Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Właśnie dziwne z tymi wymaganiami: demo chodziło mi najlepiej ze wszystkich wersji.. W dodatku w retaliowym CoH muszę obniżyć ustawienia, a demo "dziwnym trafem" chodziło bardzo dobrze nawet na teksturach na high.

I cienie, one jakoś tak brzydsze w fullu.


Aha, znalazłem rozwiązanie na ten problem z patchem ;) Co zrobiłem?
1)Wywalenie z folderu THQ całego folderu Company of Heroes
2)Wywalenie folderu CoH z dokumentów->My Games
3)Instalacja patchy 1.0->1.7, potem 1.7->1.71
4)Następnie należy ściągnąć patcha z Relic Online.

Relic dużo mówił, że często inne serwery mają uszkodzone pliki patcha i dlatego się pod koniec wykaszania. Najlepiej mieć grę upatchowaną z Relic Online.

Po tylu zabiegach działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:27, Kookazoo napisał:

Hejka ;) to ja ReWelot mam nedzieje, że przynajmniej ktoś się za mną sktęsknił... ale przejdźmy
do rzeczy mam pewien problem... musze szybko to rozwiązać... kupiłem CoH OF i kiedy wlaczylem
gre po instalacji przed pojawieniem sięgłównego menu pojawia sie okienko o dostepnych aktualizacjech
niezbędnych do gry w sieci i pytająsię czy chce je sciągnąc, ale ja nie zamierzam grac w sieci
tylko normalnie w single player... wiec pytam jak to ominąć i czy wogóle sie da... bo mnie
prosi o jakis login konta na relic online...a czegos takiego nie mam... eśli możecie to mnie
naprowadźcie jak zrobić chociażto konto... chociaz z tego co czytałem na innych forach to występują
problemy z połączeniem z serwerem ale mi chodzi o singla.... prosze pomóżcie błagam was...

przed włączeniem gry wyciągnij z kompa kabelek od internetu albo w połaczeniech sieciowych wyłącz neta
odpal gre - gra nie wykryje połączenia i poprosi o oryginalny nośnik gry, wkładasz i grasz normalnie w singla
trochę to chore wiem ale cóż tak zrobili niestety - ale pacze dużo nie mają więc może ściągniej jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc już wcześniej chciałem tak zrobić, ale wydawałosie to dla mnie zbyt banale ;p. Już raz pozwoliłem wkońcu aby program ściągnął patcha, ale to szło jak krew z nosa ;/, a łącze mam 1,3 kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam może trochę głupie pytanie ale nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Otóż rok temu założyłem sobie konto do CoH i chwilę grałem przez net. Potem minęło kilka m-cy i wyszło Opposing Fronts. A ja zapomniałem loginu/hasła i żadne z typowych mi nie działa. Gdy natomiast próbuję założyć nowe z kluczem z OF i oryginalnego CoH to nie moge, bo mam klucz przypisany do starego konta.
I wreszcie pytanie - jak skasowac stare konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 03:54, Pussik napisał:

Ten orginał w wersji 2.103 chodzi o 1/3 wolniej niż pirat w wersji 1.7 z tymi samymi ustawieniami.
;/

Raczej nie chodzi o wersję pirata czy oryginał. Ja miałem to samo, na patchu 1.7 chodziło o wiele lepiej niż po zaaplikowaniu patcha 2.1. Teraz jednak zainstalowałem sam dodatek i znowu jest tak jak było w patchu 1.7, wszytsko działa tak jak powinno. Więc problem leży w patchu lub jego złej integracji z podstawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 10:05, Traen111 napisał:

Mam może trochę głupie pytanie ale nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Otóż rok temu założyłem sobie konto do CoH i chwilę grałem przez net. Potem minęło kilka m-cy
i wyszło Opposing Fronts. A ja zapomniałem loginu/hasła i żadne z typowych mi nie działa. Gdy
natomiast próbuję założyć nowe z kluczem z OF i oryginalnego CoH to nie moge, bo mam klucz
przypisany do starego konta.
I wreszcie pytanie - jak skasowac stare konto?

trzeba do bulu próbować przeciez jest opcja zapomniałem hasło i dająci pytanie jak dałeś byle co w odpowiedzi to się teraz męcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Changelog dla nastepnego patcha
General

- Performance improvements, especially on single-core systems.
- Fixed a bug with account secret question collisions.
- Removed the ability to add chat messages with no content.
- Streamlined the in game downloader and added checksum verification.
- Increased the default volume mix output, should now be equivalent to original CoH.
- Fixed a bug where speech and music would stop mid-game.
- Replays now restore the custom atmosphere, and also do not reset the atmosphere for save games.
- Fixed a bug that resulted in the UI losing functionality after watching an NIS.
- The screen no longer remains black if you save the game during a black screen transition.
- Fixed a number of incorrect speech triggers.

Campaign

- Fixed the ending of OMG M07 so that the final mission speech does not play twice.
- Fixed a potential crash that would occur in Caen M08.
- Fixed Normandy M10 to ensure that the medal objective occurs when the Rangers arrive.
- Ensured that the player would start with enough fuel to build a Howitzer at the start of Caen M01.
- Removed extra lines in OMG M02 that were inaudible to the player with regards to the found plans.
- Fixed a minor pathing issue in M05 of Best when squads garrison a particular house.
- Fixed a keyless text reference when the player selects the neutral Goliaths in Normandy M08.
- Fixed the special single player manpower point to increase in MP rate when an outpost is built on the point.
- Ensured that the forward Motorpool Normandy M06 does not disappear when destroyed.
- Map changes to Normandy M09.

Gameplay

- Airborne Satchel Charges reduced in cost from 75munitions to 50munitions.
- American 105mm artillery barrage recharge increased by 25s.
- American 76mm gun upgrade cost reduced from 200mp/100fuel to 200mp/85fuel.
- American Airborne Recoilless Rifles have their setup times reduced to enable them to fire more effectively at moving vehicles.
- American BAR weapon damage modifier increased from .5 to .75 against Marder III armour type. BAR will do more damage when it penetrates the armour of the Marder III.
- American Offmap artillery arrival delay reduced by 1s.
- American Rangers have some changes to their veterancy. Vet 1 received accuracy bonus is moved to Vet 2. Vet 2 received damage modifier is moved to Vet 1.
- American Rangers have their reinforce costs increased by approximately 10mp per soldier.
- American Riflemen receive longer range sticky bombs ability at Vet level 2.
- American Sherman .50cal turret mount cost reduced from 100munitions to 75munitions.
- British 17 pounder AT gun has its range increased marginally to account for the size of its emplacement.
- British 25 Pounder scatter tuned to reduce overshooting.
- British Armour Command Truck and Field Support Truck have their sight radii tuned.
- British Deploy Marksman ability range reduced from 35 to 30.
- British officers and Recon squads have their camouflage detection increased marginally.
- British Sappers have their health individually increased by 5.
- British trucks have a small camo detection radius.
- Commando Artillery cost increased from 80munitions to 100munitions.
- Defensive Operations (researched at the HQ) is required to enable healing at Panzer Elite Medical stations.
- Goliath has reduced chance of taking an engine critical from small arms fire.
- Jagdpanther costs set to be the same as King Tiger. Will cost 100mp upkeep per minute for 5 minutes.
- M8 Greyhound 37mm gun cool down reduced from 9s to 7s.
- MG42 Suppression increased vs tp_infantry_soldier (British Infantry/Panzer Elite Infantry)).
- On map American 105mm howitzers and all Flak 88 variants have their build times reduced from 90s to 60s.
- Pak 38 Vet 3 damage modifier reduced from 1.25 to 1.15
- Panzer Elite AT grenades set to do matching damage vs tp_infantry_soldier (British Infantry/Panzer Elite Infantry) target types
- Panzer Elite AT Halftrack Focused Firing ability increased in cost from 30munitions to 40munitions.
- Panzer Elite AT Halftrack Focused Firing ability will set a .55 speed modifier on the AT Halftrack for the duration of the ability.
- Panzer Elite AT Halftrack Treadbreaker ability cost increased from 25munitions to 40munitions.
- Panzer Elite AT Halftrack Treadbreaker ability range decreased from 45 to 32.
- Panzer Elite Booby Trap ability recharge time increased.
- Panzer Elite Defensive Operations cost increased from 100mp/20fuel to 150mp/30fuel
- Panzer Elite Fallschirmjager FG42 weapon has its rate of fire reduced from 8 to 7.
- Panzer Elite Fallschirmjager FG65 weapon is less effective against units in light and open cover.
- Panzer Elite Flakvierling 38 cost changed from 340mp/20fuel to 300mp/35fuel.
- Panzer Elite Funkwagen steals 100% of resources from enemy sectors now instead of 50%.
- Panzer Elite grenadiers receive veterancy at a slower rate. Required 8 points for vet 1, 22 for vet 2, 36 for vet 3, now requires 12 points for vet 1, 26 for vet 2, 40 for vet 3.
- Panzer Elite Infantry Halftrack cost increased from 240mp/15fuel to 240mp/20fuel.
- Panzer Elite Infantry Halftrack had main MG42 Suppression reduced vs units in heavy and light cover.
- Panzer Elite Infantry Halftrack health reduced from 300 to 285.
- Panzer Elite Infantry lose their received_accuracy modifiers for Defensive Vet 1 and Defensive Vet 2
- Panzer Elite Jager Kommand and Support Kommand costs increased from 220mp/20fuel to 220mp/30fuel.
- Panzer Elite Luftwaffe Commander tree has its command point costs modified. Fallschirmjager increased from 2 to 3, Luftwaffe Ground Forces reduced from 2 to 1, Wirblewind increased by 1, Butterfly bombs reduced by 1.
- Panzer Elite Mortar Halftrack barrage tuned by adding 1s to each cool down.
- Panzer Elite Munition Halftrack cost reduced from 220mp/25fuel to 200mp/15fuel
- Panzer Elite Panzer IV Infantry Support tank had its main weapon accuracy increased vs tp_infantry (US and Wehrmacht infantry) and tp_infantry_elite (US Rangers) from .4 to .5.
- Panzer Elite Scout Car Logistik Upgrade decreased in cost from 40munitions to 25munitions.
- Panzer Elite Sector Artillery costs 3 command points instead of 4.
- Panzer Elite Tank Busters reduced in cost from 390mp to 360mp.
- Panzer Elite Wirblewind AA vehicle increased in effectiveness vs light vehicles. Rounds Will have a greater chance of penetrating Armour of vehicles like M24 Greyhound and M19 Halftracks.
- Panzer Elite Wirblewind has improved accuracy modifiers against massed infantry.
- Panzer Grenadiers max builders set from 12 to 6. This will reduce the construction speed of Panzer Elite infantry.
- Probability of blowing up a flamethrower armed soldier is reduced.
- Turret mounted machine gunners have their chance of death criticals reduced in most weapon categories.
- Wehrmacht Flak 88 health increased from 200 to 325.
- Wehrmacht Registered Artillery cost reduced from 150munitions to 125munitions.
- Wehrmacht StuH 42 weapon does marginally increased area damage to infantry.
- Wehrmacht Volksgrenadiers get a new K98 rifle tuned vs tp_infantry_soldier (British Infantry/Panzer Elite Infantry). Damage modifier increased from .6 to .65.

Data Bug Fixes

- Set UI stats correctly for Jagdpanther. Was 3/5/5/4, should be 9/3/7/5.
- Axis 88 crews will no longer lose their medical kit during the Battle Phase.
- PE Assault Grenadiers cannot pick up dropped bazookas that they cannot use.
- Axis Wehrmacht and Stormtroopers no longer use the same group selection. Double-clicking on either unit type will no longer select both unit types.
- British Command Trucks will crush tank traps or other blocking objects for a short duration when they first appear on the map.
- Kettenkrad will no longer have the rudimentary repair ability before the Tank Destroyer command tree is selected.
- The American Tank Depot will count properly in Annihilate Games. Players will not lose Annihilate Games if all they have left is a Tank Depot.
- Panzer Elite Sprint Ability is visible with requirements
- Activate Panther Battlegroup upgrade on HQ now has a shortcut key.
- Units can no longer repair slit trenches.
- Several UI bugs were fixed when British emplacements were taken over by non-British allied or enemy forces.
- Fixed a bug where the British Lt was applying his speed modifier bonus to some enemy and allied troops.
- Fixed a bug where Heroic Charge ''fatigue'' modifiers were not being applied after Heroic Charge had been used.
- Fixed a bug where Panzer Grenadiers would detect mines while garrisoned in a halftrack.
- V1 Fixes - fixed a bug where the V1 would fail if it was targeted on a unit that died before the V1 arrived. V1s should only target position, not entity.

Map Changes

- Linden & Bedum added to the playlist.
- Bernieres Sur Mer - top fuel point on right side of island had a gap placed in the wall.
- Wolfheze - Some shotblocking hedgerows were placed by a house to the north of the bottom-left base.
- Bedum - Some shot blocking set around a house in the bottom center of the map.
- Linden - some points and victory points moved slightly to create better balance between the north and south teams.
- Best - some points moved to create better balance between the two players.
- Langres - Map base areas increased in size.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 15:10, Miniu napisał:

Panzer Elite Panzer IV Infantry Support tank had its main weapon accuracy increased vs tp_infantry (US and Wehrmacht infantry) and tp_infantry_elite (US Rangers) from .4 to .5.


Czy ja dobrze zrozumiałem? Zwiększyli celność działa PIV przeciwko piechocie? To już wogóle będzie prawie niezniszczalny czołg :/ Już teraz praktycznie żadna piechota nie ma większych szans w starciu z nim. Jeszcze jako tako rangersi na steampacku coś mogli zrobić (chociaż i tak cenowo wychodziło min. 2:1 na korzyść PIV), teraz to już raczej sensu nie będzie atakowanie go piechotą, jedynie działa ppanc lub mocniejsze czołgi coś poradzą.

Ja nie narzekam, bo gram głównie PE, ale ludzi szlag trafia jak wycinam 2 oddziały rangersów jednym PIV bez większych strat. Ogólnie osłabili trochę PE, czy wystarczająco? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wersji PL . Bedzie pewnie dopiero jak patch wyjdzie .

Co do zmian to wedlug mnie ciagle nie bedziemy widziec czolgow USA na polu bitwy gdyz praktycznie nic nie zrobiono z Marderem . Chyba nie spodziewaja sie ze ktos bedzie szarzowal na niego riflami przez pol mapy tylko by sie przekonac ze piechota tego dosc szybkiego czolgu sie nie zlapie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 18:35, Miniu napisał:

Co do zmian to wedlug mnie ciagle nie bedziemy widziec czolgow USA na polu bitwy gdyz praktycznie
nic nie zrobiono z Marderem . Chyba nie spodziewaja sie ze ktos bedzie szarzowal na niego riflami
przez pol mapy tylko by sie przekonac ze piechota tego dosc szybkiego czolgu sie nie zlapie


Skutecznie niszczą go inżynierowie z miotaczem ognia, nawet zbyt skutecznie :/ Poza tym, mając dobre mikro, to nie powino być większych problemów z rozwaleniem słabo opancerzonego Mardera czołgiem. Problem się pojawia jak jest ich kilka odpowiednio rozstawionych. Tak niestety jest dość często, z racji niskiej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie gram glownie 2/2 i bardzo zadko widze tylko jedna sztuke . Nie mowiac juz o hordzie niemcow z shrekami wokol niego. Wiec o jezdzeniu wokol niego w kolko mozna zapomniec. Najbardziej wkurza mnie chyba to ze Marder wygrywa z dzialami AT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakies rady co do sposobow pozbywania sie wczesnego panzera iv? przy mojej obecnej taktyce na pe(4x rifle, najszybciej jak sie da sticky i bary, motorpool, rangersi) najczesciej przyjezdza on zanim w ogole mam cokolwiek przeciwko czolgom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:15, MarneusPL napisał:

na pe(4x rifle, najszybciej jak sie da sticky i bary, motorpool, rangersi)


No właśnie dzięki możliwościu wykupienia shurtzen''ów jedynie działa ppanc i czołgi coś z nim zrobią. Stickybombs niewiele zdziałają, co najwyżej uszkodzą silnik. Rangersi dość szybko giną, 2-3 oddziały moga mieć problemy ze zniszczeniem, a cenowo drożej wyjdzie - Ty będziesz miał 3 oddziały ja drugiego PIV, a wtedy to masakra. Jedynie co widzę to jak najszybciej do działa lub dwóch w obstawie z piechoty.
Chociaż ja sobie radzę z takim działem, 2-3 strzały PIV i obsługi nie ma. Więc w zasadzie to nie wiem co można na to poradzić, nie dopuścić do tego? Może odcinać zasoby paliwa, które jest potrzebne w sporych ilościach aby mieć PIV?

Pomimo tego, że gram PE to dziwi mnie, że nic z nim nie zrobili w nowym patchu, jeszcze mu celność podnieśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie weim czemu , ale nie moge sie polaczyc dzis z rlicem aby pogras sobie przez internet . Wczora chodziło wszytko super , a dziś nie che sie poąłczyc :( Macie taki sam problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rangersi przeciw p4 sa niestety bezuzyteczni, sprawdzalem. gina po prostu jak muchy po jednej, zwykle niecelnej salwie. rush 4x riflemen i 4x sticky zabralo panzerowi 1/2 hp, a koszt to bylo 2 czlonkow w kazdym oddziale po powrocie do bazy.

dziwia mnie te "poprawki" wprowadzane przez relic. zamiast rownowazyc sile jednostek buffuja tylko to, co i tak jest juz za silne, np crocodile''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:34, MarneusPL napisał:

rush 4x riflemen i 4x sticky zabralo panzerowi 1/2 hp, a koszt to
bylo 2 czlonkow w kazdym oddziale po powrocie do bazy.


No to sporo szczęścia miałeś :) (pomijam to w jaki sposób można podejść do czołgu 4 oddziałami, chyba że przeciwnik śpi), ja jakoś nie zauważyłem aby stickybombs zabierało znaczne ilości "życia", bardziej to uszkadza silnik. Nie raz widziałem jak PIV przyjmował po 4-5 i więcej bomb i nadal stał niewzruszony, jedynie z uszkodzonym silnikiem. Jak atakują mnie strzelcy to nawet się nimi nie zajmuje, zostawiam czołg "rozłożony" i wiem, że nic mu nie zrobią. Gorzej jak rangersi lub brytowie z PIATami, trzeba pilnować. Poza tym, ja najczęściej robię wjazd do bazy i go tam "rozkładam", więc raczej nie miałbyś gdzie uciekać strzelcami :)

Odnośnie balansu to chyba trzeba się będzie przyzwyczaić, z Warahmmerem jest podobnie, balans szwankuje, a gra jest już kilka lat na rynku. Dziwi mnie to bardzo, że tak trudno im zbalansować 4 armie. Jeszcze bardziej dziwi mnie to, że zmieniają nie to co ewidentnie przegięte :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to niedlugo wogule nie będzie sensu grac Amerykanami.Ostatnio grałem sobie własnie nimi i wziołem doktryne armor i doszłem do wniosku ze to był duzy bład.Zanim sie wogule przyzwie callipo to juz przeciwnik moze nas rushowac a pershinga to juz wogule,i do tego jest tylko jeden.Dwoma było cięzko przeciwko czołgom wermachtu a co dopiero teraz tylko jednym;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o dodatek - na lini frontu
po zainstalowaniu gra chce się łaczyć z internetem i tworzyć konto , czy to normalne ?
czy ten dodatek nie ma opcji single player ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować