Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2007 o 13:26, luki475 napisał:

A co ci przeszkadza ze podnosza bron.Przynajmniej oddzial staje sie bardziej wszechstrony
i trzeba wtedy troche sie pogimnastykowac zanim go zniszczysz. Wg mnie takie cos jest dobre
i niech tego nie zmieniaja.

Tak tylko dlaczego tacy volksi po wykupieniu mp44 nie mogą już nic podnosic a amerykanie z barami mogą? Uważam, że albo wszyscy powinni móc coś sobie jeszcze zebrac po ulepszeniu, albo nikt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:26, luki475 napisał:

A co ci przeszkadza ze podnosza bron.Przynajmniej oddzial staje sie bardziej wszechstrony...

Ech, widzę że są osoby, którym trzeba wyłożyć kawę na ławę :/ Tak, pierwsze zdanie miało w sobie odrobinę sarkazmu/ironii, ale ok., na przyszłość będę pisał [sarkazm mode on] przed tego typu wypowiedziami :)

Iroks1: Odnośnie powtórki to dwa słowa klucze: ckm + snajper. Dodałbym jeszcze do tego moździerz, ale nie koniecznie. Dodatkowo to czemu poszedłeś w dokrtynę Armor? Nie rozumiem intencji :/

Miśkov: No ja jestem za tym aby każdy oddział mógł podnosić każdą broń, aż do zapełnienia oddziału. Tak w sumie powinna byc realizacja ideii podnoszenia upuszczonej bronii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A są za mało skuteczni z mp44? Jakoś od roku nie widziałem narzekań na taki układ a tu nagle, bach, ludziom przeszkadza jedna z ciekawszych i dość nowatorskich mechanik zastosowanych w grze.

ArqadiusJest jeszce coś takiego jak balans. Ta, owszem, niech będa grenadierzy z czterema wyrzutniami, albo lepiej - niech snajper też traci broń - nie ma to jak drużyna strzelców z kilkoma snajperkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 14:18, hallas napisał:

ArqadiusJest jeszce coś takiego jak balans. Ta, owszem, niech będa grenadierzy z czterema
wyrzutniami, albo lepiej - niech snajper też traci broń - nie ma to jak drużyna strzelców z
kilkoma snajperkami...


No ja rozumiem co to jest balans. Tylko taka snajperka, bazooka czy co tam jeszcze nie bierze się z nikąd. Tracisz ją Ty lub przeciwnik, więc jakiś koszt wcześniej został wydany. Poza tym tacy grenadierzy z 4 szrekami to wielkiej siły ognia by nie mieli na piechotę :) więc dużo by nie zdziałali przeciwko np. strzelcom z BARami. Balans możnaby załatwić celnością w używaniu "nie swojej" bronii, czyli np. strzelcy podnoszący snajperkę mają kary do strzału z niej ( nie szkolony to nie umie uzywać :) i trafia co 10 strzał) Dałoby się zapewne coś takiego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 14:18, hallas napisał:

A są za mało skuteczni z mp44? Jakoś od roku nie widziałem narzekań na taki układ a tu nagle,
bach, ludziom przeszkadza jedna z ciekawszych i dość nowatorskich mechanik zastosowanych w
grze.

Nie przeszkadza mi sama mechanika, tylko dziwna niekonsekwencja. Volksom na stałe montują te mp44 czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2007 o 20:02, Iroks1 napisał:

ogólnie powiem jedno wiecej niż 1 specjalna broń w oddziale to jest przegięcie totalne

a to niby dla czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 14:18, hallas napisał:

A są za mało skuteczni z mp44? Jakoś od roku nie widziałem narzekań na taki układ a tu nagle,
bach, ludziom przeszkadza jedna z ciekawszych i dość nowatorskich mechanik zastosowanych w
grze.

tak tylko dla sprostowania mp 40 a nie mp 44 :) mp44 (stg 44) mają gren. szutrm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w związku z tematem - ostatnio udało mi się podnieść strzelcami trzy bazooki i jednego panzershrecka co w sumie zaowocowało bonusem +9 przeciwko pojazdom. Jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 09:03, scott napisał:


> ogólnie powiem jedno wiecej niż 1 specjalna broń w oddziale to jest przegięcie totalne

a to niby dla czego ?

bo nie da sie pdejść do takiego oddziału :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:59, Coxsik napisał:

Mam takie małe pytanko. Czy fajnie się gra w multi i czy dużo osób się gra i jakie są tryby
gry w multi?


No multi to podstawa w tej grze. gra się świetnie, jest sporo ludzi (czasami kilka tysięcy w jednej chwili). Tryby? Jedynie walczysz armiami aliantów przeciwko osi w kombinacji 1v1, 2v2, 3v3 itd. Nie ma mirrorów.


Właśnie wylazł nowy patch - zmiany, zmiany, zmiany ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:22, Arqadius napisał:

Właśnie wylazł nowy patch - zmiany, zmiany, zmiany ;/


czemu jestes smutny ? Czyzby był to jakies negartywne zmiany ? Niech ich z patchem nie mogłem sobie pograc dzisjaj przez neta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:24, Ryan Kam napisał:

czemu jestes smutny ? Czyzby był to jakies negartywne zmiany ?


Zmiany dotyczą głównie PE dlatego :/ , ale to dobrze, że zmieniają bo sporo przegięć było. Jednak :/ również dlatego, że zmiany mogą wprowadzić nowe problemy. I tak w kółko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:28, Arqadius napisał:

> czemu jestes smutny ? Czyzby był to jakies negartywne zmiany ?

Zmiany dotyczą głównie PE dlatego :/ , ale to dobrze, że zmieniają bo sporo przegięć było.
Jednak :/ również dlatego, że zmiany mogą wprowadzić nowe problemy. I tak w kółko :(


a no fakt ;/ Mam tylko nadzieje ze znow nie przesadzom tak za bradzo , ze nagle stanie sie to najsalbsza frakcja w grze . No i masz racje znow tony poprawek ;/

P.S

zagrałbyś przez internet ? Proponuje 2 nas na 2 kompy

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Relict wrocil do poprzedniego patcha i kaze reinstalowac gre wszystkim ktozy zdazyli zainstalowac nowy . Udalo mi sie zagrac nawet 1 gre na nowej mapie . Reinstalacja tego calego badziewia mi sie jednak nie usmiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ponizszy komunikat oznacza, że wrócili do starej wersji?
Kurcze mogli to jakoś podać poprzez wewnętrzne wiadomości gry, a nie dopiero jak większość ludzi patcha ściągnęła. A już w takim wypadku nie wspomnę o dodaniu patcha z wersji 2.200 do 2.103. Oni sobie z graczy żarty robią czy jak? Przeinstalowanie gry i instalacja durnych patchy, zajmuje przecież wieki...

20071127232100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować