Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Wyskoczył mi komunikat o patchu 1.30 MB, sprawdziłem potem wersję to mam 2.0.0.1. Od którego pacza zacząć pobieranie? Ewentualnie odłącze tego neta i pogram :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 14:17, Kirabaxior napisał:

Wyskoczył mi komunikat o patchu 1.30 MB, sprawdziłem potem wersję to mam 2.0.0.1. Od
którego pacza zacząć pobieranie? Ewentualnie odłącze tego neta i pogram :E

Raczej masz wersję 2.1 ;P. Musisz zacząć pobierać 2.100 do 2.601.
Miłego pobierania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuuuuuwa! Ściągałem 2GB prawie od 1.0 do 2.101 i mówi... że mam wersję 2.0. Ale patrzyłem na tej stronce, to do podstawki maksymalny jest chyba właś nie 2.101 czy coś. Omg, nie da się normalnie pograć w singla z poronionym systemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, pytanie. Na tej stronce co mi podałeś są pacze dla trzech gier. Grę mam ze złotej kolekcji. Czy to znaczy że te trzy gry mi się zainstalowały i muszę updatować do tej wersji 2.603? Bo widziałem, że do podstawki maksymalny patch to 2.101 - mi pisze, że mam w wersji 2.0. A jako iż chcę pograć tylko w podstawkę, pierdzielić się ze wszystkim nie mam specjalnie ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zainstalować najnowszy dodatek i przy robieniu konta podać klucze do pozostałych części - będziesz mógł grać we wszystkie kampanie. :P
Czyli Tales of Valor ma standardowo wersję 2.500, więc update'ujesz do najnowszej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jeśli mam zainstalowany najnowszy dodatek a nie ma pozostałych części gry to będę miał tylko 2 armie w multiplayer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 08:16, Magok napisał:

Ja mam pytanie jeśli mam zainstalowany najnowszy dodatek a nie ma pozostałych części
gry to będę miał tylko 2 armie w multiplayer ?

Polecam czytać ze zrozumieniem. Wszystko masz w moim poprzednim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę na Steamie. Da się jakoś po polsku zagrać? Angielski mi nie przeszkadza, przeszedłem już trochę misji, ale chciałbym widzieć jak to po polsku wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 10:40, Magok napisał:

Firefly94 nie pytałem o kampanie tylko armie.

Zastrzelcie mnie.
Jak będziesz miał dostęp do kampanii danej armii, to, do k*#@y nędzy, będziesz miał też dostęp w potyczkach. -.-
le2enda - Nie, tylko jakieś nieoficjalne może spolszczenia. Ale nie chcesz widzieć, jak to wygląda po polsku, uwierz. :P
PS. Przy kupowaniu na Steam, tam gdzie są informacje o grze, to jest tam napisane, jakie są dostępne wer. językowe. W przypadku CoH - nie ma polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 10:29, le2enda napisał:

Kupiłem grę na Steamie. Da się jakoś po polsku zagrać? Angielski mi nie przeszkadza,
przeszedłem już trochę misji, ale chciałbym widzieć jak to po polsku wygląda...

Obejrzyj tę stronę http://ogon.ovh.org/coh/

Facet odwalił kawał dobrej roboty i polska wersja wygląda tak jak miała wyglądać pierwotnie. Nie wiem czy zainstaluje się na wersji Steam, ale można spróbować. Myślę, że zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie moge znaleźć powtórki z gier znaczy w jakim folderze czytałem wcześniejsze posty ale nic nie rozumie. W playback mam jakieś pliki których się nie da otworzyć . Proszę o szybką odpowiedź

20100716211916

20100716211931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak -
C:\Documents and Settings\Nazwa Użytkownika\Moje dokumenty\My Games\Company of Heroes

Po co te 2 obrazki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Antologię,
przy instalacji poprosiło tylko o jeden cdkey, ten od podstawki i na linii frontu, bo do nich jeden jest, teraz instaluję patche z płyty(bodajże od 2.5 do 2.601). Czy po tym będę jeszcze coś musiał robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 12:45, rtyrtyrty napisał:

Zainstalowałem Antologię,
przy instalacji poprosiło tylko o jeden cdkey, ten od podstawki i na linii frontu, bo
do nich jeden jest, teraz instaluję patche z płyty(bodajże od 2.5 do 2.601). Czy po tym
będę jeszcze coś musiał robić?

Ee... grać ? :P
Patch 2.601 to ostatni, więc to już wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 12:53, Darkstar181 napisał:

> Zainstalowałem Antologię,
> przy instalacji poprosiło tylko o jeden cdkey, ten od podstawki i na linii frontu,
bo
> do nich jeden jest, teraz instaluję patche z płyty(bodajże od 2.5 do 2.601). Czy
po tym
> będę jeszcze coś musiał robić?
Ee... grać ? :P
Patch 2.601 to ostatni, więc to już wszystko.

przy instalacji patcha 2.601 się miejsce skończyło (:P i jak tu nie narzekać mając tylko 160GB od 5 lat :/)
ale włączyłem ponownie po zrobieniu dodatkowego + to co zostało zwolnione przez patcha. mam nadzieję że te 4GB starczy...i że będzie działać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować