Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Mam teraz na dysku wgraną samą podstawkę od CoH.Jeśli załatam ją to czy patche od niego załatają mi również i Na Lini Frontu po instalacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 23:34, rybisiu napisał:

Jeśli załatam zwykłego CoH to czy patche od niego załatają mi również i Na Lini Frontu
po instalacji?


No ba, generalnie bebechy gry Ci dodadzą musisz tylko serial z Na Linii Frontu oryginalnego wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 23:36, igor8472 napisał:

> Jeśli załatam zwykłego CoH to czy patche od niego załatają mi również i Na Lini
Frontu
> po instalacji?

No ba, generalnie bebechy gry Ci dodadzą musisz tylko serial z Na Linii Frontu oryginalnego
wpisać.


Czyli jeśli teraz załatam samą podstawkę, a dopiero potem zainstaluję Na Lini Frontu, to już nie będę musiał patchować od nowa?(pytam się aby upewnić się na 100% :E)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 23:34, rybisiu napisał:

Mam teraz na dysku wgraną samą podstawkę od CoH.Jeśli załatam ją to czy patche od niego
załatają mi również i Na Lini Frontu po instalacji?

Jak masz ToV to instaluj ToVa, a potem wpisz seriale do podstawki i OF. Jak nie to też raczej zacznij od tyłu, czyli OF, a potem instalka podstawki. Bo jak chcesz łatać podstawke to przygotuj się między innymi na patcha, który waży 1.5GB xP

Dnia 07.06.2009 o 23:34, rybisiu napisał:

Czyli jeśli teraz załatam samą podstawkę, a dopiero potem zainstaluję Na Lini Frontu, to już nie będę musiał patchować od nowa?(pytam się aby upewnić się na 100% :E)

Nie od nowa, ale patchować od OF będziesz musiał, bo po OF wyszło kilka patchy. Więc teraz raczej instaluj od razu OF, które już zawiera w sobie patche, które wyszły między podstawką, a OF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 23:41, Stalker69 napisał:

>
Jak masz ToV to instaluj ToVa, a potem wpisz seriale do podstawki i OF. Jak nie to też
raczej zacznij od tyłu, czyli OF, a potem instalka podstawki. Bo jak chcesz łatać podstawke
to przygotuj się między innymi na patcha, który waży 1.5GB xP

Ale mam CoH ze złotej kolekcji i ToVa ni ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 23:44, rybisiu napisał:

Ale mam CoH ze złotej kolekcji i ToVa ni ma :P

Więc tak jak pisałem, instaluj od razu OF, które zawiera część patchy, które wyszły po podstawce, aż do premiery OF. Po OF wyszły kolejne patche i to je będziesz musiał ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, na razie będę grał tak jak gram, tylko że to klatkowanie w tych filmikach jest trochę wkurzające. Za ile jest dodatek Na linii frontu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 07:05, Zabrajin napisał:

No nic, na razie będę grał tak jak gram, tylko że to klatkowanie w tych filmikach jest
trochę wkurzające. Za ile jest dodatek Na linii frontu?



Na linii frontu jest chyba za jakieś 30-40 zeta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 15:45, Draco-PNC napisał:

Hehe, na fajnego buga się ostatnio natknąłem ;p Mój Firefly przejeżdżał przez okop gdy
nagle......wziuuuuum...!!! ;p

Heh, fajny i znany bug ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 15:45, Draco-PNC napisał:

Hehe, na fajnego buga się ostatnio natknąłem ;p Mój Firefly przejeżdżał przez okop gdy
nagle......wziuuuuum...!!! ;p

Hehe dobre pierwszy raz się z takim bugiem w tej grze spotykam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem parę potyczek z komputerem i po każdej wylatywało coś w stylu "Potyczka wygrana - zapisano", ale po kilku meczach komunikat brzmiał: "Zmniejszono poziom - potyczka". O co chodzi o.0 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 15:45, Draco-PNC napisał:

Hehe, na fajnego buga się ostatnio natknąłem ;p Mój Firefly przejeżdżał przez okop gdy
nagle......wziuuuuum...!!! ;p



Do baku mu Red Bulla nalali to dostał skrzydeł ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 09:50, m1kel1 napisał:

Na linii frontu jest chyba za jakieś 30-40 zeta :]


Normalnie to chyba nieco więcej, bo 49zł, gra jest obecnie przecież w TopSellerze, który to niedawno przecież podrożał o 10zł. Jednak lepiej opłaca się kupić za 34zł premierówkę, sklep gramu obecnie takową wystawia na allegro. Do tego niestety trzeba jeszcze doliczyć koszty przesyłki (13zł w najlepszym wypadku). Ale to i tak lepsze rozwiązanie niż edycja z TopSellera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 17:34, piecia997 napisał:

Zagrałem parę potyczek z komputerem i po każdej wylatywało coś w stylu "Potyczka wygrana
- zapisano", ale po kilku meczach komunikat brzmiał: "Zmniejszono poziom - potyczka".
O co chodzi o.0 ?

Beznadziejne tłumaczenie. To jeden z wielu błędów w tłumaczeniu. "Zmniejszono poziom - potyczka" to awans na wyższy poziom (kapral, sierżant itd.) w potyczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 20:37, Stalker69 napisał:

>
Beznadziejne tłumaczenie. To jeden z wielu błędów w tłumaczeniu. "Zmniejszono poziom
- potyczka" to awans na wyższy poziom (kapral, sierżant itd.) w potyczce.


...

Czyli pewnie "Zwiększono poziom" to spadek? Trochę mylące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 20:47, piecia997 napisał:

...

Czyli pewnie "Zwiększono poziom" to spadek? Trochę mylące...

Zdaje się że tak. Nie wiem, bo dawno nie spadł mi poziom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 15:45, Draco-PNC napisał:

Hehe, na fajnego buga się ostatnio natknąłem ;p Mój Firefly przejeżdżał przez okop gdy
nagle......wziuuuuum...!!! ;p

A ja miałem inny, jakże "ciekawy" bug. Jechał sobie M8 przez most i niestety nadział się na ostrzał z Hummela, skutkiem czego zniszczony został i M8 i most. Wrak wpadł do rzeki, gdzie powinien zniknąć, ale ten sobie wyskakiwał i spadał z powrotem, tak bez końca. Nawet fajnie to wyglądało :), szkoda, że nie mam repa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować