Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

wedlug mnie to w jakims patchu powinna wyjsc taka poprawka ze z okna mozna granat rzucic albo cos innego:P bo poco te zdolnosci jak ich uzyc niemozna w budynku!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:01, piopio9 napisał:

wedlug mnie to w jakims patchu powinna wyjsc taka poprawka ze z okna mozna granat rzucic albo cos innego:P bo poco te zdolnosci jak ich uzyc niemozna w budynku!!!!!!!!!


Zgadzam się. To mnie właśnie denerwuje. Żadnych zdolności żołnierzy nie można używać w budynkach. Drażni mnie też to, że jeśli mam przypisany jakiś oddział to klawisza numerycznego i oddział ten znajduje się w budynku to naciśnięcie klawisza nie powoduje ''wywołania'' tego budynku. Mimo że po prawej stronie, na liście oddziałów, znajduje się on pod tym numerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:18, piopio9 napisał:

Jakie drzewko najlepiej wziac gdy gra sie z prawdziwym graczem( bo Z KOMPEM to obojetnie:P)



Takie z którem najlepiej grasz.Dobrze radzisz sobie piechotą wybiesz piechoty lub lotnictwa ja npo tak robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:18, piopio9 napisał:

Jakie drzewko najlepiej wziac gdy gra sie z prawdziwym graczem( bo Z KOMPEM to obojetnie:P)

to zależy jakie on wziął np. on wziąlniemcy bliztkinger te dzewko z czołgami to ty weż powietrznodesantową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Company of Heroes? To sa normalne replaye. Pakujesz je do katalogu w Dokuments and Settings-Nazwa uzytkownika-Mojedokumenty-MyGames-CompanyofHeroes-plaback albo My Computer -> My Documents -> My Games -> Company of Heroes -> Playback. Potem z opcji potyczki mozesz je odtwarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka kupiłem sobie ostatnio CoH i mam z nią lekki problem. Otóż gra instaluje sie poprawnie iwszystko jest dobrze do momentu załączenia misji. Plansza sie wyświetla ale nie widać ani samochodów ani ludzi co mam zrobić pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam kompa z pentium IV 3.0,ATI radeon 9250 256 Ram z Catalystem 6.5, 512 Ram dysk 80 giga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 10:58, KSYSU45 napisał:

Hejka kupiłem sobie ostatnio CoH i mam z nią lekki problem. Otóż gra instaluje sie poprawnie
iwszystko jest dobrze do momentu załączenia misji. Plansza sie wyświetla ale nie widać ani
samochodów ani ludzi co mam zrobić pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam kompa z pentium
IV 3.0,ATI radeon 9250 256 Ram z Catalystem 6.5, 512 Ram dysk 80 giga.


Z tego co można wywnioskować zaglądając tu: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=580&p=897 jedyną radą jest zmiana karty graficznej na nowszą. Możesz jeszcze spróbować wgrać najnowsze sterowniki z www.ati.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogladnelem obie powtorki :P dobra gra a tak wogule umowiliscie sie ze nieuzywacie zdolnosci?????????? bo niewidzialem nalotu bombowego :( ani innych fajnych BOOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 17:08, piopio9 napisał:

ogladnelem obie powtorki :P dobra gra a tak wogule umowiliscie sie ze nieuzywacie zdolnosci??????????
bo niewidzialem nalotu bombowego :( ani innych fajnych BOOM


To jest gra z RelictOnline naszych przecwinikow widzialem pierwszy raz. Jedyna co wymienilismy przed gra to "gl hf" oraz "ready?". O ile pamietam to ja gralem airborn wiec najpierw zawsze biore lewa strone drzewka byle by jak najszybciej dosjc do zrzutow paliwa. Do Strafing run ja mam pecha i mi to naogol nie wychodzi a nalot bombowy jest niesamowicie drogi wedlug mnie szczegolnie za amunicja schodzi na karabiny dla shermnow i umiejetnosci riflemanow . Wiec chociaz czasami by sie i przydal to nigdy nie mialem tyle amunicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 19:43, piopio9 napisał:

czy uzywacie skrotow na klawiaturze?????? (czy bez tego moge z kims przegrac ??)

ja nie używam i wygrywam ale na pewno jest to wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:08, mazi606 napisał:

Pójdzie na amd athlon 64 x2 3800 896 ram fx 5500 256 graf 256 bit shader 2.0 i czy pogram
na medium high.
Pozd.



PRZeczytaj wymagania to sie dowiesz pozatym bardzo glupie pytanie dysponujac takim kompem kupowal bym w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 17:08, piopio9 napisał:

ogladnelem obie powtorki :P dobra gra a tak wogule umowiliscie sie ze nieuzywacie zdolnosci??????????
bo niewidzialem nalotu bombowego :( ani innych fajnych BOOM


Tez nie uzywam. Przypisuje tylko jednostki do grup i tyle. Czesto korzystam tez z interaktywnej mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:08, mazi606 napisał:

Pójdzie na amd athlon 64 x2 3800 896 ram fx 5500 256 graf 256 bit shader 2.0 i czy pogram
na medium high.
Pozd.

Karta graficzna raczej nie pociągnie CoH na high... ;/ no ponoć do grania na high potrzeba 2 GB RAM''u bo inaczej czas ładowania wydłuża sie....i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 24.10.2006 o 11:20, Skwarek pl napisał:

Karta graficzna raczej nie pociągnie CoH na high... ;/ no ponoć do grania na high potrzeba
2 GB RAM''u bo inaczej czas ładowania wydłuża sie....i to bardzo.


gram w 1280x1024 i mam wszystko na high przy 1 gb ramu i działa rewelacynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować