Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2009 o 21:38, Arqadius napisał:

A ja miałem inny, jakże "ciekawy" bug. Jechał sobie M8 przez most i niestety nadział
się na ostrzał z Hummela, skutkiem czego zniszczony został i M8 i most. Wrak wpadł do
rzeki, gdzie powinien zniknąć, ale ten sobie wyskakiwał i spadał z powrotem, tak bez
końca. Nawet fajnie to wyglądało :), szkoda, że nie mam repa.

Najlepsze że potem nie da się po tym moście przejść / przejechać, w każdym bądź razie ja tak miałem.

Z "całymi" pojazdami też się tak da. Trzeba podjechać bardzo blisko krawędzi zniszczonego mostu.


UP
Taktyka do singla.. Hmm.. Działać zależnie od sytuacji? Myśleć? :D Nie mam pojęcia xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ma ktos linka do patcha 2.6 chodzi mi o bezposredni download a nie przez torrent bo przez torren max predkosc ktora wyciagnalem wynosila 0.1 kbp/s O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 22:56, Stalker69 napisał:

> mam pytanie czy ma ktos linka do patcha 2.6 chodzi mi o bezposredni download a nie
przez
> torrent bo przez torren max predkosc ktora wyciagnalem wynosila 0.1 kbp/s O_o
http://cohpatch.relic.com/relic/coh/retail/PO_2502_2600_Patch.exe


dzieki wielkie :P

P.S. Jaki masz nick w grze :p? chetnie bym sobie pogral z kims z gramu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 22:25, NecroVisioneR napisał:

Witam gram w podstawke CoH i jestem w 8 misji" Wzgórze 192" ale widze że mo ataktyka
jest słąba bo medali mam tylko trzy,co mi polecicie??


Opisz w jakich misjach jeszcze nie dostałeś medali, a co do wzgórza:
(nie znalazłem większej mapy)
W rozwoju drzewa najpierw dążysz do rangersów, potem artyleria.
1. Oczyszczasz ten obszar z sił wroga, zajmując koniecznie sektory. Wspaniale nada się do tego krokodyl, ale chroń go przed jednym Panzerem.
2. Zbierasz siły i zajmujesz niemiecki umocniony punkt z sztabem, samemu zakładając tam wysunięte koszary.
3. Musisz poruszać się szybko bo ta droga jest chroniona przez 88 na jej końcu. Nie używaj pojazdów, samą piechotę)
4. 88 ZAJMUJESZ! NIE NISZCZYSZ!! Użyj do tego zwykłych granatów i obsadź ją piechotą.
5. Dlatego że przyda się ona do zniszczenia niemieckich pojazdów (Chodzący Sztukas i Panzer) a także niemiecki sztab. Kiedy masz już 88 wjeżdżasz pojazdami, obszar wokół sztabu masakrujesz za pomocą Chapolie. Możliwy niemiecki kontratak w postaci jeszcze jednego Panzera (ale wobec 88 leży).
6.Po zajęciu terenu przerywasz żywopłot za pomocą krokodyla przygotowujesz ostateczny szturm na szczyt.
7. Niszczysz wieże obserwacyjną za pomocą Chapolie.

Zanim wjedziesz na szczyt wzgórza przeoraj je kilka razy artylerią, gdyż Niemcy ściągną na nie wszystkie posiłki. Masakruj i z Chapolie i z 105 oraz z przyzywanej artylerii.

Jeżeli będziesz miał szczęście zdobędziesz je w niecałe 20 minut.

20090616153218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 15:47, Luk_Der_Ritter napisał:

> Witam gram w podstawke CoH i jestem w 8 misji" Wzgórze 192" ale widze że mo ataktyka

> jest słąba bo medali mam tylko trzy,co mi polecicie??

Opisz w jakich misjach jeszcze nie dostałeś medali, a co do wzgórza:
(nie znalazłem większej mapy)
W rozwoju drzewa najpierw dążysz do rangersów, potem artyleria.
1. Oczyszczasz ten obszar z sił wroga, zajmując koniecznie sektory. Wspaniale nada się
do tego krokodyl, ale chroń go przed jednym Panzerem.
2. Zbierasz siły i zajmujesz niemiecki umocniony punkt z sztabem, samemu zakładając tam
wysunięte koszary.
3. Musisz poruszać się szybko bo ta droga jest chroniona przez 88 na jej końcu. Nie używaj
pojazdów, samą piechotę)
4. 88 ZAJMUJESZ! NIE NISZCZYSZ!! Użyj do tego zwykłych granatów i obsadź ją piechotą.
5. Dlatego że przyda się ona do zniszczenia niemieckich pojazdów (Chodzący Sztukas i
Panzer) a także niemiecki sztab. Kiedy masz już 88 wjeżdżasz pojazdami, obszar wokół
sztabu masakrujesz za pomocą Chapolie. Możliwy niemiecki kontratak w postaci jeszcze
jednego Panzera (ale wobec 88 leży).
6.Po zajęciu terenu przerywasz żywopłot za pomocą krokodyla przygotowujesz ostateczny
szturm na szczyt.
7. Niszczysz wieże obserwacyjną za pomocą Chapolie.

Zanim wjedziesz na szczyt wzgórza przeoraj je kilka razy artylerią, gdyż Niemcy ściągną
na nie wszystkie posiłki. Masakruj i z Chapolie i z 105 oraz z przyzywanej artylerii.


Jeżeli będziesz miał szczęście zdobędziesz je w niecałe 20 minut.


Calliope nie Chapolie ;>
I ogolnie mowiac poradnik trohce bezsensowny bo musialby sobie to wszystko zapamietac/zapisac gdzies a poza tym napewno nie wszystko pojdzie zgodnie z planem ;p. Ja po prostu proponuje probowac swoja taktyka i sposobem tak dlugo az sie nie uda przy okazji sie polepszy troche :p

P.S nick w grze mam Xantes xf tez Xantes jak ktos chce pograc to niech napisze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2009 o 01:11, Xantes napisał:

Calliope nie Chapolie ;>


Wiem że źle, ale już nie chciało mi się poprawiać, większość ludzi i tak nie zwróci na to uwagi.

Dnia 17.06.2009 o 01:11, Xantes napisał:

I ogolnie mowiac poradnik trohce bezsensowny bo musialby sobie to wszystko zapamietac/zapisac
gdzies a poza tym napewno nie wszystko pojdzie zgodnie z planem ;p. Ja po prostu proponuje
probowac swoja taktyka i sposobem tak dlugo az sie nie uda przy okazji sie polepszy troche
:p

Gość prosił o pomoc, więc mu ją dałem. Na pewno jest to lepsze niż brak jakiejkolwiek pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 15:45, Draco-PNC napisał:

Hehe, na fajnego buga się ostatnio natknąłem ;p Mój Firefly przejeżdżał przez okop gdy
nagle......wziuuuuum...!!! ;p


noclip_mode_on cheater! cheater!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ;) Mam problem, a mianowicie - wszystko działało super, a raptem gra nie chcę mi się uruchomić... Klikam dwa razy na skrót na pulpicie i nic. Pokazuje mi się tylko klepsydra na chwilkę i nic się nie dzieje. Próbowałem również uruchomić ją z głównego exe, ale dzieje się to samo. Nie bardzo uśmiecha mi się reinstall, bo znowu musiałbym ściągać pare gb patchy ;/ Jakieś pomysły co do rozwiązania problemu? Z góry dzięki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 14:24, Mikex napisał:

Siema ;) Mam problem, a mianowicie - wszystko działało super, a raptem gra nie chcę mi
się uruchomić... Klikam dwa razy na skrót na pulpicie i nic. Pokazuje mi się tylko klepsydra
na chwilkę i nic się nie dzieje. Próbowałem również uruchomić ją z głównego exe, ale
dzieje się to samo. Nie bardzo uśmiecha mi się reinstall, bo znowu musiałbym ściągać
pare gb patchy ;/ Jakieś pomysły co do rozwiązania problemu? Z góry dzięki ;))

Nie musisz jeszcze raz ściągać patchy , powinieneś je mieć Moje Dokumenty -My Games -CoH-Patch.Sprawdż czy gra da się odinstalować przez panel sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mógłby mi ktoś przesłać sejwa zrobionego po misji polegającej na zdobyciu pewnego wzgórza? Nie pamiętam, która to, ale było w niej zadanie na medal ze zdobyciem w ciągu 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 16:19, Vantor_Zorin napisał:

Które Company of Heroes kupić najlepiej mam tylko 60zł?


Najlepiej będzie jak kupisz Złotą Edycje z Platynowej Kolekcji, która zawiera podstawkę i dodatek "Na Lini Frontu". Co prawda gry z PK ostatnio podrożały do 69zł, ale bez większych problemów powinieneś znaleźć ją po niższej cenie w Media Markt czy Saturnie. Dodatek "Chwała Bohaterom" póki co to sobie możesz odpuścić, bo oferuje niewiele jak za tak wygórowaną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 16:26, dave03 napisał:

> Które Company of Heroes kupić najlepiej mam tylko 60zł?

Najlepiej będzie jak kupisz Złotą Edycje z Platynowej Kolekcji, która zawiera podstawkę
i dodatek "Na Lini Frontu". Co prawda gry z PK ostatnio podrożały do 69zł, ale bez większych
problemów powinieneś znaleźć ją po niższej cenie w Media Markt czy Saturnie. Dodatek
"Chwała Bohaterom" póki co to sobie możesz odpuścić, bo oferuje niewiele jak za tak wygórowaną
cenę.

Dzięki tak chyba zrobię demo mi się spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 16:19, Vantor_Zorin napisał:

Które Company of Heroes kupić najlepiej mam tylko 60zł?

Tales of Valor, posiada w sobie oba poprzednie (oprocz kampanii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 18:09, Jacek_W2 napisał:

> Które Company of Heroes kupić najlepiej mam tylko 60zł?
Tales of Valor, posiada w sobie oba poprzednie (oprocz kampanii).


Tylko że w nie nie zagrasz dopóki nie będzie miał cd-keyów z poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 18:09, Jacek_W2 napisał:

> Które Company of Heroes kupić najlepiej mam tylko 60zł?
Tales of Valor, posiada w sobie oba poprzednie (oprocz kampanii).

To w końcu które kupić?I czy dużo stracę bez Tales of Valor?A którą część najwięcej osób gra w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować