Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Według mnie company of heroes(z dodatami)jest niekwestionowanym królem wśród strategi ale:
DO K**** po H** tyle tych pathy jeszcze same pathe to nic..ALE JA NAPRAWDE DZIĘKUJE RELICOWI ZA TALES OF VALOR ALE JA GO NAPRAWDE NIE CHCE BO JAK GO BĘDE CHCIAŁ TO PÓJDE DO SKLEPU I SOBIE KUPIE(bo i tak trzeba zrobić bo choć go masz to nieuruchomisz bez cd-keya) ZA TO CO ZROBILI POWINNI POMYSŁODAWCÓW I WYKONAWCÓW TEGO CHOREGO POMYSŁU WYKASTROWAĆ(nawet jeśli sa tam kobiety bo one też muszą m ieć TAAAAAKIE OGROMNE JAJA żeby tak graczy !@#$%^&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba po to aby granie było przyjemniejsze i bardziej zbalansowane? A co do tego, że (chyba o to ci chodzi) widzisz ikonki kampanii w menu? Mnie to nie przeszkadza, więc nie wiem po co ten bulwers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to są te patche, żeby ludzie co nie mają całej trylogii a jedynie podstawki ew. dodatki mogli grać ze sobą w sieci. Gdyby nie te patche to nie mógł byś grać w sieci z kimś kto ma Tales Of Valor.
Poza tym jak patchy nie dają (przykład Men Of War) to jest źle jak patche są też niedobrze. Ludzie czego wy naprawdę chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 21:25, Zatha napisał:

Chyba po to aby granie było przyjemniejsze i bardziej zbalansowane? A co do tego, że
(chyba o to ci chodzi) widzisz ikonki kampanii w menu? Mnie to nie przeszkadza, więc
nie wiem po co ten bulwers.

12godzin ściągania naprawde sprawia że każda gra z 20pathami jest przyjemniejejsza i bardzielj zbalansowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 21:44, Zatha napisał:

Raz chyba można zostawić komputer na noc a potem all patche zgrać na płytki. Prawda?
:)

Niewiem czy pomyślałeś ale jak ktoś instaluje CoH pierwszy raz to musi te pathe ściągnąć tak czy tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 21:46, Kilox napisał:

> Raz chyba można zostawić komputer na noc a potem all patche zgrać na płytki. Prawda?

> :)
Niewiem czy pomyślałeś ale jak ktoś instaluje CoH pierwszy raz to musi te pathe ściągnąć
tak czy tak


Ale tylko po to by nie robić do każdego dodatku oddzielnego trybu mulitiplayer.

>> Jak będe chciał zagrać z kolesiami z ToV to sobie go kupie bo oni maja przewage nademną kiedy ja mam tylko OF więc nieprzeszkadza mi niegranie z nimi

A mnie w sumie nie interesuje, że Tobie się nie chce ich ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 12:34, Kilox napisał:

A mnie nie interesuje twoje zdanie na ten temat

gdyby Cię nie interesowało to być o tym tu nie pisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki temu ze nie dzielili spolecznosci z kazdym dodatkiem ta gra ciagle sie jakos trzyma jesli chodzi o ilosc graczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 13:16, Miniu napisał:

Dzieki temu ze nie dzielili spolecznosci z kazdym dodatkiem ta gra ciagle sie jakos
trzyma jesli chodzi o ilosc graczy .


Ale dla kogoś kto widzi tylko czubek własnego nosa nie będzie to zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak mogę zmusić załogę działa do zostawienia go albo zmusiśc jednostkę , żeby wywaliła ciężki karabin i wzięła np. moździerz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 23:12, Jarzy napisał:

Czy ktoś wie jak mogę zmusić załogę działa do zostawienia go albo zmusiśc jednostkę ,
żeby wywaliła ciężki karabin i wzięła np. moździerz?

Nie da sie tego zrobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 23:12, Jarzy napisał:

Czy ktoś wie jak mogę zmusić załogę działa do zostawienia go albo zmusiśc jednostkę ,
żeby wywaliła ciężki karabin i wzięła np. moździerz?


To pierwsze - Przytrzymujesz ppm i wskazujesz kierunek w którym ma być zwrócone działo(lub ckm/moździerz) ;)
To drugie- Nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 13:22, rasternet napisał:

> Dzieki temu ze nie dzielili spolecznosci z kazdym dodatkiem ta gra ciagle sie jakos

> trzyma jesli chodzi o ilosc graczy .

Ale dla kogoś kto widzi tylko czubek własnego nosa nie będzie to zrozumiałe.


Niech te pathe już będą na płytce wgrane a ja np je tylko zainstaluje bo kiedy kupuje sobie gre to kiedy wkładam ją do nośnika to chce ją zainstalować i grać tak jak z CoH OF chciałem wejść na multi zaraz po zainstalowaniu i zagrać a tu pathe trzeba sciągnąć bo mi multi nie zadziała(a może relic nie pomyślało o posiadaczach słabego neta którym pathe będą ściągać sie kilka dni,ja naszczęscie jestem posiadaczem neta 1mb i była to kwestia kilku godz)więc moja frustracja jest uzasadniona bo zamiast pograć ściągałem pathe żeby jak to powiedział Zatha ,,..granie było przyjemniejsze i bardziej zbalansowane..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Popatrz na to z drugiej strony: Dzięki temu, że patche się tak długo ściągały, znalazłeś wspaniały sposób na wyładowanie swojej frustracji, czyli forum. Jak tylko zaczniesz grać w multiplayer to pewnie dużo częściej będziesz opisywał swój stan emocjonalny.
Co do samego patchowania, to wskaż mi grę multiplayer wydaną trzy lata temu, której nie musisz patchoawć? EA dodaje patche do np Battlefieldów? Nie bardzo. Zatem trochę z dystansem do tej gry, bo to tylko gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować