Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Podstawkę i Opposing Fronts, później wystarczy tylko zainstalować najnowsze patche które dodają pliki z ToV i wpisać jej serial a sam można kupić taniej. CoH z pierwszym dodatkiem jeśli chodzi i singleplayera miażdżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 21:14, igor8472 napisał:

Podstawkę i Opposing Fronts, później wystarczy tylko zainstalować najnowsze patche które
dodają pliki z ToV i wpisać jej serial a sam można kupić taniej. CoH z pierwszym dodatkiem
jeśli chodzi i singleplayera miażdżą.

Narazie nie stać mnie na ToV wystarcza tamte dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 20:55, Vantor_Zorin napisał:

> > Które Company of Heroes kupić najlepiej mam tylko 60zł?
> Tales of Valor, posiada w sobie oba poprzednie (oprocz kampanii).
To w końcu które kupić?I czy dużo stracę bez Tales of Valor?A którą część najwięcej osób
gra w sieci?

Stary. Kup poprzednie wersje. Daruj sobie ToV a obiecuję Tobie, że się nie zawiedziesz. W ToV singiel to bieda z nędzą w porównianiu do tego co dostaniesz od dwóch poprzednich gier!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 20:55, Vantor_Zorin napisał:

> > Które Company of Heroes kupić najlepiej mam tylko 60zł?
> Tales of Valor, posiada w sobie oba poprzednie (oprocz kampanii).
To w końcu które kupić?I czy dużo stracę bez Tales of Valor?A którą część najwięcej osób
gra w sieci?

tales of Valor ma w sobie wszystkie armie i bonusowe jednostki i tryby gry. Nie ma natomiast kampanii z vanilli i OF, ale to raczej nie problem, bo ta gra pokazuje co potrafi w sieci ;] i nie trzeba sciagac kilku GB patchy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos dac linka do wszytkich pathy (od 2.100) bo zrobilem formata i chcialbym pathe zainstalowac zawsze sciagalem je gram.pl ale nie wiem co oni kombinuja ale predkoscia 10kb/s to do jutra bede sciagal jedengo patha. A na stronie relic sa tylko linki do torentow a na innych stronach sa znajduje tylko do wersji EN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 13:27, Queven napisał:

Moze ktos dac linka do wszytkich pathy (od 2.100) bo zrobilem formata i chcialbym pathe
zainstalowac zawsze sciagalem je gram.pl ale nie wiem co oni kombinuja ale predkoscia
10kb/s to do jutra bede sciagal jedengo patha. A na stronie relic sa tylko linki do torentow
a na innych stronach sa znajduje tylko do wersji EN

Przecież gra automatycznie może ściągnąć patche po zainstalowaniu, i o ile pamiętam, w miarę szybko je ściąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2009 o 13:46, Darkstar181 napisał:

w miarę szybko je ściąga...



Sciaga moze i szybko ale co 2mb wysakuje mi nie udalo sie pobrac aktualizacji i tak w kolko sciagne 2mb i blad kolejne 2mb i blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 15:17, Mikex napisał:


> Sciaga moze i szybko ale co 2mb wysakuje mi nie udalo sie pobrac aktualizacji i
tak w
> kolko sciagne 2mb i blad kolejne 2mb i blad


http://www.cdprojekt.pl/support/game/580/Company_of_Heroes_Kompania_Braci/files


Proszę bardzo ;)


Nie wiem co jest grane i na gram ze strony cd-projectu po 10kb/s mam transfer wczesniej z innej strony EN sciagnolem bo chcialem sprawdzic czy zadziala sciagnego bez problemu z predkoscia 500kb/s ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 15:28, Queven napisał:

Nie wiem co jest grane i na gram ze strony cd-projectu po 10kb/s mam transfer wczesniej
z innej strony EN sciagnolem bo chcialem sprawdzic czy zadziala sciagnego bez problemu
z predkoscia 500kb/s ;/

Czyli na stronie CD Projekt takie samo gówno jak i na gramie? Zapomnij o ściąganiu plików z tych stron xP Większej prędkości niż 10kb/s nie osiągniesz :D

http://cohpatch.relic.com/
Tyle że tu są zdaje się torrenty. Ale jak masz Operę to obejdzie się bez programów do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 19:35, Queven napisał:

Z torrentow jescze gorzej ;/ Zostawie kompa na noc i sciagne z ta predkoscia 10kb/s.
Dzieki wszystkim za pomoc



Z gram jest dziwna sytuacja, bo jak ściągałem za pierwszym razem te wszystkie patche, to miałem transfer 300-400kb/s, a teraz sprawdzałem i mam 20-30... Z cd-projektem tak samo. Jedynie na torrentach cały czas jest około 300 kb/s. Przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sobie przypomina czy kiedyś była udostępniona przez Relic płyta z muzyką do gry Company Of Heroes? Lub ew. z kąd można ją sobie legalnie pobrać?

A co się tyczy muzyki to nie wiem czy dobrze zauważyłem ale po zainstalowaniu ToV nie mam już w menu tego pięknego utworu. :( Zmienili muzykę tylko szkoda, że na gorszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2009 o 15:55, rasternet napisał:

A co się tyczy muzyki to nie wiem czy dobrze zauważyłem ale po zainstalowaniu ToV nie
mam już w menu tego pięknego utworu. :( Zmienili muzykę tylko szkoda, że na gorszą.


W Edycji Kolekcjonerskiej jej nie było, nie sądzę aby była w zwykłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki i dziewczęta ;D Mam znowu problem ;D Tzn kupiłem sobie dodatek Opposing Fronts, kliknąłem dodaj produkt, wpisałem key''a, wszystko ładnie, pięknie, gra zaakceptowała mi wpisany klucz, ale nie odblokowały mi się dwie kampanie, które odblokować się powinny, natomiast 2 armie mi odblokowało... WTF? Gdy klikam na jedną z tych kampanii to mi wyskakuje tabelka, w której jest napisane, że nie odnaleziono informacji potrzebnych do uruchomienia gry or smth like that ;P Jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie dziwne: armie odblokowane, kampanie nie (aczkolwiek też logiczne, bo nie ma plików z kampaniami ;]). Jeśli chcesz pograć w kampanie z dodatku - musisz go zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 16:10, Firefly94 napisał:

I to jest właśnie dziwne: armie odblokowane, kampanie nie (aczkolwiek też logiczne, bo
nie ma plików z kampaniami ;]). Jeśli chcesz pograć w kampanie z dodatku - musisz go
zainstalować.


No to ładnie. I znowu będę musiał się pie$@%ć z tymi patchami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ;)
Mam pytanie czy można od razu ściągnąć i zainstalować ten patch aktualizujący z coh:of do coh tov bez instalacji wcześniejszych patchy na coh of?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 23:09, Cpt_Nixon napisał:

Siema ;)
Mam pytanie czy można od razu ściągnąć i zainstalować ten patch aktualizujący z coh:of
do coh tov bez instalacji wcześniejszych patchy na coh of?


Pocieszę Cię i powiem, że nie ;P W patchach, niestety, jestem już ekspertem i znam je na pamięć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować