Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2013 o 00:56, lis_23 napisał:

ciach

Oczywiście, że jest. CoH1 od maja przeszedł na serwery Steam. Rejestrujesz grę z dodatkami i ściągasz "CoH New Steam Version" i na niej grasz. Wiem z doświadczenia, więc Kraju kłamie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście, że wersja Steam nie ma najnowszej łatki?
Przykładowo brakuje opcji zamienienia spawnów. Na dolina rzeki Vire np. nie mogę zrobić tak, by amerykanie mieli bazę na południu a Niemcy na północy. Przed przejściem na Steam się dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 07:12, Firefly94 napisał:

Oczywiście, że jest. CoH1 od maja przeszedł na serwery Steam. Rejestrujesz grę z dodatkami
i ściągasz "CoH New Steam Version" i na niej grasz. Wiem z doświadczenia, więc Kraju
kłamie. :P


A od kiedy to tak działa?
rok temu zainstalowałem " Tales of Valor " i miałem problemy, min. z brakiem rozdzielczości 1920x1080 - czy mogę teraz odinstalować grę i zainstalować podstawkę i oba dodatki na Steamie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 12:54, lis_23 napisał:

A od kiedy to tak działa?
rok temu zainstalowałem " Tales of Valor " i miałem problemy, min. z brakiem rozdzielczości
1920x1080 - czy mogę teraz odinstalować grę i zainstalować podstawkę i oba dodatki na
Steamie?.

Od 7 maja . Dodaj klucze i zainstaluj tylko Company of Heroes (New Steam Version) , bo inaczej będziesz miał
zainstalowaną grę 4 razy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2013 o 13:46, prf napisał:

Od 7 maja . Dodaj klucze i zainstaluj tylko Company of Heroes (New Steam Version) , bo
inaczej będziesz miał
zainstalowaną grę 4 razy .


Czyli, jak?
odinstalować " Tales of Valor " i dodać do Steam tylko klucz z podstawki?
dodatki też się pobiorą?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 13:50, lis_23 napisał:

odinstalować " Tales of Valor " i dodać do Steam tylko klucz z podstawki?
dodatki też się pobiorą?.

Dodaj wszystkie klucze , zainstaluj tylko Company of Heroes (New Steam Version) .

20130708135249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj gra w mod Eastern Front? Ten dodający Armię Czerwoną i od niedawna (konkretniej, od wersji wydanej 6 lipca br.) także Ostheer.
Otóż, mam problemy z jego uruchomieniem. Po pobraniu i zainstalowaniu uruchamiam launcher, klikam ''play''. Mój status na Steam zmienia się na "w grze", gra jest również uruchomiona jako proces (widzę to w menadżerze), ale poza tym nic się nie dzieje. Cały czas jestem na pulpicie, pasek startu też świeci pustkami i nie pokazuje informacji o włączonej grze. Co można z tym zrobić?

Dla zainteresowanych: http://www.easternfront.org/forums/index.php?topic=10563.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 15:15, xDeuSx napisał:

ciach

Z tego co pamiętam miałem podobny problem ze starszą wersją EF. Trzeba było kombinować ze ścieżką uruchamiania bodajże. Wprawdzie po uruchomieniu nie miałem dostępu do Sowietów, ale to dlatego, że ówczesna wersja CoH była niekompatybilna ze Steamem. Zmartwiłeś mnie trochę, bo ściągam właśnie tą wersję i się najarałem na Ostheer. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich problem z przerywaniem dotyczy tylko mnie ? gram z bratem i juz na poczatku gry wyswietla opoznienie 26 s mamy neta minimym 30 mb wiecie moze co jest grane? po 10 minutach gry tak około wywala go z gry czy to ten steam jest taki do kitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam COH z dodatkami na steamie. Chciałem sobie dograć dodatek Blitzkreig i przejść w końcu grę od deski do deski :) Jednakże jak go odpalam to ładuje mi pierwszą kompanię i ciemna dziura. Gra się zwiesza. :< Czy trzeba coś jeszcze poczarować żeby mod chodził bez problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem z CoH1 muliplayer. Grę zakupiłem 2013(oryginalna z pudełka, przypisana do konta steam) w czerwcu, i od tamtego momentu aż do 2013 październik, grałem bez żadnych problemów z kolegami, nic się nie cięło, nic nie wywalało, wszystko fajnie chodziło. Od października 2013 do styczeń 2014 była przerwa w graniu. Odpaliłem grę w lutym 2014 i co się dzieję, gdy gramy multiplayer z kolegami gra po pewnym czasie zaczyna mi się zacinać(ja zakładam mapę 4 vs 4), tzn zaznaczam moją jednostkę każe jej poruszyć się w inne miejsce, bądź wycofać, zrobić z nią cokolwiek, ta reaguje dopiero po 50sek, czasami nawet ponad 1-2 min muszę czekać aż dana jednostka się ruszy, dodam że moi koledzy widzą u siebie tą jednostkę że chodzi normalnie, zaś u mnie stoi i czekam. Od czerwiec – październik 2013 nie było żadnych problemów. 2014 siedzi mi ten problem, po prostu gra przestaje tak jakby reagować, reaguje z bardzo dużym opóźnieniem, dzieje się tak przede wszystkich na dużych mapach, gdzie jest duży przemiał wojsk, przeważnie po 20-40 min zaczyna dziać się ten problem. czy ktoś wie co jest przyczyną, albo wie jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 08:47, iron25 napisał:

Cześć, mam problem z CoH1 muliplayer. Grę zakupiłem 2013(oryginalna z pudełka, przypisana
do konta steam) w czerwcu, i od tamtego momentu aż do 2013 październik, grałem bez żadnych
problemów z kolegami, nic się nie cięło, nic nie wywalało, wszystko fajnie chodziło.
Od października 2013 do styczeń 2014 była przerwa w graniu. Odpaliłem grę w lutym 2014
i co się dzieję, gdy gramy multiplayer z kolegami gra po pewnym czasie zaczyna mi się
zacinać(ja zakładam mapę 4 vs 4), tzn zaznaczam moją jednostkę każe jej poruszyć się
w inne miejsce, bądź wycofać, zrobić z nią cokolwiek, ta reaguje dopiero po 50sek, czasami
nawet ponad 1-2 min muszę czekać aż dana jednostka się ruszy, dodam że moi koledzy widzą
u siebie tą jednostkę że chodzi normalnie, zaś u mnie stoi i czekam. Od czerwiec –
październik 2013 nie było żadnych problemów. 2014 siedzi mi ten problem, po prostu gra
przestaje tak jakby reagować, reaguje z bardzo dużym opóźnieniem, dzieje się tak przede
wszystkich na dużych mapach, gdzie jest duży przemiał wojsk, przeważnie po 20-40 min
zaczyna dziać się ten problem. czy ktoś wie co jest przyczyną, albo wie jak temu zaradzić?


Jakiś czas temu był patch do CoH1, który skaszanił grę. Gracze spekulują, że zrobili to umyślnie, by sprzedać więcej egzemplarzy CoH2, które jest gniotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , zainstalowałem ostheer dla CoH i po włączeniu gry , ledwo co zbuduje budynek zajmę sektor i wywala mnie z gry o co w tym chodzi ? Proszę o pomoc bo zapowiada się znakomicie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat zamknięty bo wszystko śmiga dobrze , ale pojawił się kolejny problem bo nie ma obiektów takich jak jednostki przeciwnika , własne budynki i wiele innych szczegółów ??? o co c w tym chodzi wersja 2.700.2.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z instalacją Company of Heroes na komputerze z systemem Windows 7 (na XP normalnie się instaluje).
Podczas instalacji wyskakuje informacja "Sprawdzanie poprawności instalacji", pasek robi się cały niebieski, gra muzyczka ale dalej nie rusza, wie ktoś jak to naprawić ?

Dodam że dodatki instalują się normalnie.
Gra pochodzi z serii "Złota Kolekcja."


Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 22:06, KuroNeko napisał:

Zainstaluj grę przez Steam.


Czyli muszę kupić drugi raz grę przez Steam i dopiero ją instalować, dobrze rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie. :) Zainstaluj Steam i zarejestruj klucze od CoHa. Potem włącz instalację - gra Ci się pobierze. Aha, jakby coś - do grania wybieraj z listy CoH: New Steam Version.
PS. Tnij posty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować