Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Siemano. Nie wie ktoś jaka wersja gry będzie po zainstalowaniu podstawowego CoHa i dwóch dodatków? Bo niedawno miałem reinstalkę zainstalowałem CoH: OF, wpisałem klucz z podstawki i jest wersja 2.100. Niestety nie mam patchów, a nie chce mi się ich ściągać, dlatego jeśli po zainstalowaniu ToV będzie wgrany wysoki patch to wolę już wydać to kilkadziesiąt zł i nie musieć tego ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 17:38, el_machete napisał:

Siemano. Nie wie ktoś jaka wersja gry będzie po zainstalowaniu podstawowego CoHa i dwóch
dodatków? Bo niedawno miałem reinstalkę zainstalowałem CoH: OF, wpisałem klucz z podstawki
i jest wersja 2.100. Niestety nie mam patchów, a nie chce mi się ich ściągać, dlatego
jeśli po zainstalowaniu ToV będzie wgrany wysoki patch to wolę już wydać to kilkadziesiąt
zł i nie musieć tego ściągać.

Zdaje sie że będziesz musiał ściagnąć jednego patcha który waży niecałe 50mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 13:41, Kerigun napisał:

Wie ktoś może jak zdobyć medal w pierwszej misji Amerykanami w CoH ToV ?? Bo już po raz
3 misje przechodzę i nie wiem jak.

Nie idź zgodnie z wskazówkami dotyczącymi kolejnych etapów misji a idź zupełnie w drugą stronę. Wschodnią częścią grobli na północ. Tam spotkasz spadochroniarzy. Po prostu przeleć się po całej mapie zanim ukończysz questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się was zapytać czy Chwała Bohaterom jest godna zakupu? Słyszałem, że to totalny gniot niewart ceny, ale nie wierzę w to. Co o niej sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 14:51, abbott123 napisał:

Chciałbym się was zapytać czy Chwała Bohaterom jest godna zakupu? Słyszałem, że to totalny
gniot niewart ceny, ale nie wierzę w to. Co o niej sądzicie?

Jak posiadasz podstawkę i pierwszy dodatek to jest to "gniot niewart ceny". Chyba że możesz kupić za mniej niż 40zł i grasz w multi.
Jeśli nie posiadasz podstawki, albo / i dodatku i nastawiasz się na grę multi warto kupić.
Jak zamierzasz grać tylko singiel, to nieważne co masz, nie opłaca się kupić xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, kumple mi gadają że singiel to porażka. Dziwiłem się bo w podstawce bardzo mi się podobał. Aż się dowiedziałem że są tylko 3 misje single...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak jest wszędzie po ok 40-50zł można zakup rozważyć o ile masz zamiar grać więcej w multi. Do singla (przejście całości to jakieś 3h) warto będzie jak wyląduje w tańszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę. A tak na osobności to myślę o kupnie Soldiers Ludzie Honoru. Grałem w demo, nawet fajne, choć nie jest to chyba typowy RTS. W sumie Company of Heroes też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 15:01, abbott123 napisał:

Też tak myślę. A tak na osobności to myślę o kupnie Soldiers Ludzie Honoru. Grałem w
demo, nawet fajne, choć nie jest to chyba typowy RTS. W sumie Company of Heroes też nie
:)


Polecam Soldiers Ludzie Honoru. naprawdę warto. Tym bardziej, że obecnie można tą grę kupić za 20 złotych. Do tego jest masa świetnych modów co sprawia, że grać można w nią latami. O super już multi nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy są tam elementy RTS, rozbudowa bazy itp. Company of Heroes pod tym względem wymiata. Relic znalazł złoty środek między typowo RTS-ową nudą (produkcja jak największej ilości jednostek), a trudną i żmudną koniecznością oszczędzania jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 22:56, abbott123 napisał:

Tylko nie wiem czy są tam elementy RTS, rozbudowa bazy itp. Company of Heroes pod tym
względem wymiata. Relic znalazł złoty środek między typowo RTS-ową nudą (produkcja jak
największej ilości jednostek), a trudną i żmudną koniecznością oszczędzania jednostek.

W Soldiers nie ma budowania bazy itd. Jedyną cechą typowo RTS-ową jest, to że akcja dzieje się w czasie rzeczywistym. Reszta to już sama taktyka. Tu dowodzisz małym oddziałem w którym praktycznie każdy człowiek się liczy.
I w Soldiers czołgi nie mają "pasków życia" tak jak w CoH (który jest wspaniałym RTSem- ale StarCrafta nic nie pobije - no, może oprócz SC2 :P).
PS. Co do poziomów trudności - w Soldiers gra się przyjemnie na łatwym, na normalnym jest też fajnie ale trudno, a na trudnym... Sam się przekonasz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 09:25, abbott123 napisał:

To właśnie paski życia najbardziej wkurzają mnie w grze. Mogliby wprowadzić kompleksowy
system uszkodzeń i hitboxy dla piechoty.

I to masz właśnie w Soldiers :P. Wprawdzie "ludziki" mają paski życia, ale praktycznie dwa- trzy celne strzały i nie masz żołnierza.
Jeśli chcesz masz jeszcze do wyboru Faces of War - kontynuację Soldiers, bardziej przystępną, lecz bardziej łatwą oraz z niezłym multi, a także część trzecią serii - Men of War, która łączy cechy Soldiers i FoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy aby grać po internecie wystarczy zakupić jedynie ostatni dodatek? Czy jest system segregowania graczy słabszych (nowicjuszy) od weteranów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 19:31, player000 napisał:

czy aby grać po internecie wystarczy zakupić jedynie ostatni dodatek?

Tak, będziesz miał do gry w multi wszystko co było w podstawce i pierwszym dodatku, plus dodatkowe jednostki z ToVa.

Dnia 29.07.2009 o 19:31, player000 napisał:

Czy jest system segregowania graczy słabszych (nowicjuszy) od weteranów?

W grze rankingowej tak, jest taki system.
Przy normalnej grze, samemu sobie szukasz "serwera" i graczy z jakimi będziesz grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki problem mam : nie znaleziono sterownika renderującego. Sprawdź czy DirectX jest prawidłowo zainstalowany i czy posiadasz najnowsze wersje sterowników

Wcześniej, takich rzeczy nie miałem ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie
czy jest jakies miejsce, z którego szybciej niz w 2 dni mozna zassać patcha 1.71-2.101 (tego co ma 1.8gb). Torrent ze strony relica kapie po kropelce, z gram.pl (sekcja patchy) tez wolniutko.
Przypuszczam, że Opposing Fronts robi upgrade, ale nigdzie nie moge dostać, pewnie dlatego ze wchodzi za jakis czas do taniej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 22:52, Skie napisał:

witajcie
czy jest jakies miejsce, z którego szybciej niz w 2 dni mozna zassać patcha 1.71-2.101
(tego co ma 1.8gb). Torrent ze strony relica kapie po kropelce, z gram.pl (sekcja patchy)
tez wolniutko.
Przypuszczam, że Opposing Fronts robi upgrade, ale nigdzie nie moge dostać, pewnie dlatego
ze wchodzi za jakis czas do taniej serii.

http://programy.pcworld.pl/wersje/gry_5501.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować