Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2007 o 10:46, tosz napisał:

chodzi mi o dodatek - na lini frontu
po zainstalowaniu gra chce się łaczyć z internetem i tworzyć konto , czy to normalne ?
czy ten dodatek nie ma opcji single player ?


ma, po zalogowaniu się na swoje konto jednak dzięki połączeniu z internetem możesz grać bez płyty po za tym teraz jest tak że cały czas jesteś w sieci, grasz sobie np. w kampanie dostajesz wiadomość w chacie od kumpla "gramy?" i sobie gracie w multi :] zawsze jesteś informowany na temat aktualizacji przy włączeniu gry... to tyle może coś więcej tak czy owak mi ta opcja nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

, po zalogowaniu się na swoje konto jednak dzięki połączeniu z internetem możesz grać bez

Dnia 17.11.2007 o 11:07, UMC.Hugo napisał:

płyty po za tym teraz jest tak że cały czas jesteś w sieci, grasz sobie np. w kampanie dostajesz
wiadomość w chacie od kumpla "gramy?" i sobie gracie w multi :] zawsze jesteś informowany na
temat aktualizacji przy włączeniu gry... to tyle może coś więcej tak czy owak mi ta opcja nie
przeszkadza

czyli to że od razu mnie łączy z netem to normalne ?
a poza tym gdy chcę ściągnąć tą aktualizację ktura jest potrzebna to nie daje się ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie pziv to jest jeszcze inny sosob o jakmi sie bolesie wczoraj przekonalem. Potezny spam inf hyba z 8 oddzialow rangersow z bazookami. A dotego spadochroniarze drugiego kolesa z bezodrzutowm. Moj pazer zdazyl raz moze dwa razy strzelic i kaput. Ja osobisciestaam sie bronic panzera przy pomocy grenadierow z granatami zapalajaymi i z mp44. Wtedy troche ciezko jest podejsc do panzera ragersom.
A c do patcha to kiedy mozna sie go spodziewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj doswiadczylem na wlasnej skorze bardzo nieciekawego buga - scout car(ten z mg) byl ostrzeliwywany przez 2x riflemenow z barami. zaczal uciekac, rzucilem wiec sticky. unieruchomil go, stoje wiec i strzelam. mija 10 sekund, on ciagle zyje utrzymujac sie z malenkim kawaleczkiem paska zycia. dziwie sie, no ale zdarza sie, wiec podbiegam. kolejne 10 sekund - ciagle stoi. podejzdza ketten i naprawia. rozwalam go i znowu koncentruje ogien na tym pojezdzie. on stoi niewzruszony... dopiero kolejny sticky go rozwalil, zrobil sie niesmiertelny po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to miałem tylko 2 ciekawe sytuacje otóż raz w walce 1v1 wziałem doktryne piechoty miałem rengeró i udało mi się zajść od tyłu to gówno PE co strzela z działa 3 pociski, rengersi zjechali hp i gdy był na 1 strzał 2 serie odbiły się od tylniego pancerza po prostu...


co zrobić na spam u PE tych kolesi ze znajperami? mam bary biegne do nich właczam ogień co niszczy troche morale i biegne z 3 oddziałó zostaje 1 oddział :/ obrońców były 2 odddziały :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak przeciwnik robi tego duzo to czesto wykupuje granaty, dewastuja te 3 osobowe oddzialy, a jak idzie w pojazdy albo mniej wiecej rownowazy sily to sticky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:19, luki475 napisał:

Odnosnie pziv to jest jeszcze inny sosob o jakmi sie bolesie wczoraj przekonalem. Potezny spam
inf hyba z 8 oddzialow rangersow z bazookami. A dotego spadochroniarze drugiego kolesa z bezodrzutowm.


Ale porównaj ceny tych oddziałów, 8 x 420? za rangersów + 380? za spadachroniarzy to daje około 3500pkt, za te punkty można mieć (nie licząc paliwka) 3 PIV, 5 mg i 2 moździerze na transporterach oraz kilka oddziałów piechoty. Do czegoś takiego raczej nie da się podejść - mg przyziemią, moździerze i piechota podpalą, a czołgi dobiją. No chyba że rangesi na steampacku, ale to i tak spore straty będą, nie wiem czy dałoby się radę wszystko zniszczyć.
Pomijam już fakt skąd u diabła by się uzbierało u jednego gracza 8 oddziałów rangersów? Mi się jeszcze nie zdażyło widzieć więcej niż 3-4 :)

EDIT: Oczywiście "rozkładacie" PIV? Bo bez tego to faktycznie łatwiej go ustrzelić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:35, MarneusPL napisał:

wczoraj doswiadczylem na wlasnej skorze bardzo nieciekawego buga - scout car(ten z mg)

Ale to nie dotyczy tylko scoutcar, to zdarza sie w każdej armii, właśnie przed chwilą miałem sytuację jak dwa Mardery i dwa wozy z działami (nie wiem jak się one nazywają, te co moga rozwalic silnik lub gąsiennice) nawalały do Churchila,do tego jeszcze Henschel. Długi czas wytrzymywał ciosy pomimo paska życia tak na 5%. Więc nie ma co generalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestm po seri pojedynkow ze scottem na kompy . Gralismy 4 v2 ale jazada :D Bradzo cieżko na poczatku gry potem sie rozkrecilismy . Gralismy na mapce przerwa Hocklanda ( ?) .Zeszło nam 3 godziny , cały mecz poszedl sie ... Ale warto potyczkiz kompem tez s adobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się czy Panzer Elite jest.. bardzo dobre, ale za bardzo :P Duża mobilność i szybkość zdobywania punktów kontrolnych; wsparcie lotnicze, a dokładniej Junkers strzelający jakimiś rakietami przeciwpancernymi rozwala bardzo szybko wszystkie czołgi razem z Pershingiem; P IV po "rozłożeniu" strzela co 2s; ruchoma artyleria (nie pamiętam dokładnie nazwy tych samobieżnych dział :P coś na H :p przypomina Wespe); pojazdy z moździerzami. Jak na mój gust to Panzer Elite jest za dobre.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wsparcie lotnicze, a dokładniej Junkers strzelający jakimiś

Dnia 17.11.2007 o 23:27, M1chał napisał:

rakietami przeciwpancernymi rozwala bardzo szybko wszystkie czołgi razem z Pershingiem;

Dokładniej to jest, a w zasadzie był, Henschel Hs 129 z działem 75mm. Bardzo dobry samolot szturmowy.

Dnia 17.11.2007 o 23:27, M1chał napisał:

ruchoma artyleria (nie pamiętam dokładnie nazwy tych samobieżnych
dział :P coś na H :p przypomina Wespe);

To jest Hummel uzbrojony w haubice 149mm.

Dnia 17.11.2007 o 23:27, M1chał napisał:

P IV po "rozłożeniu" strzela co 2s

No ba, jeszcze mu celność zwiększyli. Dodaj do tego jeszcze Bergetiger'a, który przywraca do życia wraki pojazdów za free :) i bardzo szybko może je naprawiać.

Dnia 17.11.2007 o 23:27, M1chał napisał:

Panzer Elite jest za dobre.. :p

Ano jest za dobre, ciężko wygrać z tą armią, szczególnie jeśli gra kilku dobrych graczy, gdzie wybierają różne drzewka co daje im możliwość użycia każdej z doktryn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w czasie gry. Gram szwabami i zacialem sie w 6 misji. Nazywa sie "BEST"
Tam gdzie pierwszy raz pojawiaja sie pionierzy (czyt. inżynierrowie) Mam wysadzic most zeby transport sie nie przedostal. Problem w tym ze jak kaze pionierom zaminowac most to ikonka odpowiedzialna za to robi sie tak jakby niedostepna a sami pionierzy stoja na srodku mostu i nic nie robia.

Mial ktos taki problem? HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli scislosci Hummeln mial dzialo 150mm a nie 149mm. Co do spam rangersow koless ie mial nic innego poza 8 oddzialami rangersow nawet ja blem w szoku jak to zobaczylem ale taka byla prawda zapomnialem zrobic screena aby wam pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 12:44, luki475 napisał:

Gwoli scislosci Hummeln mial dzialo 150mm a nie 149mm.

Gwoli ścisłości to Hummel uzbrojony był w haubicę sFH 18/1 o średnicy 149,1mm :)

Dnia 18.11.2007 o 12:44, luki475 napisał:

prawda zapomnialem zrobic screena aby wam pokazac.

Ja nie twierdzę, że tak nie było, tylko po prostu nie widziałem jeszcze takiej ilości rangersów u jednego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wyjaśnienie: z tego co wyczytałem w jednym z postów na poprzedniej stronie, to jeżeli kupię OF i przy instalacji podam serial z CoH, to także otrzymam dostęp do kampanii z podstawki?

I jeszcze jedno info poproszę. Ponieważ gry instaluję na kompie bez netu (na razie), to mam pytanie dotyczące wersji OF. Tzn. od jakiego patcha należy zacząć update''ować polską wersję? 2.100-2.101?

Dzięki wszystkim wyrozumiałym, którzy odpowiedzą na te pytania :)

EDIT:
Czy ktoś z was zna jakieś inne źródło, z którego można pobrać patch 2.102 –2.103 PL oprócz GOL'a? Na stronie THQ znalazłem tylko wersję EN :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie drażniły takie bugi:
- po najechaniu wskaźnikiem na (chyba) churchila pojawiał się opis "opel blitz"
- (w kampanii brytyjczyków któraś misja w caen) wjeżdżam na most kilkoma cromwell''ami most zostaje niszczony, pozostaje wrak jednego z czołgów który się kiwa na podporze mostu jak mechaniczny byk al''a rodeo
- (chyba bug - może tak miało być) w jednej z ostatnich misji brytyjczyków gdzie było pole, po prawej stronie w zgliszczach 6 flaków, medal za ograniczenie strat czołgów do 10 - no ja zadowolony bo po zniszczeniu czołgów wroga + 6 flaków straciłem 5/10 i jadę ok.6 czołgami aby się przedrzeć przez linię, którą stanowił królewski tygrys, wysyłam na zwid jednego aby ostrzelać go (tygrysa) priestem i co jeden hit = wrak , wysyłam na to wszystkie czołgi (2 firefly''e 2 churchile) tam poczym obserwuje jak one mu zadają min. ilość obrażeń po czym same eksplodują jak fajerwerki, najlepsze jest to że jak po chwili tygrys mi wyjechał przed prieta - ten ekspodował po 2 czy nawet 3 strzałach

więcej bugów niepamiętam za wszystkie szczerze się wk**wiam

kiedy patch ????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni " bug" jest chyba zamierzony przez tworcow by misja byla trudniejsza i by ukryc beznadziejnosc AI. Gdy ja przechodzilem ta misje sojusznicze AI przestalo robic cokolwiek zaraz po zdobyciu swojej wioski . Niemiecki super czolgi krecily sie bez sensu po mapie a ja prubowalem je ukatrupic walac ciagle altyrelia. Na koniec zginely gdy zablokowaly sie w uliczkach kolo VP i jakimis cudem nie rozwalily mi stacjonarnego dziala AT
Singiel w COH:OF jest prosty i beznadziejny . Gdybym mial wedlug niego oceniac gre to dalbym gora 5/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować