Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Tez mam takie błędy podczas instalacij patchy.Najlepszym sposobem jest sciągniecie wszystkich,zainstalowanie gry od nowa i odrazu instalowanie patchy,wtedy nie powinno byc problemu,przynajmniej u mnie nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli i spokojnie:) Ja podczas aktualizacji nie miałem żadnych problemów więc to co napiszę to moje spekulacje. Powodem błędu może być zarówno instalowanie niewłaściwej wersji na aktualnie posiadaną, jak i takiej co trzeba ale w innej wersji językowej. Najprościej byłoby odinstalować teraz COHa, zrestartować kompa, zainstalować od nowa i pozwolić zakutalizować mu się samemu w grze - przemęczysz się raz (bo jak masz podstawkę to ssanie tego 1.8gb może być średnio przyjemne;p) ale potem masz te patche tutaj C:\Documents and Settings\nazwa konta\Moje dokumenty\My Games\Company of Heroes\Patch - więc wystarczy że je sobie zgrasz gdzieś w bezpieczne miejsce i w przypadku reinstalki na przyszłość, możesz je tam wrzucić z powrotem i nie będzie cyrku, że trzeba ciągnąć wszystko od nowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM.

CHris, przecież ja już to zrobiłam !!!!

Przeinstalowałam gre i pozwoliłam jej sie zaktualizować.


Chce ktoś odkupić odemnie tego gniota? Wywalona kasa. x_x


Jaki jest mail pomocy technicznej??? W instrukcji zamiast podać maila to odsyłają do strony bym sobie poszukała.

Ktos powinien im mocno przetrzepać dupe, za pare lat jak bedę kupowała gre to instrukcją będzie karteczka a napisem "google.com - szukaj, a nie zbłądzisz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 13:55, Pussik napisał:

CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM.

CHris, przecież ja już to zrobiłam !!!!

Przeinstalowałam gre i pozwoliłam jej sie zaktualizować.


Chce ktoś odkupić odemnie tego gniota? Wywalona kasa. x_x


Jaki jest mail pomocy technicznej??? W instrukcji zamiast podać maila to odsyłają do strony
bym sobie poszukała.

Ktos powinien im mocno przetrzepać dupe, za pare lat jak bedę kupowała gre to instrukcją będzie
karteczka a napisem "google.com - szukaj, a nie zbłądzisz"

oj bredzisz - na karcie rejestracyjnej masz adresy majl do pomocy i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie musisz tu krzyczeć - to, że ktoś chce pomóc, nie znaczy że musi...;]
Po drugie my mamy czytać ze zrozumieniem, a Ty nie widzisz nawet przycisku POMOC na pasku tego forum?;p Tak, właśnie tam gdzie pisze "pomoc" masz możliwość wyszukania w bazie gier CDP swojego tytułu, spojrzenia na ew. wykryte problemy z sugerowanym rozwiązaniem, a także, jeżeli to nie wystarczy, możliwość kontaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną zasadniczą radę:
Nie pobieraj łat z gram.pl. Zainstaluj grę w wersji 1.0 (czyli bez łatek) i uruchom multi. Gra automatycznie pobierze odpowiedni plik (oczywiście w tym czasie możesz iść zrobić i zjeść obiad, zapolować na króliki, obejrzeć jakiś film w TV, cokolwiek). Plik (kapkę mniej niż 2GB) zapisze się w katalogu CoH w Moich dokumentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radan numer dwa (ah, ta edycja postów...):
Mówisz, że gra pobrała już jakąś łatę. Zobacz co to jest. Ja na ten przykład pobierałem jakiś czas temu plik o takiej nazwie:
PO_100_2101_Patch.exe

Nie jest to najbardziej aktualna łata ale ludzie od CoH mają tendencję wypuszczania każdej łatki w wersji 100_xxx więc jeśli zastosujesz się do rady podanej w moim poprzednim poście nie powinno być problemów. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości i pytania o szczegóły to możesz znaleźć moja dane kontaktowe na gramsajcie.

Życzę udanej walki z łataniem CoH oraz przyjemniej rozgrywki po walki tej wygraniu.

Jeszce na koniec - jeśli zamierzasz grać tylko w singla to załataj grę do wersji 1.71.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:54, ChrisBgnr napisał:

Hmmmm... Takie noobskie pytanko;] Na jakiej zasadzie działa u Jankesów namiot medyka? Podchodzę
oddziałem którego połowa została zabita, druga połowa ma obrażenia i nic - uzupełnić nie można
(tak, wiem - idź pod sztab) a i HP się nie regeneruje...

Ten namiot (''Punkt medyczny'') który można postawić w prawie dowolnym miejscu i obok którego stoi sanitariusz (bo nie sądzę byś miał problem z użyciem ''Lazaretu'')?
Działa tak, że sanitariusz zbiera rannych na polu bitwy. Gdy uzbiera sześciu do dostaniesz nowy odział strzelców. Podobna zasada panuje w przypadku ''Punktu medycznego'' osi tylko nie pamiętam czy tam dostaje się darmowych grenadierów czy tylko volksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestaniecie spamowac może? ;]


Zagląda tu ktoś z obsługi gram.pl ?


Patcha ściągałam kilka razy, to chyba oczywiste.
Wysłałam już wczoraj formularz do grma.pl
Ale kolega dziś mi napisał, że wysłał do nich 2 tygodnie temu z podobnym problemem i do dziś mu nie odpisali.


Jak zainstalować grę w wersji 1.0? Instaluje mi się poprostu i nie mam pojecia jaka wersja, nie ściągam samodzielnie żadnych łatek w tej chwili, zdaje się na gre. Ona zasywa przy próbie wejscia do niej, niestety sciaga złeog patcha.


Ile razy mam to jeszcze powtórzyc???


"Jeszce na koniec - jeśli zamierzasz grać tylko w singla to załataj grę do wersji 1.71."
Słuchaj, jakbyś rpzecyztał mojego posta na poprzedniej stornie byś zauważył, ze kupiłam orginał tlyko po to by pograc ze znajomym przez internet.

Tak to bym dlaje pykała na piracie bo jes to niebo lepszy i w dodatku po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:57, Pussik napisał:

Zagląda tu ktoś z obsługi gram.pl ?

Nie, raczej nie.

Dnia 12.11.2007 o 16:57, Pussik napisał:

Słuchaj, jakbyś rpzecyztał mojego posta na poprzedniej stornie byś zauważył, ze kupiłam orginał
tlyko po to by pograc ze znajomym przez internet.
Tak to bym dlaje pykała na piracie bo jes to niebo lepszy i w dodatku po angielsku.

Gdybym przeczytał uważnie twojego posta to bym wysłał informację do moderatorów. Kradnij dalej, z bogiem. Wybacz, że w ogóle się odezwałem. Nie działanie gry w multi potraktuj jako karę za wcześniejsze używanie pirackiej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, żygać mi sie chce na tą Wasza prawość.

Wybacz nie zarabiam kroci by kupowac gry za 100zł bez pewności, że będzie fajna.

Gdzieś tu widziałam topic, "czy 500 dolarów starcyz na crysisa, U3 i Witchera" czy coś takiego.


U3 demo mnie wogóle nie wciągnęło, Crysis to mega zażenowanie, a w Witchera nie grałam.

Za 500 dolarów to dziecku wole rower i sanki kupić.


Kasa poszła na orginał, w którego nawet minuty nie można zagrać, a ty mi mówisz, że "Nie działanie gry w multi potraktuj jako karę za wcześniejsze używanie pirackiej wersji gry."

To śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więc kradnijmy wszystko jak leci a co tam będzie fajnie


co do punktu medycznego to jakoś nie działa bo giną mi ludzie a medycy dalej stoją i nie zbierają rannych, jest jakieś ograniczenie do jakiego dystansu oni biegną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:28, Pussik napisał:

To śmieszne.

Dokładnie taka jest puenta Twojego posta. Nie interesuje nikogo ile zarabiasz i co byś zrobiła jakbyś miała 500 dolarów. Nijak się to ma do tego tematu. Robisz fochy tak jakby ktoś tutaj był winny temu, że masz problem z grą. A za "żyganie na naszą prawość" to powinnaś bana dostać. Ot i tyle... Amerykę odkryłaś, że CDP nie odpisuje na maile? To do nich zadzwoń. Tylko spróbuj rozmawiać troszkę spokojniej i grzeczniej bo potem będziesz piszczeć, że jaki to skandal, że Cię olali i bla bla bla....... Brak mi słów....

-> Iroks - nom też jestem ciekaw - jak będziemy grać trza porobić jakieś testy polowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:32, Iroks1 napisał:

co do punktu medycznego to jakoś nie działa bo giną mi ludzie a medycy dalej stoją i nie zbierają
rannych, jest jakieś ograniczenie do jakiego dystansu oni biegną?

Tak, jest jakieś ograniczenie dystansu (nie wiem dokładnie jakie - punkty medyczne stawia się dość blisko frontu by dawały jakieś wymierne efekty). Medyk zbiera tylko tych, którzy się jeszcze ruszają, sam z resztą też może zginąć. O ile pamiętam każdy punkt medyczny to dwóch medyków (a jeśli zginą to po jakimś czasie się zrespawnują).
Co jeszcze... chyba wszystko. A tak - lepsze są punkty medyczne Osi bo po zastosowaniu odpowiedniej zdolności pasywnej z drzewka doktryny obronnej można przy nich uzupełniać drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:28, Pussik napisał:

Wybacz nie zarabiam kroci by kupowac gry za 100zł bez pewności, że będzie fajna.

Pah, po to są dema. Tylko mi nie próbuj wmówić, że do CoH nie ma takiego (2 misje single + jedna mapa z multi do rozgrywek z kompem - mi to wystarczyło do zakupu i na singlu się nie zawiodłem).

Dnia 12.11.2007 o 17:28, Pussik napisał:

Gdzieś tu widziałam topic, "czy 500 dolarów starcyz na crysisa, U3 i Witchera" czy coś takiego.

Trzeba było przeczytać artykuł - chodziło o cenę sprzętu by grać w Crysis na wysokich detalach, nie o gry same w sobie.

Dnia 12.11.2007 o 17:28, Pussik napisał:

Za 500 dolarów to dziecku wole rower i sanki kupić.

Taki jest i mój wybór. Nie oznacza to jednak, że "Wyborczą" zwinę z saloniku prasowego, a grę ukradnę z netu.

Dnia 12.11.2007 o 17:28, Pussik napisał:

Kasa poszła na orginał, w którego nawet minuty nie można zagrać, a ty mi mówisz, że "Nie działanie
gry w multi potraktuj jako karę za wcześniejsze używanie pirackiej wersji gry."
To śmieszne.

Mnie bardziej śmieszy to, że potrafisz omijać zabezpieczenia pirackich gier a nie jesteś w stanie poradzić sobie z łataniem legalnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:28, Pussik napisał:

Haha, żygać mi sie chce na tą Wasza prawość.

Wybacz nie zarabiam kroci by kupowac gry za 100zł bez pewności, że będzie fajna.

sorki ale cofh kosztuje 50 zł a nie 100 zł - inna sprawa to są dema gier
a jak cie nie stać to nie kupuj i tyle
co na mesia też cie nie stać to co idz do salonu w nocy i "dźwignij" a co nie stać mnie to ukradne wolno mi
ładny przykład dzieciom dajesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować