Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

starzy kupilem sobie new geforce''a 6800 ultra i 2x po 512 RAM od Kingstona gra fruwa na full details!!!!!!! wczoraj usiadlem zaczolem gre od omahy i w niecałe 15 godzin przeszedlem na hardzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba w wyniku tłumaczenia w opcjach gry multiplayer powstały niezłe jajca. W instrukcji nic nie ma o tym, co dany podpis oznacza, więc może mi ktoś wyjaśni:
O co chodzi ze statystykami? Po lewej są jakieś rangi, potem jest imię gracza, pod którym jest zawsze "poz 1" albo "poz 2" - dużo to z imieniem wspólnego nie ma. I są zwycięstwa, porażki, i seria. Co to jest seria?
I dlaczego jak ja mam kilka zwycięstw i zero porażek to maj tylko jedną belkę, a ludzie mają kilka belek gdy mają np. 20 porażek i tylko 4 zwycięstwa? Czy ktoś może wyjaśnić o chodzi?

I jeszcze jedno: można wybrać rasę... aliantów albo oś. Rasę... rasę to można se w Starcrafcie wybrać, ale tutaj powinna "Strona" czy cokolwiek innego, ale nie RASA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie - instrukcja do gry CofH jest do du... to jakaś kpina. W extra klasyce są bardziej pomocne instrukcje :) A tu w wersji premierowej takie coś dali - kompromitacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znalazłem "ciekawego" buga w grze gdy chcemy transporter piechoty po stronie Osi z obsadą w postaci pionierów upgrade''ować do miotacza płomieni.
Mianowicie transporter się upgreduje, pionierzy wysiadają z niego, ale nie można korzystać z miotaczy. Widać, że jest przerobiony, są nawet "okienka" na miotacze, ale zamknięte!
Gdy przerabiamy go na wurzytnie rakiet to ten problem sie nie pojawia.

Nie wiem czy to tylko u mnie czy też wogóle tak się dzieje, ale jest to małe przegięcie i niemiłosiernie mnie wkurza.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 11:28, peter811 napisał:

Przedostatnia misja "Obrona Wzgorza" ale narazie tyko na Hard....zobaczymy za ktorym razem
dam rade

Obrona wzgórza? Kontratak w Mortain? Jest to misja 13 czyli przedostatnia i jest dosyć ciężka szczególnie jak stracisz wszystkie punkty zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy demko jest na płycie któregoś z czasopism (play, click, itp.) albo chociaż podajcie jakiś szybki serwer który nie blokuje flash geta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 13:37, rick90 napisał:

Wie ktoś może czy demko jest na płycie któregoś z czasopism (play, click, itp.) albo chociaż
podajcie jakiś szybki serwer który nie blokuje flash geta.


Fileshack albo FilePlanet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2006 o 13:41, peter811 napisał:

Fileshack albo FilePlanet

Na fileplanet trzeba się chyba rejestrować a czy mógłbym prosić link do drugiej stronki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 13:37, rick90 napisał:

Wie ktoś może czy demko jest na płycie któregoś z czasopism (play, click, itp.) albo chociaż
podajcie jakiś szybki serwer który nie blokuje flash geta.


jest w CDA :) - -chyba ostatnim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jak to jest z graniem po multi, jeśli osoba 1 ma np. jeden z pseudooficjalnych modów, a osoba 2 nie? Mogę się porozumieć, czy obie muszą mieć tę samą wersję gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 14:58, Sephirath napisał:

Hmm... Jak to jest z graniem po multi, jeśli osoba 1 ma np. jeden z pseudooficjalnych modów,
a osoba 2 nie? Mogę się porozumieć, czy obie muszą mieć tę samą wersję gry?



w multi pogramy normalnie dopiero jak wyjdzie patch, jak narazie nawet na Lanie nieda sie grac normalnie ale maja to naprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:01, peter811 napisał:

w multi pogramy normalnie dopiero jak wyjdzie patch, jak narazie nawet na Lanie nieda sie grac normalnie ale maja to naprawic


Mam taką nadzieję. Jak próbuję zagrać to często albo nie mogę się połączyć z grą, albo strasznie laguje i po kilku minutach wszystkich wyrzuca. Paranoja. Nie rozumiem, jak do takiej genialnej gry można było zrobić taki słaby tryb multi (nie chodzi o samo granie, bo to jest miodne, tylko o całą otoczkę), o tak niskiej funkcjonalności. Oby to poprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z modami do CoH. Nie wyświetlają mi się nazwy i opisy jednostek, które są dodawane w modyfikacjach. Zamiast tego ma jakieś $SSS, numer i hasło "No range". Prawdopodobnie winna jest lokalizacja, ale może ktoś zna sposób na ominięcie tego problemu. Trochę to denerwujące, kiedy dokładnie nie wiadoma, jakie jednostki się rekrutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:31, glizda101 napisał:

> w multi pogramy normalnie dopiero jak wyjdzie patch, jak narazie nawet na Lanie nieda
sie grac normalnie ale maja to naprawic

Mam taką nadzieję. Jak próbuję zagrać to często albo nie mogę się połączyć z grą, albo strasznie
laguje i po kilku minutach wszystkich wyrzuca. Paranoja. Nie rozumiem, jak do takiej genialnej
gry można było zrobić taki słaby tryb multi (nie chodzi o samo granie, bo to jest miodne,
tylko o całą otoczkę), o tak niskiej funkcjonalności. Oby to poprawili.


Bo niechcieli skorzystac z GameSpy''a ale nie wiem czemu...GameSpy jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować