Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 11:24, oOreVenOo napisał:

Powiedzcie mi czy na sprzęcie 2,7 "D" Celeron , 1024 Ram oraz GeForce 6600GT ASUS 128MB da
sie grac komfortowo na full detalach ?


Na średnich powinno działać spoko - kolega wyżej nie napisał jakiego ma GF - bo 128 mb to może mieć np 5200:) heh i jaki ma procesor 2,4 tylko jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie patch zainstalował się bez problemów i gra działa dobrze.
Nie wiem co miał na myśli Pan z obłsugi CD-Projekt - może późniejsze misje kampani, ale ja nie mam zamiaru czekać na patcha, który nie wiadomo kiedy wyjdzie, bo kupiłem tę grę dla multi, a do tego najnowsza wersja jest niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 11:49, metal_man napisał:

Js tez nie wiem o co kaman... Co prawda w instalatorze nie bylo polskich fontow ale w grze
wszystko ok juz jest :D No i mozna grac w multi :D

No właśnie, a CDP niech się bierze do roboty a nie nas poucza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 10:45, Skwarek pl napisał:

> U mnie zainstalowało i gra chodzi dobrze, żadnych problemów jak na razie.
A kiedy go ściągnąłeś? Co prawda wtedy kiedy ja próbowałem grać przez się to rzadnej aktualizacji
nie zasysyał, a patcha ściągniętego ze strony zainstalować nie chciał ;/ dopiero dziś coś sam
ściągnął przez aktualizacje,ale to miało ok 6 MB także nie wiem czy to był ten patch.


Właśnie tak zaktualizowałem. Nawet nie próbowałem ściągać tego z oficjalnej, bo jakiś większy jest. Osobiście wolę nie czekać na patche od CDP jeśli działają te angielskie, bo czekać sobie można dość długo :)

Właśnie skończyłem misję obrony wzgórza 317, to jak na razie najlepsza misja w kampanii SP. No i wreszcie można Pershingami poszaleć.
W tej misji zauważyłem, że trochę brakuje tutaj lekkich czołgów. Szkopy używają w tej roli Ostwindów, ale to trochę mija się z logiką. Mam nadzieję, że w pierwszym dodatku dorzucą jakieś Panzer III i Stuarty. Bo Greyhound się raczej nie sprawdza jako wsparcie piechoty aliantów. Za słaby pancerz ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w demie w benchmarku mówili raczej o kawie... Tak mnie, człowiekowi który po niemiecku nie szprecha się wydawało.

Cóż, gra fajna, ale w ciągu dwóch dni z 5 razy wywaliła się do Windowsa bez żadnego komunikatu. Sytuacja miała miejsce w "Potyczkach". Mimo tego gra się bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 22:48, Kimin napisał:

Cóż, nie możesz wydać Shermanowi rozkazu, żeby ganiał piechura, do czasu aż ten się zmęczy.
AI tu jest za dobre, żeby piechota stała i czekała, aż 30-tonowy kolos ją rozjedzie, ale zdarzają
się przypadki „potrącenia”. W mojej karierze zdarzyło się to raz i to mój pionier
był ofiarą. Shermann Calliope wpadł między pionierów naprawiających moje Pz. IV i rozjechał
dwóch; nie zdążyli uskoczyć. Już nie pamiętam, kto, ale jeden z gramowiczów, który brał udział
w beta testach rozjechał też piechura sojusznika w MP.

Do trybu MP trzeba się rejestrować, ponieważ prowadzone są statystyki i takie tam.



Aha to sie zarejestroje, a co do shermana to nie ze ja mam gonic tylko nap. jest CKM i jade na niego z tylu (on mnie jeszcze nie widzi) jade z duza predkoscia (jak na shermana) i chce przejechac tego CKM''a to czolg skeca zeby go nie przejechac :/ No ale coz rozni czolgisci maja rozne sumienia ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 11:29, spider88 napisał:

Nie , ja mam procka 2,4 750 ram GF 128mb i idzie na najmniejszych detalach a test grafiki ocenia
mimo wszystko na źle ale gra się dość płynnie ;(



U mnie jest tak samo mam takiego samego kompa jak ty i gram równiez na niajnizszych test wypadl slabo a gra chodzi bardzo plynnie nawet przy większej zadymie.Ta gra naprawde ma dobrze zoptymalizowany slinik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 14:27, Sycylius napisał:

U mnie jest tak samo mam takiego samego kompa jak ty i gram równiez na niajnizszych test wypadl
slabo a gra chodzi bardzo plynnie nawet przy większej zadymie.Ta gra naprawde ma dobrze zoptymalizowany
slinik:)

Przy lądowaniu w Normandii troszeczkę się zacinała ale jak dałem na full wypas to tak jak bym pokaz slajdów oglądał ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 14:35, spider88 napisał:

Przy lądowaniu w Normandii troszeczkę się zacinała ale jak dałem na full wypas to tak jak bym
pokaz slajdów oglądał ;D



U mnie jak dalem na Full to nawet nie chcialo sie włączyc bylo tylko tak:
mapa sie wczytuje i...klops wywalilo do windows...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 14:40, Sycylius napisał:

U mnie jak dalem na Full to nawet nie chcialo sie włączyc bylo tylko tak:
mapa sie wczytuje i...klops wywalilo do windows...

U mnie "idzie" ale może masz więcej aplikacji w tle uruchomiaonych i dlatego wywala , mimo wszystko i tak się nie da grać więc do ulepszenia sprzętu muszę się zadowolić minimum na grafice ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 14:40, Arclight napisał:

Wróć! W piątej - po obronie Carentan.

hmm, opisz dokładnie o co chodzi w tej misji bo po numerkach to nie pamiętam ;] Wreszcie dotarłem do misji gdzie jest mowa o polskich oddziałach :D jeszcze jej nie rozegrałem, wymaga szczególnego przygotowania się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompania bodajże Dog jest okrążona. Siedzą w dwóch budynkach - w jednym strzelcy, w drugim inżynierowie. Na początku misji dostaje się m.in. czołg z trałem przeciwminowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować