Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

A patche masz ściągnięte? Jeśli nie, to inaczej nie da się zarejestrować. Gdy już się zarejestrujesz to problem nr. 2 zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 19:53, revolt505 napisał:

Właśnie kupiłem sobie Company of Heroes wraz z dodtakiem "Na lini frontu" w edycji Topseller
i mam kilka pytań. Za każdym razem jak uruchamiam grę pojawia się okno logowania, ale
jak chcę się zarejestrować to ta opcja jest zaciemniona i nic nie mogę zrobić. Po drugie:
żeby dostać się do głównego menu muszę kliknąć wyjść>klikam nie>wyświetla się
okno z napisem "włóż dysk company of heroes złota edycja">klikam anuluj i dopiero
pojawia się menu. Da się coś z tym zrobić? Po za tym chyba 3 kampanie i opcja operacje
są zablokowane, czy muszę oddzielnie kupić do nich kody? Trzy kampanie są odblokowane,
ale czy wlicza się w nie już dodatek? No i w końcu jak zmienić nick, bo mam jakiś tam
xp offline.


Po kolei:
1.Opcja rejestracji będzie dostępna dopiero po updejcie do najnowszej wersji.
2. W wersji gold są dostępne trzy kampanie(jedna z podstawki i dwie z dodatku), pozostałe trzy zostaną odblokowane po zakupie odpowiednich dodatków.
3.Nick zmienisz gdy już się zalogujesz (utworzysz sobie odpowiedni profil).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie (mam nadzieję) pytanie. Lepiej skorzystać z automatycznej aktualizacji gry czy samodzielnie pobrać patche ze stronki? (sporo ich) Jeśli ręcznie to, z której kolumny ze strony www.cohpatch.relic.com? Ile ogólnie one ważą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli prędkość z jaką będą sie pobierały patche automatycznie będzie Cie satysfakcjonowała to najlepiej skorzystać właśnie z tego sposobu. Jeżeli jednak tak nie będzie to nie masz innego wyjścia jak tylko pobierać WSZYSTKIE patche po kolei. Co do ich wagi to powiem tyle że jest tego zaskakująco dużo (na pewno ponad 3GB) i obawiam się że trochę czasu zleci zanim się z tym wszystkim uporasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 11:29, revolt505 napisał:

Ostatnie (mam nadzieję) pytanie. Lepiej skorzystać z automatycznej aktualizacji gry czy
samodzielnie pobrać patche ze stronki? (sporo ich) Jeśli ręcznie to, z której kolumny
ze strony www.cohpatch.relic.com? Ile ogólnie one ważą?

Ja jak się babrałem z tym całym g*wnem to ściągałem z gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 20:06, revolt505 napisał:

Nie muszę ściągać wszystkich, bo jak patrzyłem na ten aktualizator to zaczynało mi ściągać
tylko 4 najnowsze patche: 2.500-2.501 i dalej.

Bo patche od ~2.300 do 2.500 to właśnie ten pierwszy dodatek... Ty teraz będziesz ściągał drugi dodatek :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, wiecie może czy Tales of Valor jest w jakiejś taniej serii po za topsellerem? Właśnie popełniłem na prawdę duży błąd, bo kupiłem CoH i na linii frontu w topsellerze, a kilka dni później ukazała się cała seria w platynówce droższa tylko o 10 złoty. ; / Co za pech. Jeśli chodzi o grę to naprawdę wciągająca, ale w multi na razie dostaję baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka jeszcze prośba. Czy ktoś mógłby mi dać kilka sensownych porad odnośnie grania w multi? Ja jakoś grałem już z 10 meczy i ani jednego nie wygrałem. ; / Warto budować posterunki na tych punktach? Jak patrzyłem na wrogich kolesi to wcale nie budowali, a przecież to zwiększa dostawę surowców, chociaż z drugiej strony domki drogie są. Ech w soulstorma to jakoś sam opanowałem i nawet nieźle mi idzie, a tu coś ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Właśnie opublikowałem nową i zarazem pewnie już ostatnią wersję poprawionego tłumaczenia CoH.

Wszystko znajdziecie na stronie http://ogon.ovh.org/coh

Poprawka wnosi ponad 1500 (słownie tysiąc pięćset) zmian. Zmiany zostały wprowadzone we współpracy z Panem Łukaszem, który jest odpowiedzialny za polonizacje między innymi CoHa w CD Projekcie.

Poprawka eliminuje wszystkie (przynajmniej tak mi się wydaje) błędy polonizacji w multi i na pewno większość w singlu. Dodatkowo jest opcja przywrócenia oryginalnej nazwy Panzer Elite zamiast Panzerwaffe.

Istnieje duża szansa, że Relic w końcu wprowadzi moja wersje jako oficjalna wersje do polskiego CoHa - wspomniany Pan Łukasz z CDP przesłał ta wersję do Relica jako poprawke tłumaczenia. niestety od tamtego czasu pojawił tylko mały patch 2.601. Tu problemem jest małe zainteresowanie Relica tworzeniem poprawek do CoHa a co dopiero do jego polskiej wersji.

Instalator nie kasuje żadnych oryginalnych plików gry.
Przed aplikacją następnej łatki wydanej przez Relic należy to odinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śledzę Twoje poprawki od momentu, kiedy po raz pierwszy się tu ogłosiłeś ze swoją pracą. Świetna robota. Mam nadzieję, że wydawca coś Ci zapłacił za wykonanie pracy (lub w inny sposób zrekompensował Twój czas i poświęcenie), która do niego należała, a którą sam ją schrzanił.

Przy okazji: w liście poprawek znalazłem malutki błąd.
Jest "Wybierz tą półciężarówkę z amunicją"
a powinno być "Wybierz ten transporter z amunicją"

Jeszcze raz dzięki za kawał porządnej roboty.

Pozdrawiam

20100420112053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podnieść limit populacji w Company of Heroes podstawce. Ściągnałem Corsix''s Mod Studio i niby utworzyłem jakiś mod, ale niestety mod ten nie działa. Czy ktoś mógłby krok po kroku wyjaśnić mi w jaki sposób zwiększyć limit populacyjny? Gra na limicie 75 jest bardzo upierdliwa. Dla jasności powtórzę raz jeszcze, że gram w podstawkę CoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbuje przejść ósmą misję z podstawki: St Formond i jakoś sobie nie radze. ;/ Za każdym razem nie mogę przetrzymać tych 30 minut. Czy ktoś mógłby mi napisać krok po kroku jak przejść tą misję? Gram na normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 19:01, revolt505 napisał:

[...]

Właściwie to trzy rzeczy są ważne: gdzieś tak 4 tanki, nie zajmować punktu w St. Fromond i zająć cały lewe wybrzeże rzeki (vide obrazek, niebieskie koła) i postawić tam w/w Shermany (ze wsparciem M8 - dobre na piechotę), konkretnie na najbardziej wysuniętym na płn. terytorium. Natomiast po przekroczeniu niebieskiej linii, St. Fromond zostaje przyłączone automatycznie, więc nie przekraczaj, póki nie będziesz miał obrony. Kiedy przekroczysz, atakuj powoli bazę przeciwnika (vide strzałka, koniecznie z tej strony). Uważaj, dużo PaK-ów i StuG-ów. Po rozwaleniu sztabu masz medal i potem kieruj się tankami do St. Fromond, aby wybić Niemiaszków (konkretnie "ryczące krowy"). Tyle.

20100430194443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 19:01, revolt505 napisał:

Właśnie próbuje przejść ósmą misję z podstawki: St Formond i jakoś sobie nie radze. ;/
Za każdym razem nie mogę przetrzymać tych 30 minut. Czy ktoś mógłby mi napisać krok
po kroku jak przejść tą misję? Gram na normalnym.


Najlepiej jak już zajmiesz punkty (bodajże amunicyjny i paliwowy) przed mostem to poczekaj dość długo aż Ci
się nazbiera zasobów, potem wyprodukuj ze 3 czołgi + masz tego Caliopa który ma tą wyrzutnie rakietową nu góry (ustaw go gdzieś w bezpieczniejszym miejscu). Jak już zajmiesz most i ten punkt strategiczny na rynku, to zablokuj zaporami przeciwczołgowymi i zasiekami tę drogę wychodzącą od rynku na północ bo z tego co kojarzę tą drogą najbardziej naciera przeciwnik. Ustaw tam również czołg i drużynę CKM w budynku obok. Ustaw też po 1 czołgu na obu wyjściach z lewa i prawa bardziej przy rzece. Czołgi naprawiaj saperami których trzymaj w pobliżu ale gdzieś na uboczu by nie dostały od Neberwefferów. Gdy zaczną one ostrzeliwać twoje pozycje przeleć nad mapą samolotem rozpoznawczym, a gdy wykryje on pozycję tych moździerzy rakietowych (jest ich 3) walnij im szybko nalotem bombowym, lub ostrzelaj z Caliopa jeśli są w zasięgu. Ogólnie sprawdź którym wejściem Niemcy najbardziej się pchają do rynku i skup się na jego umocnieniu, u mnie było to wyjście północne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować