyli mozliwosc strzelania z 25ki NON STOP). O takich prozaicznych kwestiach jak lezacy balans, nie wspominam (t17?).

Podsumowujac, niech Blizz wypuszcza szybciej SC2 bo nie ma w co grac. Na pewno SC2 tez bedzie mial problemy ze zbalansowaniem rozgrywki ale przynajmniej Blizzard nie wypuszcza lat z takimi babolami jak robi to od lat relic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 02:45, Garett napisał:

Niestety, patrzac na obecny stan gry musze stwierdzic, ze relic zarznal jednego z najlepszych,

Oni chyba mają za to płacone, aby zarzynać gry :/ Tak było z DoW, tak się dzieje z CoH i tak zapewne będzie z DoW II. Gdyby były równie dobre gry z takimi rozwiązaniami i klimatem, to już dawno bym porzucił CoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 17:34, Arqadius napisał:

> Niestety, patrzac na obecny stan gry musze stwierdzic, ze relic zarznal jednego
z najlepszych,
Oni chyba mają za to płacone, aby zarzynać gry :/ Tak było z DoW, tak się dzieje z CoH
i tak zapewne będzie z DoW II. Gdyby były równie dobre gry z takimi rozwiązaniami i klimatem,
to już dawno bym porzucił CoH.

Po prostu ci ludzi co stworzyli COH podstawke odeszli z Relicta zanim jeszcze OF byl stworzony do konca .
Teraz jest jak kazdy widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 18:33, Quinti napisał:

Serio?? wiesz to z potwierdzonego źródła??

Trudno mi wskazac po 2 latach jakies konkretne zrodlo . Glosno bylo o tym wtedy jak Of wyszedl w 2007 roku .Kilku zalozylo nowe studio (Smoking gun czy jakos tak ) a reszta sie rozleciala .

edit znalazlem info o Smoking gun http://www.gamespot.com/news/6171930.html?tag=bg_toggler%3Bbg_light
Obecnie z tego co wiem nie ma chyba nikogo w Relict kto pracowal nad Cohem i to widac . Jak to jest mzoliwe ze gra DOW2 wyglada i chodzi gorzej na praktycznie tym samym enginie od gry ktora powstala kilka lat wczesniej?
Nie mowiac juz o minimalnej zawartosci . TOV to jest zas zart i skok na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy patchu 2.400->2.500 piszę ,że jest to dodatek chwała bohaterom.O-o To jakieś demo jest? Bo przecież ten dodatek wyszedł nie dawno w wersji pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 23:44, Vernio napisał:

Przy patchu 2.400->2.500 piszę ,że jest to dodatek chwała bohaterom.O-o To jakieś
demo jest? Bo przecież ten dodatek wyszedł nie dawno w wersji pudełkowej.


To jest i owszem dodatek, tyle że bez kampanii i bez możliwości używania nowych jednostek. Żeby mieć pełną "zawartość" z Chwały Bohaterom, musisz go kupić i odblokować go w menu głównym za pomocą cd-keya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie:
Da się ściągać patche do podstawki zewnętrznie, a nie za pomocą gry ? Bo samo ściąganie jest kompletnie zryte, a transfery do niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 17:55, gogiell napisał:

Takie pytanie:
Da się ściągać patche do podstawki zewnętrznie, a nie za pomocą gry ? Bo samo ściąganie
jest kompletnie zryte, a transfery do niczego...


Tak, sporo ich będzie ale można za strony relica albo np. gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 17:55, gogiell napisał:

Takie pytanie:
Da się ściągać patche do podstawki zewnętrznie, a nie za pomocą gry ? Bo samo ściąganie
jest kompletnie zryte, a transfery do niczego...


Tu są wszystkie update''y jakie wyszły: http://cohpatch.relic.com/ tylko pamiętaj żeby brać te od polskiej wersji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować