Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2010 o 15:38, mikim napisał:

Mam problem - nie mogę się zalogować na konto Relic Online :|. Wczoraj jeszcze wszystko
działało. Mam wszystkie części, kupione na Steamie. Kiedy próbuję się zalogować, gra
się minimalizuje i uruchamia się jakiś plik validate coś tam ;p. Może ktoś pomóc?


Pozwole sobie odpowiedzieć na ten post ponieważ aktualnie mam identyczny problem. Po kilkukrotnych próbach logowania wreszcie się udało, ale takie usilne minimalizowanie się gry i wracanie do niej jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam "maly" irytujacy problem z ta gra, a mianowicie po ukonczeniu misji, w czasie ladowania nastepnej za kazdym razem pojawia mi sie blad, ktory wylacza gre. Taka sama sytuaja jest gdy chce zrestartowac misje czy podczas uruchomionej gry wczytac save''a.
Po odpaleniu gry wszystko jest w porzadku, podczas misji zero problemow, blad wystepuje tylko podczas w/w sytuacji.

Probowalem znalezc cos podobnego w tym temacie ale 250+ stron mnie przeraza.
Ktos moze zna przyczyne i rozwiazanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 18:40, diabolo20 napisał:

Kiedy ta gra w końcu wychodzi?

Company of Heroes wyszła parę lat temu.

No chyba że chodzi o drugą część. Ta prawdopodobnie na przełomie marca/kwietnia. Czyli już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 18:48, Darkstar181 napisał:

> Kiedy ta gra w końcu wychodzi?
Company of Heroes wyszła parę lat temu.

No chyba że chodzi o drugą część. Ta prawdopodobnie na przełomie marca/kwietnia. Czyli
już niedługo.

2 częśc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam gre Extra klasyka orginalna z dodatkiem opposing fronts i moje pytanie jest takie patchuje ja od 2500 Do 2602 :) załozyłem konto i gra działa hm ale jest pewien problem Scina mi gre w trakcie po dwóch trzech minutach i ja wywala :( hm doradzi mi ktos cos jaki jest tego powód???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 19:52, Misiek01 napisał:

Witam mam gre Extra klasyka orginalna z dodatkiem opposing fronts i moje pytanie jest
takie patchuje ja od 2500 Do 2602 :) załozyłem konto i gra działa hm ale jest pewien
problem Scina mi gre w trakcie po dwóch trzech minutach i ja wywala :( hm doradzi mi
ktos cos jaki jest tego powód???


Zainstaluj nowe sterowniki do grafiki, przeinstaluj grę i zainstaluj bez patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm chyba mam znów problem tym razem wiekszy nie moge wejsc na online bo pisze mi zeby sie zalogować ale jest bład jak sie loguje i nie widzi tych funkcji załóz konto a wgrałem patchy :) nawet nie widze ze jestem online tylko offline:( kto mi cos doradzi:( ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 01:13, Misiek01 napisał:

hm chyba mam znów problem tym razem wiekszy nie moge wejsc na online bo pisze mi zeby
sie zalogować ale jest bład jak sie loguje i nie widzi tych funkcji załóz konto a wgrałem
patchy :) nawet nie widze ze jestem online tylko offline:( kto mi cos doradzi:( ???

Może serwery nie działają? Spróbuj póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok juz moge wejsc :) hm jak mi przylaguje gre nawet w misji to mi ja wywala dlaczego:( ?
procesor mam dwórdzeniowy ram dwa giga grafike GIGABYTE 4650 mam dobre stery z płyty .
to czemu tak laguje mi gre???:( wkuza mnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO zrobić, jak przy instalacji Tales of Valor prosi mnie o kasację Coha? Kampanie będą obydwie?
Następne pytanie: Front Wschodni na ToVa włazi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 10:59, Bithda napisał:

CO zrobić, jak przy instalacji Tales of Valor prosi mnie o kasację Coha? Kampanie będą
obydwie?

Tak, wystarczy klucz aktywowany mieć na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 20:38, ts04 napisał:

Nie lepiej sobie wpisać klucze na Steama jak za 3 tygodnie wyłączą obecne serwery?

Że co zrobią? Jakie będą tego skutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 20:44, KuroNeko napisał:

> Nie lepiej sobie wpisać klucze na Steama jak za 3 tygodnie wyłączą obecne serwery?

Że co zrobią? Jakie będą tego skutki?

Myśląc logicznie. Nie będzie można zalogować się na obecne konta, a gra stanie się uzależniona od steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem patcha, zaaktualizował mi się (East Front) ale.. Nie mogę grać ruskimi w kampaniach i nie widać ich kampanii. Mam tylko mapy właściwie.. Trzeba przejść wszystkie kampanie CoHa 1 i ToV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować