Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2006 o 20:54, Darkstar181 napisał:

Coś ty zrobił! Co za zbeszczeszczenie... skrzynia powinna śmierdziec ołowiem, lekko pokryta
rdzą, w niektórych miejscach pokryta piaskiem...
Tak jak moja:) Większy klimat:)

Ha ha dobrze że do pralki nie trafiła , lub sprayem poprawek na powłoce nie było ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 10:05, jack333 napisał:

Patch 1.20.Właśnie się dowiedziałem z działu technicznego żeby nie ściągać patcha 1.20 w wersi
angielskiej .Należy poczekać na polską wersję tego patcha.Mówię to bo widzę na forum że niektórzy
z was już ściągneli tego patcha.Gość przestrzegał przed problemami w dalszej części gry z tym
patchem.Pozdro.

Ja go ściągnąłem dwa dni temu i nie miałem z nim żadnych problemów bo się nawet nie instaluje :P wykrywa nieprawidłową wersje, także w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie zamierzam kupić tą grę tylko mam jedno pytanie jak jest z bronia pancerna - tak jak w codename faze 1 i 2 (beznadziejnie) że - że się do nich strzela i strzela i strzela i "życie powoli ubywa" czy też bardziej realnie czyli - pocisk przebija pancerz albo nie - ewentualnie uszkadza pojazd ? i ogólnei info o wytrzymałości jednostek - czy sa takie sytuacje że piechur dostanie z 88 i straci tylko 1/3 życia itd itp.(jestem fanem realizmu - stell panthers :) ) - plizzzo jakieś info od tych co już gają pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 10:39, scott napisał:

właśnie zamierzam kupić tą grę tylko mam jedno pytanie jak jest z bronia pancerna - tak jak
w codename faze 1 i 2 (beznadziejnie) że - że się do nich strzela i strzela i strzela i "życie
powoli ubywa" czy też bardziej realnie czyli - pocisk przebija pancerz albo nie - ewentualnie
uszkadza pojazd ? i ogólnei info o wytrzymałości jednostek - czy sa takie sytuacje że piechur
dostanie z 88 i straci tylko 1/3 życia itd itp.(jestem fanem realizmu - stell panthers :) )
- plizzzo jakieś info od tych co już gają pozdro


No wiesz piechota to Ty sobie mozesz.... Ale juz piechota z brauningiem + seria przeciwpancernych potrafi zdzialac cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 10:26, Kimin napisał:

U mnie zainstalowało i gra chodzi dobrze, żadnych problemów jak na razie.

A kiedy go ściągnąłeś? Co prawda wtedy kiedy ja próbowałem grać przez się to rzadnej aktualizacji nie zasysyał, a patcha ściągniętego ze strony zainstalować nie chciał ;/ dopiero dziś coś sam ściągnął przez aktualizacje,ale to miało ok 6 MB także nie wiem czy to był ten patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2006 o 10:44, metal_man napisał:


No wiesz piechota to Ty sobie mozesz.... Ale juz piechota z brauningiem + seria przeciwpancernych
potrafi zdzialac cuda ;)


coś więcej mógł byś napisąc
czyli walka :
czołg vs czołg
piechota vs piechota itd itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 10:39, scott napisał:

właśnie zamierzam kupić tą grę tylko mam jedno pytanie jak jest z bronia pancerna - tak jak
w codename faze 1 i 2 (beznadziejnie) że - że się do nich strzela i strzela i strzela i "życie
powoli ubywa" czy też bardziej realnie czyli - pocisk przebija pancerz albo nie - ewentualnie
uszkadza pojazd ? i ogólnei info o wytrzymałości jednostek - czy sa takie sytuacje że piechur
dostanie z 88 i straci tylko 1/3 życia itd itp.(jestem fanem realizmu - stell panthers :) )
- plizzzo jakieś info od tych co już gają pozdro

Rozumiem cię w 100% sam byłem poirytowany tą wytrzymałością w Codename, ale w CoH jest lepiej ;] także w grach WW2 cenie sobie realizm.
Co do piechoty to dziś jak się bawiłem 3 oddziałami rifleman''ów, stwierdziłem, że bardzo łatwo jest załatwić czołg Panzer IV. I squad wiąże go ogniem i rzuca skarpete od frontu, podczas gdy 2 pozostałe go okrążają i rzucają skarpety na boki lub tył pojazdu :D oczywiście nie dzieje się to bez strat własnych, ale nie są one takie poważne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten patch wazyl cos ponad 3 mega....

@scott coz wiecej napisac... Czolg vs czolg... No najlepiej probowac atakowac z flanki badz od tylu gdzie pancerz jest najslabszy. Ogolnie niemieckie jednostki sa dosc mocne. No a z piechota bywa roznie. Jak jest otwarty teren to zalezy kto z czego strzela oraz jak dana jednostka jest doswiadczona. Jesli jestes za oslona to juz polowa sukcesu :) Ogolnie piechote dobrze jest zwalczac jeepem. Warto (wg mnie) uzbrajac ludzi w reczne wyrzutnie rakiet, z tylu dobrze jest miec ze 2 oddzialy mozdzierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2006 o 10:50, Skwarek pl napisał:

> - plizzzo jakieś info od tych co już gają pozdro
Rozumiem cię w 100% sam byłem poirytowany tą wytrzymałością w Codename, ale w CoH jest lepiej
;] także w grach WW2 cenie sobie realizm.
Co do piechoty to dziś jak się bawiłem 3 oddziałami rifleman''ów, stwierdziłem, że bardzo łatwo
jest załatwić czołg Panzer IV. I squad wiąże go ogniem i rzuca skarpete od frontu, podczas
gdy 2 pozostałe go okrążają i rzucają skarpety na boki lub tył pojazdu :D oczywiście nie dzieje
się to bez strat własnych, ale nie są one takie poważne ;]


noo brzmi obiecująco chyba się skuszę - rozumiem że walki głównie w terenie zbudowanym bo w otwartym polu takie numery to już raczej nie powiny tak łatwo przejść - tylko jak wygląda walka czołg vs czołg - straśnie mnie ciekawi - fajnie że piechota to już nie tylko mięcho armatnie - w czasie ww2 dobrze wyszkolone grupy niszczycieli czołgów potrafiły zdziałać cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 10:47, scott napisał:


>
> No wiesz piechota to Ty sobie mozesz.... Ale juz piechota z brauningiem + seria przeciwpancernych

> potrafi zdzialac cuda ;)

coś więcej mógł byś napisąc
czyli walka :
czołg vs czołg
piechota vs piechota itd itp?

Walka piechota vs piechota wygląda przynajmniej dla mnie bardzo efektownie, oddziały same łapią osłone, robią co tylko mogą aby nie zginąć i gdy mają chociaż lekką osłonę walka może chwile potrwać, no chyba że użyjemy granatów, ale i wtedy AI nie śpi i sprawnie stala się oddalić od lecącego w ich strone ładunku. Czołg vs czołg....dużo zależy od tego, którą strone atakujesz. Jeżeli tył lub bok to 3,2 strzały mogą zniszczyć czołg, jednak wszystko zależy od przypadku ;] raz pocisk spenetruje pancerz, a raz się od niego odbije powodując tylko lekkie uszkodzenia. Oczywiście trzeba tu zaznaczyć,że w tym przypadku państwa osi są górą bo ich czołgi są lepsze, w sile ognia i w grubości pancerza (przedniego) z reguły pozostałe strony są o wiele bardziej podatne na ostrzał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście nie można lekceważyć snajperów, bo dwóch takich gości na poziomie weterana (co w ich przypadku bardzo łatwo osiągnąć) może dla przykładu dwoma strzałami załatwić obsługe ciężkich dział jak 88mm Flak,Pak 38 czy baterie Nebelwerfer do których mogą zbliżyć się całkowicie niezauważeni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 11:24, oOreVenOo napisał:

Powiedzcie mi czy na sprzęcie 2,7 "D" Celeron , 1024 Ram oraz GeForce 6600GT ASUS 128MB da
sie grac komfortowo na full detalach ?

Nie , ja mam procka 2,4 750 ram GF 128mb i idzie na najmniejszych detalach a test grafiki ocenia mimo wszystko na źle ale gra się dość płynnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować