Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2009 o 18:15, piecia997 napisał:

Tu są wszystkie update''y jakie wyszły: http://cohpatch.relic.com/ tylko pamiętaj żeby brać te od polskiej wersji!


I w dobrej kolejności bo nie wszystkie są potrzebne, a łatwo się pomylić z tymi cyferkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem. Otóż dosyć dawno temu kupiłem OF zarejestrowałem się, przeszedłem, odinstalowałem. Problem polega na tym iż gdy teraz chcę zagrać muszę wpisać nazwę konta i hasło, tyle że ni hu hu nie pamiętam:( I tu pytanko do was gdzie mam napisać maila o odzyskanie hasła do Relicu czy CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz chociaż maila który miałeś do konta przypisany? To bardzo ułatwi sprawę bo można poprosić o przesłanie hasła do konta na maila na który było zakładane. Jak nie pamiętasz to popróbuj z adresem/ami które na stałe czy najczęściej używasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 22:02, igor8472 napisał:

Do Relica. Zainstaluj grę a jak ją odpalisz i wyskoczy logowanie na konto powinna tam
być opcja odzyskiwania hasła.


Ok dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten system awansu w CoHu jest co najmniej dziwny. Grałem z kumplem zwykła grę na gości o ósmych levelach, ja drugi level, kumpel 3 level. Po wygranej skoczyło nam aż o dwa levele do góry. Teraz grałem ranka WH''tem (w końcu :P), jeszcze nim ranka nie grałem, więc wiadomo, mam pierwszy level. Trafiłem na gościa o ósmy levelu. Wygrałem i tym razem awans "tylko" o jeden poziom. Ciekawe..


Z innej beczki, ale z tej samej piwnicy. Grałem z kumplem który się uczy. Jako że on noob, graliśmy (grałem? :P) ze dwie godziny :P Po dwóch godzinach gry, pojawia się komunikat: Gracz jakiśtam został wyrzucony z gry (przeciwna drużyna), dosłownie po chwili, komunikat: Gracz jakiśtam2 został wyrzucony z gry (dalej z przeciwnej drużyny) zaraz po nim wywaliło kumpla, pojawiło mi się okno co chcem zrobić bo gracz z mojej drużyny został wyrzucony bla bla bla. I zanim coś wybrałem pojawia mi się okno: Zostałeś wyrzucony z gry.
...
Taaa..
Co ciekawe, mi i kumplowi nie pojawiło się okno: Powższy gracz laguje itd.
Koniec końców, zaliczło nam porażkę. A już jedna baza wroga padła :P
Czasem wymiękam przy tej grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie związane z instalacją (ale którąś już z kolei), bowiem w instrukcji do dodatku Na Linii Frontu pisze, że zarówno klucz, jak i pudełko będzie niezbędne jeśli będę chciał przeinstalować grę. I tu pytanie: na co mi pudełko od gry przy jej ponownej instalacji? Rozumiem instrukcja z CD-Keyem, ale na pudelku nie ma przecież żadnych istotnych informacji. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 16:31, dave03 napisał:

Rozumiem instrukcja z CD-Keyem, ale na pudelku nie ma przecież żadnych istotnych
informacji. Przynajmniej tak mi się wydaje.

System zabezpieczeń sprawdza, czy pudełko (a dokładnie czujnik znajdujący się w okładce) jest w zasięgu 10 m od komputera - jeśli go nie ma to nie da się przeprowadzić instalacji.

Spoiler

Wybacz, nie mogłem sobie darować - na pudle raczej nie ma nic istotnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu stałem się posiadaczem najnowszego dodatku, tj. Chwała Bohaterom.
Wiedziałem, że decydując się wydać te 90 zł staną przede mną otworem trzy krótkie kampanie. Świadomie się na to zgodziłem. Tak więc przy pierwszym odpaleniu wziąłem na celownik "Asa Tygrysów". Trzeba przyznać, grało się bardzo przyjemnie, tygrys kosił wszystko, co znalazło się pod lufą, aż w końcu zaliczyłem całą kampanię w mniej niż godzinę... Wybaczcie, ale aż tak krótkiej gry się nie spodziewałem. Toż to dema niektórych gier są dłuższe. Co prawda pozostały mi jeszcze dwie kampanie, ale wiem, że są podobnej długości.
Mniejsza o to, został mi jeszcze tryb sieciowy ze świetnym trybem operacje. Póki co miałem czas zagrać w zaledwie jedną: Skała. Wrażenia z gry świetne, z tym, że to tak naprawdę walka z komputerem, który wysyła kolejne fale bezmózgich wojsk na rzeź.

Co do samej gry, ktoś pisałby się na partyjkę w weekend? ;] Proponuję Walec Pancerny lub Szturm, ale oczywiście zwykłe mecze też wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 21:35, xDeuSx napisał:

Co do samej gry, ktoś pisałby się na partyjkę w weekend? ;] Proponuję Walec Pancerny
lub Szturm, ale oczywiście zwykłe mecze też wchodzą w grę.

To kusząca propozycja, ale poziom trudności się zwiększa z czasem i jest coraz trudniej się utrzymać czy po prostu AI ma swoje bazy i produkuje jednostki jak normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 21:35, xDeuSx napisał:

Dziś w końcu stałem się posiadaczem najnowszego dodatku, tj. Chwała Bohaterom.
Wiedziałem, że decydując się wydać te 90 zł (...)

50zł na allegro, zafoliowane xP

Dnia 28.05.2009 o 21:35, xDeuSx napisał:

Mniejsza o to, został mi jeszcze tryb sieciowy ze świetnym trybem operacje.

Operacje? Świetny tryb? Operacje to miła odskocznia od normalnego trybu gry, ale są tak łatwe, proste i co najgorsze, po jednej mapie na operacje, że (jak zwykle) nie wiadomo czy się śmiać czy płakać xP

hallas

Dnia 28.05.2009 o 21:35, xDeuSx napisał:

To kusząca propozycja, ale poziom trudności się zwiększa z czasem i jest coraz trudniej się utrzymać czy po prostu AI ma swoje bazy i produkuje jednostki jak normalnie?

W operacji skała? CPU jest na poziomie normalnym, a więc otrzymuje, zadaje etc. "normalne" obrażenia. Teoretycznie co fala jest trudniej. Atakuje spoza mapy.


Ciekawie mnie po kiego w tej operacji skała jest w ogóle benzyna i ammo ;) Zrzut zapasów przydaje się tylko do zablokowania południowej drogi xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, salwa z calliope na przywitanie ;)

Kupiłem Platynową Kolekcję Company of Heroes: Kompania Braci + Na Lini Frontu. Osobno dokupiłem jeszcze Tales of Valor do tego. No i mam trzy giery. Teraz tak:

W złotej edycji mam płytę z patchami "do gry i do dodatku". Spatchowałem podstawkę do wersji 1.71, dalsze patchowanie zmieniało grę w ...Na Lini Frontu. Bez instalacji z osobnej płyty. No to wywaliłem, zainstalowałem podstawkę jeszcze raz i do wersji 1.71 spatchowałem.

1. Powiedzcie mi proszę, w jakiej kolejności mam instalować gry i w którym momencie patchować? Zupełnie nie mogę się w tym połapać.

2. Druga rzecz, to instalacja dodatków. Kiedy próbuję zainstalować NLF, wyskakuje zapytanie, czy chcę nadpisać Kompanię Braci, czy zainstalować osobno. Było tam napisane, że jeśli nadpiszę, to będę miał dostęp do kampanii z podstawki, ale muszę przygotować kod seryjny. Żaden problem, przygotowałem. Tylko gdzie ten kod wpisać? W instalatorze były standardowe okienka na kod oraz trzy dodatkowe... tylko po kiego grzyba? Po zainstalowaniu gry wyskakuje ekran logowania na konto. Opcja "załóż konto" jest niedostępna. Szczerze? Nic z tego nie rozumiem i potrzebuję kogoś, kto mnie za rączkę poprowadzi.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli maszw szystkie 3 gry to zdaje się wystarczy zainstalować Tales of Valor, ją upatchować, założyć konto, wpisać seriale od podstawki i Na Linii Frontu i będziesz miał 3 gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 09:20, igor8472 napisał:

Jeśli maszw szystkie 3 gry to zdaje się wystarczy zainstalować Tales of Valor, ją upatchować,
założyć konto, wpisać seriale od podstawki i Na Linii Frontu i będziesz miał 3 gry.


Czyli seriale do wpisania są dostępne PO uruchomieniu gry, z tego wnioskuję?

No i jak konto mam założyć, przypominam, że opcja "załóż konto" jest zacieniowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 13:54, Lampek napisał:

> Jeśli maszw szystkie 3 gry to zdaje się wystarczy zainstalować Tales of Valor, ją
upatchować,
> założyć konto, wpisać seriale od podstawki i Na Linii Frontu i będziesz miał 3 gry.


Czyli seriale do wpisania są dostępne PO uruchomieniu gry, z tego wnioskuję?

No i jak konto mam założyć, przypominam, że opcja "załóż konto" jest zacieniowana.


Konto możesz założyć z poziomu gry dopiero gdy masz najnowszą wersję gry, ze wszystkimi patchami. Zainstaluj Tales Of Valor, spaczuj go, i wtedy załóż konto i wpisz klucze z poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 13:57, piecia997 napisał:


Konto możesz założyć z poziomu gry dopiero gdy masz najnowszą wersję gry, ze wszystkimi
patchami. Zainstaluj Tales Of Valor, spaczuj go, i wtedy załóż konto i wpisz klucze z
poprzednich części.


Aye. Dzięki za wyjaśnienie, właśnie tego mi było trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 14:14, Lampek napisał:

Aye. Dzięki za wyjaśnienie, właśnie tego mi było trzeba.

I zapomnij o tym, że sprzedaż czy pożyczysz kiedyś komuś jedną z tych części, a będziesz nadal chciał grać w pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z patchami a mianowicie instaluje patcha 1.71 i wszystko gra, później instaluje kolejnego patcha żeby zaktualizował do 2.101 i po instalacji znika ikona gry, a jak próbuje ja włączyć z folderu gry to włącza się multiplayer. Co zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie włącza się multiplayer tylko musisz się zarejestrować. Rejestracja jest konieczna nawet wtedy gdy chcesz grać w singla, a pożytek z niej jest taki że nie musisz wkładać płyty do napędu jeśli chcesz grać. Z tego co pamiętam jedynym sposobem na ominiecie rejestracji jest rozłączenie się z netem, ale wtedy już musisz wkładać płytę do gry. Ja wolę pierwsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować