Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2006 o 20:51, Xantes napisał:

popatrz se na tego screena gdyby pomyslec ze przedtem to byla piekna laka z kwiatami a ktos
z was mial taki blad jak w tym 2 screenie ja wogole nie wiem skad on jest


to nic :P jak grałem przez neta 3vs3 na mapie Wzgórze 331 to były ruiny. lej na leju, pełno wraków ;] cała połowa mapy po stronie Niemców była pełna zgliszcz (jeden z graczy miał ze 3 Howitzery :O i bezlitośnie je wykorzystywał). jeden z moich miał terror to zrzuciła jakieś 4 razy V-1 ;D ja miałem Blitzkrieg i straciłem z 4 tygrysy (nie licząc innych czołgów) jeden z moich sojuszników stracił za jednym razem - nalotem 3 czołgi a z 4 były w stanie złym lub nawet krytycznym :,( prawie od samego początku się broniliśmy. gra zajęła ponad 2 godziny (przynajmniej tak mi się wydaje) broniliśmy się zaciekle ;P kilometry drutu kolczastego i zapór przeciwczołgowych, działa, bunkry. miałem nagraną rozgrywkę ale na starej wersji teraz już lipa ale fajne było. coś pięknego aż łza się w oku kręci :,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ,,aż łza się w oku kręci " przyznaje .

Jest to coś pieknego gdy sie bronisz taka drealina czy przeżyjesz czy nie :D

Gram Niemcami na mapie fabryki , i też zostałem zmuszony do odwrotu . Miałem tak silne pozycję , maśe bunkrow , w budynkach snajperow , dział , a tak mnie rozwalili , posłali shermany caliope i po bunkrach , Nawet Tygrys nie pomógł , To nie fair czemu w kampani tygrys jest tak mocny , a w multi mniej :/

Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś problemy z tą wspaniałą grą typu wieszanie się i wychodzenie do pulpitu???:(
U mnie się tak robi w piątej misji, mam w niej jeszcze konwój do ochrony.

Mozecie mi podeslac save z zakonczonol misja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:17, Ryan Kam napisał:

Tak ,,aż łza się w oku kręci " przyznaje .

Jest to coś pieknego gdy sie bronisz taka drealina czy przeżyjesz czy nie :D

Gram Niemcami na mapie fabryki , i też zostałem zmuszony do odwrotu . Miałem tak silne pozycję
, maśe bunkrow , w budynkach snajperow , dział , a tak mnie rozwalili , posłali shermany caliope
i po bunkrach , Nawet Tygrys nie pomógł , To nie fair czemu w kampani tygrys jest tak mocny
, a w multi mniej :/

Pozdro :D

bo w kampani to sa boty i nie wiedza jak dobrze uzywac caliope artylerie dziala przeciw panc itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wgraniem polskiego patch-a 1.3 do gry. Zmieniam w pliku Locale na jezyk polish i zaczynam instalacje. Z poczatku jest spoko, ale po chwili wyskakuje komunikat " Uwaga! Blad. Blad aktualizaji. System aktualizacji wykryl, ze zmianie ulegly podstawowe pliki gry. Pliki te zostaly usuniete, przeniesione w inne miejsce, lub zmodyfikowane. Usun gre i zainstaluj ja od nowa, a nastepnie sprobuj ponownie." Usuwalem kilka razy i nastepnie instalowalem, ale zawsze to samo. Moze ktos wie o co w tym chodzi i co mam z tym zrobic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:10, Furion III napisał:

Czy kompania braci będzie mi działać na max detalach
oto komp:
INTEL PENTIUM 4 1 giga ramu geforce (6600 128 golden limited)

No nie wiem. Na średnich byłoby całkiem dobrze, ale na full mogłoby w szczycie ciąć się niemiłosiernie. Radzę zmienić procka, ram i kartę graficzną to będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intel pentium 4 2,4 Ghz podkręcony Ati Radeon 9600 Xt 512 ram MB jedzie na wysokich ale przy tłocznych momentach się tnie a poziomy ładują się z 7 min. (jeden poziom!!!!!!!!!!!!!!!!) czas na wymianę kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:53, czesiu145 napisał:

Intel pentium 4 2,4 Ghz podkręcony Ati Radeon 9600 Xt 512 ram MB jedzie na wysokich ale przy
tłocznych momentach się tnie a poziomy ładują się z 7 min. (jeden poziom!!!!!!!!!!!!!!!!)


7 min? To masz cos nie tak z kompem. Przy takiej konfiguracji powinno byc znacznie szybciej. Chyba ze cos nie tak masz z pamiecia i aktywne jest mniej niz 1GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie przechodze przechodze kompanie bracie a jest misja z wzgórzem 300.. cos ale dorba wzgórze obroniłem i dostalem 3 czołki i rangerów zero obroy i wogle nic misje mam z tymi punktami ze ty musisz miec zeby miec odzznaake powazyej 250 a wrog oczywiscie zero no czy to ze mam 3 czolgi i rangerów i wogle zabudowan znaczy ze :

musze tym walczyc i przjesc misje

czy zeby miec jakas armie musze pozadnie przejsc poprzednia misje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 21:28, Ryan Kam napisał:

Fajnie powiedzonko w coh - e jest też to

Sniper killed of action :D

jak juz to sniper killed IN action.....a mi sie podoba DIE FUCK! DIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:34, bakubartek napisał:

a ja mam pytanie przechodze przechodze kompanie bracie a jest misja z wzgórzem 300.. cos ale
dorba wzgórze obroniłem i dostalem 3 czołki i rangerów zero obroy i wogle nic misje mam z tymi
punktami ze ty musisz miec zeby miec odzznaake powazyej 250 a wrog oczywiscie zero no czy to
ze mam 3 czolgi i rangerów i wogle zabudowan znaczy ze :


Czy moglbys pisac poprawnie, skladnie i logicznie? Wtedy moze bedziemy wiedzieli, o co chodzi i bedziemy mogli odpowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:34, bakubartek napisał:

a ja mam pytanie przechodze przechodze kompanie bracie a jest misja z wzgórzem 300.. cos ale
dorba wzgórze obroniłem i dostalem 3 czołki i rangerów zero obroy i wogle nic misje mam z tymi
punktami ze ty musisz miec zeby miec odzznaake powazyej 250 a wrog oczywiscie zero no czy to
ze mam 3 czolgi i rangerów i wogle zabudowan znaczy ze :

musze tym walczyc i przjesc misje

czy zeby miec jakas armie musze pozadnie przejsc poprzednia misje

Jest sztab, tam gdzie wjeżdżają czołgi - jesli to ta misja, o której myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować