Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2009 o 11:50, Gregorio190 napisał:

Witam, dzis kupiłem gre company of heroes złota edycja i mam pytanie, ile płyt powinno
byc w zestawie?


Zobacz na odwrocie pudełka. pod wymaganiami systemowymi powinna być taka informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 12:09, Lord-Tyrranoos napisał:

Ja wczoraj kupiłem używaną w stanie bdb Company of Heroes z Topsellera za 8zł. Dobra
cena?

Przyjmując że nie posiadasz innych CoH''ów.
Jak chce się grać single - świetna, jak multi - bardzo dobra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 11:50, Gregorio190 napisał:

Witam, dzis kupiłem gre company of heroes złota edycja i mam pytanie, ile płyt powinno
byc w zestawie?


Zakładam że chodzi Ci o Company of Heroes z Platynowej Kolekcji i jeśli moje założenia są słuszne to w pudełku powinieneś mieć 3 płyty DVD. Jedna płyta z podstawką, następna z dodatkiem Na Linii Frontu i ostatnia bonusowa płyta z patchami do gry. Oprócz tego powinna być jeszcze instrukcja i poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 12:09, Lord-Tyrranoos napisał:

Ja wczoraj kupiłem używaną w stanie bdb Company of Heroes z Topsellera za 8zł. Dobra
cena?


A znasz login i hasło konta, masz pewność że tamta osoba cię nie oszukała ? Zmieniłeś hasło i maila ? Sekretne pytanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2009 o 15:58, ts04 napisał:

A znasz login i hasło konta, masz pewność że tamta osoba cię nie oszukała ? Zmieniłeś
hasło i maila ? Sekretne pytanie itp.

8 zł to raczej dosyć uczciwa cena za samą kampanię i skrymisha z botami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CoH ma jakies antypirackie zabezpieczenia w stylu liczby instalacji? Pytam, bo przymierzam sie ostatnio do kupienia tej gry i chce wiedziec, czy nie wyjdzie z tego jakas kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 14:54, Izrafel92 napisał:

Czy CoH ma jakies antypirackie zabezpieczenia w stylu liczby instalacji? Pytam, bo przymierzam
sie ostatnio do kupienia tej gry i chce wiedziec, czy nie wyjdzie z tego jakas kicha.

Nie wyjdzie. CoH (chyba wszędzie, w Polsce na pewno) jak i jego dodatki posiada SecuROM v7. Przy czym po instalacji zakładasz sobie konto w grze (już od baaaardzo dawna CoH ma zintegrowane menu multi/singiel), podajesz swojego seriala który zostaje do niego przydzielony i wtedy po każdym uruchomieniu gry gra łączy się z netem celem potwierdzenia legalności. Dzięki temu nie musisz mieć płyty w napędzie aby sobie zagrać. Jeżeli nie ma aktualnie połączenia z netem wtedy gra woła o włożenie płyty do napędu i dopiero po takiej weryfikacji rozpoczynasz grę.
Warto jednak wiedzieć, jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z CoHem od podstawki, to aby w pełni ją upatchować (a co za tym idzie mieć dostęp do potyczek multi) czeka Cię baaaaaardzo czasochłonne ściąganie tony wszystkich dotychczasowych patchy. Plus tego jest taki, że możesz grać na samej podstawce z ludźmi z ToVem (patche zawierają wszystkie elementy dodatków ale są one wtedy zablokowane), minus - ładnych kilka giga ściągania i instalowowania patchy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego typu zabezpieczenia w Company of Heroes na szczęście nie ma. W dodatku Na Linii frontu (choć w podstawce być może też, ale tu nie jestem pewien, bo jej jeszcze nie instalowałem) gra sprawdza połączenie z netem i jeśli takowe jest to się rejestrujesz dzięki czemu do gry nie potrzebujesz wkładać płyty do napędu. W każdym bądź razie jeśli obawiałeś się tylko DRMu to gre śmiało możesz kupić.

Edit:
ChrisBgnr --->

Kupując Złotą Edycje z PK spora część patchy jest już dołączona na bonusowej płycie DVD, zawsze też je można sobie wcześniej ściągnąć z sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dzieki wam wielkie. A co do tych patchy jeszcze. Trzeba je samodzielnie wyszukac i posciagac, czy gra wyszukuje je za nas i wystarczy je tylko pobrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 19:16, Izrafel92 napisał:

O, dzieki wam wielkie. A co do tych patchy jeszcze. Trzeba je samodzielnie wyszukac i
posciagac, czy gra wyszukuje je za nas i wystarczy je tylko pobrac?

gra wyszukeje je za nas i automatycznie ściąga.
Poza tym w złotej edycji większość patchy jest uwzględniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 19:27, Darkstar181 napisał:

> O, dzieki wam wielkie. A co do tych patchy jeszcze. Trzeba je samodzielnie wyszukac
i
> posciagac, czy gra wyszukuje je za nas i wystarczy je tylko pobrac?
gra wyszukeje je za nas i automatycznie ściąga.
Poza tym w złotej edycji większość patchy jest uwzględniona.



Dzieki bardzo ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dodatków.Kupiłem CoH w PK ,czyli mam podstawkę i dodatek Na Linii Frontu. Gra pokazuje że brakuje mi jeszce 2 dodatków:Chwała Bohaterom i Placeholder.Czyli jak rozumiem oprócz podstawki są 3 dodatki.Jeden widzialem w empiku za 99zl,ale nie kupiłem bo gry jeszcze nie znałem:)Teraz wiem że fajna,daaawno nie gralem całą noc..:P Może mi ktos nieco więcej powiedziec o tych 2 dodatkach ,bo w ofercie CDP nie widać ich, tyle co ten w empiku widziałem,chyba do Asa Tygrysów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dodatku Chwała bohaterom zbyt wiele dobrego powiedzieć się nie da. No ale tak w skrócie: trzy króciutkie kampanie single player z tego co pamiętam po trzy misje każda, całość można skończyć w 4-5 godzin. Dla singla nie opłaca się tego kupować za taką cenę. Na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zakupem aż gra zejdzie do poziomu 40zł (poszukaj na allegro, bo jakiś czas temu często widywałem nówki w folii za 45zł) i wtedy ewentualnie kupił. O Placeholder nigdy nie słyszałem. To może być najwyżej jakiś nieoficjalny mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O Placeholder nigdy nie słyszałem. To może być najwyżej jakiś nieoficjalny mod.
Dziękuję za odpowiedż,już wiem co i jak:) Ale kampanie "As Tygrysów" mam standardowo w interfejsie gry pokazaną z info:Dostępna po zakupie dodatku "Placeholder".Pozostale 2 są też z klodeczką i info:Dostepne po zakupie dodatku "Chwała Bohaterom".Zadnych modów nie mam...jedynie wszystkie poprawki posciągałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starcie powiem, że mam oryginalną wersję gry, i zacznę może od mojego problemu. Czy każdy z Was tak ma, że nawet na mocnej karcie klatkują wam przerywniki na enginie gry? Dodam, iż mam kartę Gainward Radeon HD 4870 DDR5 512mb, i gram na najwyższych ustawieniach graficznych. Kiedy gram sobie normalnie, gra chodzi idealnie. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi, to już wyjaśniam: gdy np. jacyś żołnierze idą sobie i o czymś gadają, albo jak jest scena gdy jadą sobie czołgi itp., ale jak gram już normalnie, jest tak jak mówię, idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie przerywniki na enginie gry chodzą płynnie na karcie GeForce 9600GT też od Gainwarda w wersji Golden Sample, czyli słabszej od Twojej. Być może przyczyną tego klatkowania u Ciebie są kodeki, które czasami też z tego co wiem w filmikach trochę namieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 20:50, dave03 napisał:

U mnie przerywniki na enginie gry chodzą płynnie na karcie GeForce 9600GT też od Gainwarda
w wersji Golden Sample, czyli słabszej od Twojej. Być może przyczyną tego klatkowania
u Ciebie są kodeki, które czasami też z tego co wiem w filmikach trochę namieszać.


Wiesz, swoją drogą kodeki raczej nic nie mają wspólnego z enginem gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 20:55, Zabrajin napisał:

Wiesz, swoją drogą kodeki raczej nic nie mają wspólnego z enginem gry :)

Z grami na pewno mają coś wspólnego :P Tyle że faktycznie filmiki z CoHa są niby z enginu gry. Niby.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować