Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

ehh ostatnio z cohem po najnowszych patchach mam coś takiego że gra pochodzi płynnie z 30 minut a pozniej muli jak cholera ;/ i trzeba nie keidy restart kompa żeby znowu normalnie działała. Przypomnę ze wcześniej gra chodziła jak marzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 00:23, Cpt_Nixon napisał:

ehh ostatnio z cohem po najnowszych patchach mam coś takiego że gra pochodzi płynnie
z 30 minut a pozniej muli jak cholera ;/ i trzeba nie keidy restart kompa żeby znowu
normalnie działała. Przypomnę ze wcześniej gra chodziła jak marzenie :(



Spróbuj zwiększyć pamięć wirtualną. Jak tak miałem w AC, zwiększyłem pamięć wirtualną, i pomogło ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 11:54, Cpt_Nixon napisał:

Niestety ale ja się za bardzo nie znam :(
Wiem ze to może dla was głupio zabrzmieć ale jak sie zmniejsz pamięć wirtualna?


klikasz prawym przyciskiem mychy na mój komputer i wchodzisz we właściwości :) potem klikasz zakładkę zaawansowane :) tam masz wydajność i wchodzisz w ustawienia i zastępnie w zakładce zaawansowane jest pamięć wirtualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 11:54, Cpt_Nixon napisał:

Niestety ale ja się za bardzo nie znam :(
Wiem ze to może dla was głupio zabrzmieć ale jak sie zmniejsz pamięć wirtualna?



Kolega wyżej Ci to opisał, a ja chciałem tylko zauważyć, że masz ZWIĘKSZYĆ pamięć wirtualną - nie zmniejszyć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę NIKT nie jest w stanie wysłać mi tego jeb'''' sejwa? Zrobionego po misji ze zdobyciem wzgórza 192, czy jakoś tak.
adres mailowy : pawel.kozlowski12@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 09:38, Blackgoat napisał:

Naprawdę NIKT nie jest w stanie wysłać mi tego jeb'''' sejwa? Zrobionego po misji ze
zdobyciem wzgórza 192, czy jakoś tak.
adres mailowy : pawel.kozlowski12@interia.pl


Ja jestem w stanie ;D Już wysłałem ;))

PS Wrzuć na luz, w końcu są wakacje, a Twojej prośby po prostu nie zauważyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 14:08, Mikex napisał:

PS Wrzuć na luz, w końcu są wakacje, a Twojej prośby po prostu nie zauważyłem :)

Cholera, dzięki wielkie:).
Sorry, ale jakoś ostatnio często moje posty, również te z prośbami były ignorowane, więc moja sympatia do gramowiczów dość się ochłodziła, ale jak widać, wciąż są tu pomocni ludzie:D.
Jeszcze raz dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem. Otóż od jakiegoś czasu gram w coh: opposing fronts wraz z dodatkiem tales of valor. Właściwie to kampanie prawie całe wszystkie ukończyłem(ta w opposing fronts jest fajna, ale w tales of valor śmiesznie krótka), ale do rzeczy. Wziełem sie jakis czas temu za multiplayer i udało mi sie zdobyc dla kazdej nacji lvl co najmniej 2 tzn( alianci 4, wermacht3 itd.) I jest problem w tym, ze jak probuje grac przez opcje "Graj", to nie ma problemu, ładuje sie i mozna grac z czym, ze przy ładowaniu pisze odpowiedni lvl, jaki mam.
A kiedy wchodze na liste serwerów i stamtąd cos wybieram, to zawsze w roomie(nie wiem jak sie te miejsca nazywaja, ale chodzi o serwer, jego pokój) mam, ze "mój nick" i lvl 1, niezaleznie ktora nacja gram. Jest to o tyle irytujące, ze zazwyczaj gracze na tym poziomie sa kojarzeni z noobami i jak sie łatwo domyslic szans nie mam wiekszych na pozostanie dluzsze na serwerze.

I pytanie: pomógłby mi ktoś, w czym problem jest z tym "zaniżonym levelem", bo slyszalem, ze to jest podobno bug i powienem napisac do relic, ale wolę napierw tutaj się zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../


Rozwiązania problemu niestety nie znam, ale jeśli Cię to pocieszy, to powiem Ci, że ja mam podobnie. A mianowicie niezależnie od tego w jaki sposób gram w multi, to czasem mój lvl wg gry również wynosi 1, a mam np 10, a gdy się zaloguje ponownie do gry, to wszystko jest ok. Nie wiem od czego to zależy, ale to najwyraźniej kolejny głupi bug ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 23:19, Mikex napisał:

/.../


Rozwiązania problemu niestety nie znam, ale jeśli Cię to pocieszy, to powiem Ci, że ja
mam podobnie. A mianowicie niezależnie od tego w jaki sposób gram w multi, to czasem
mój lvl wg gry również wynosi 1, a mam np 10, a gdy się zaloguje ponownie do gry, to
wszystko jest ok. Nie wiem od czego to zależy, ale to najwyraźniej kolejny głupi bug
;/


No fakt, troszkę mnie to pociesza, ale tylko troszkę. Bo czemu niby skoro mam tak nprawdę lvl 4 zalozmy aliantami, to mam grac na serwerach(tych z listy jak mowiem) na zanizonych do 1lvl i byc przy okazji traktowanym jak noob. No i tobie to się zdarza rzadko, a ja tak mam zawsze. Moge dodac, ze gram na
windows 7, ale po za tym to moj sprzet niczym sie nie rozni od innych raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 23:49, Pan_Herbatka napisał:

Dzieje się tak dlatego ponieważ statystyki liczone są osobno dla automeczy i osobno dla
zwykłych gier.


Aha, no to juz jestem troche bardziej szczęsliwy :). Ale tak na serio, to jesteś pewien, że tak jest?? Bo słyszałem ze to jakis bug jak sie gdzie indziej pytałem. Bo jakbym mial pisac do relic, to musialbym chwile na to poswiecic i siedziec ze slownikiem bo w sumie to jeszcze angielskiego na tyle nie znam, a jakiegos polskiego działu czy cos takiego to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 15:03, Blackgoat napisał:

Cholera, dzięki wielkie:).
Sorry, ale jakoś ostatnio często moje posty, również te z prośbami były ignorowane, więc
moja sympatia do gramowiczów dość się ochłodziła, ale jak widać, wciąż są tu pomocni
ludzie:D.
Jeszcze raz dziękuje:)


Nie osądzaj stada po jednym osobniku ;D Proszę bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 23:49, Pan_Herbatka napisał:

Dzieje się tak dlatego ponieważ statystyki liczone są osobno dla automeczy i osobno dla
zwykłych gier.


Aha, dzięki w takim razie już wiem i mogę być spokojny, że moja "praca" :) nie idzie na marne.
I tobie Stalker69 i Mikex też dzięki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu informuję, że post będzie długi i nudny ;p. Ostatni kupiłem sobie za 50 zł (promocja) dodatek do mojej ulubionej gry strategicznej COH - Tales of Valor. Dobra przechodzę do rzeczy. Chciałem napisać o zmianach jakie zaszły przed wydaniem ToV i po wydaniu. Po ściągnięciu kilku patchy ( w tym jeden ponad 1 GB) od razu widać było zmiany w menu głównym. Jak dla mnie na minus. Chociaż nie ma to jednak dla mnie większego znaczenia... Co do oferowanych kampanii single player - są 3, a każda jest krótka (zbyt krótka - te 3 misje) i jak dla mnie nieciekawa. Rozumiem, że jak sam dodatek mówi Chwała bohaterom... chodzi o 3 bohaterów walczących na danych frontach. Ale czemu tylko po 3 misje? Trochę króciutko panowie. Przejdźmy teraz do trybu multiplayer. Poprawiono trochę bugów, ale co przede wszystkim rzuca się w oczy - poprawiono AI a dokładnie już SI. ;p Teraz gra z normalnym graczem komputerowym może sprawić problemy... Pamiętam jeszcze zanim wyszedł dodatek, że razem z kumplami chodziliśmy 3 vs 4 (cpu expert) i robiliśmy taką rozwałkę, że heja. Teraz po 2 miesięcznej przerwie grałem z cpu hard - po 2 godzinach się udało, ale graliśmy 4 vs4... Ale to może też dlatego, że grałem z przypadkowo wybranymi graczami. Tak więc ja przerzucam się na grę z żywymi graczami (Wcześniej też grałem PvP, ale bardziej wolałem PvCPU ;p). Wprowadzono 3 nowe tryby. Jak dla mnie Operacja: Skała wymiata. Do pozostałych muszę się jeszcze przyzwyczaić. ;p Jeszcze jedna ważna nowość... możliwość obracania kamery i zmiany kątu widzenia, wprowadzono też po 2 nowe pojazdy do każdej armii... Tak więc ten dodatek traktuję jako swoistą betę, Relic chce sprawdzić, czy nowe tryby się sprawdzą. Tak więc czekamy na następną część (mam nadzieje, że już Company of Heroes 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 23:00, polskavaenk napisał:

Teraz gra z normalnym graczem komputerowym może sprawić problemy...

Khy khy. ROTFL ;D

Dnia 04.07.2009 o 23:00, polskavaenk napisał:

Jeszcze jedna ważna nowość... możliwość obracania kamery i zmiany kątu widzenia

:o
Ludzie, jak wy gracie w te gry? W ch** nowość. Nowość nad nowościami! LOL :D Od premiery podstawki CoHa jest taka możliwość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować