Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Ostatnio co mnie wpienia to lamy na rankingowkach, zeby jeszcze umieli grac i przegrywac z honorem, ale kurde nie, trzeba wykopac wrogiego gracza zeby byla jakze sprawiedliwa rozgrywka 2 vs.1. O tyle by mnie to nie wkurzalo gdyby nie to, ze to juz nie pojedyncze przypadki, a jest ich duzo (mam 5 przegranych brytolami, z czego 3 to 2 vs.1)
i to jakims cudem w momencie gdy zaczeli dostawac ostro po tylku.Przed chwila rozegralem 2 vs.2 (na szczescie nie doliczylo losa, pierwszy raz blad do czegos sie przydaje niz obcinanie wygranych) gdzie wykopali mi sojusznika bo rzekomo lagowal, a pomijam fakt iz tamtego gracza lagowal bardziej i moglismy go wykopac, ale tego nie zrobilismy.

Mam nadzieje, ze bedzie cos z tym zrobione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:54, Hydro2 napisał:

......
Mam nadzieje, ze bedzie cos z tym zrobione...


Oj, bolesny to temat, ja białej gorączki dostaje gdy wywalają mnie lub kumpla z gry. Żeby jeszcze to były faktycznie lagi, ale to poprostu gra się przytnie kilka razy. Grać się da bez problemu, a tu nagle bach, wywalają. Faktycznie, tak jak piszesz, wywalają jak dostają po du.. eee po tyłku. Ja raczej nie wykorzystuje sytuacji aby wywalić kogoś z gry, nawet jeśli czasami mocno przytnie, dlatego taka praktyka wkurza mnie niemiłosiernie :/
Ale śmieszne jest to, że wiele razy dostawali po tyłku grając 2v1 :) - to dopiero przyjemność samemu skopać takim @#$@#% tyłki.

Tylko co z tym można zrobić? Moim zdaniem dobrze było to rozwiązane w Warcrafcie III i Starcrafcie. Większe opóźnienie powodowało wyświetlanie się okna z informacją o lagującym graczu i odliczanym czasem (45s?) w dół. Jeśli się poprawiło łącze to okno znikało, jeśli się znowu pogorszyło to znowu się pojawiało, ale z zapamiętanym ostatnim czasem. Czyli jeśli jakiś gracz lagował w sumie przez te 45s, to dopiero była możliwość wyrzucenia go z gry. Dodatkowo wyjście z gry przed upływem chyba minuty nie liczyło się do przegranej, czyli widząc problemy z łączami można było wyjść bez konsekwencji. To było wg mnie uczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po kilku grach rankingowych mam juz dosc , nie chce mi sie w to grac , lagi , wywyalaja i wogole do du*y , z reszta nos to trafiałem na jakich samym dobrych graczy , a moje umjejętnosci jeszcze sa słabe wiec wole zagrac sobie mecza z kumplami na kompy czy żywych niz zdobywac jakies punkty . Praktycznie grajac mecz z żywmi to to samo co raningowa gra , tylko ze nie pisze ci sie stopien nie powiększa w ,,statystyki" Wiec wracam do normalnej gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 15:05, Ryan Kam napisał:


Ja też nie gram na rankingch, mnie obchodzi tylko dobra zabawa, a nie jakaś głupia ikonka przed nickiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym poprosić jakiegoś uczynnego forumowicza o link do patcha do Opposing Fronts, umożliwiającego grę po sieci? Nigdzie nie mogę go znaleźć, a przy automatycznym pobieraniu wyskakuje mi błąd. Byłbym wdzięczny za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:09, Bumber napisał:

Mógłbym poprosić jakiegoś uczynnego forumowicza o link do patcha do Opposing Fronts, umożliwiającego
grę po sieci? Nigdzie nie mogę go znaleźć, a przy automatycznym pobieraniu wyskakuje mi błąd.
Byłbym wdzięczny za pomoc. :)

Wszystkie patche sa na Gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 20:33, Miniu napisał:

Wszystkie patche sa na Gram

A myślisz, że gdzie szukałem? ;) Oczywiście, że na gram.pl. Niestety, są tylko patche do podstawki, nie znalazłem żadnego patcha do dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 20:38, Bumber napisał:

> Wszystkie patche sa na Gram
A myślisz, że gdzie szukałem? ;) Oczywiście, że na gram.pl. Niestety, są tylko patche do podstawki,
nie znalazłem żadnego patcha do dodatku.

Wszystkie sa zarowno do podstawki jak i dodatku dlatego ze od premiery OF nawet jak masz podstawke to i tak masz praktycznie wszystkie pliki z dodatku (dzieki temu mozesz grac przeciw nowym armia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:54, Miniu napisał:

/.../

Chyba nadal się nie rozumiemy. Posiadam CoH OF i chciałbym zacząć grać po sieci, jednak nie posiadam wymaganego patcha. Przy próbie ściągnięcia go po uruchomieniu gry, wyskakuje mi błąd. Dlatego też chcę ściągnąć ten patch ręcznie, lecz nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniego linka. Wygląda na to, że będę musiał szukać go dalej, bo nikt nie jest skory do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:58, Rumcajs52 napisał:

To może spróbuj przeinstalować grę jeśli ci wyskakuje błąd?

Próbowałem, nie pomaga. Po prostu muszę ściągnąć ten patch z jakiejś strony i darować sobie automatyczną aktualizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zainstalowałem sobie demo.Wchodzę do menu i widzę : wymaga MINIMUM Radeona 9500 a ja mam Radeona 9200(SM odpowiednio 2.0 1.4).A na stronie CoH widzę SM 1.1.Co robić, kupić pełną wersję?(komp;p4,512 ram 128 mb grafiki(shadery 1.4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:15, Rumcajs52 napisał:

Ale ściąga ci ten patch, i wtedy wyskakuje błąd, czy podczas ściągania?

Zazwyczaj uda mi się ściągnąć kilka megabajtów, wtedy gra wywala do Windowsa i pojawia się standardowe okienko przy nieprawidłowym działaniu aplikacji.

Nie mam możliwości ściągnąć patcha inaczej niż przez automatyczną aktualizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:24, Bumber napisał:

> Ale ściąga ci ten patch, i wtedy wyskakuje błąd, czy podczas ściągania?
Zazwyczaj uda mi się ściągnąć kilka megabajtów, wtedy gra wywala do Windowsa i pojawia się
standardowe okienko przy nieprawidłowym działaniu aplikacji.

Nie mam możliwości ściągnąć patcha inaczej niż przez automatyczną aktualizację?

Nie wiem jak mam ci napisac bys zrozumial ze te patche sa na Gram.pl. Niewazne czy masz dodatek czy sama podstawke patch jest ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze co sie dzieje z coh bo nie mozna normalnie pograc bo wywala z gry.Nagle jest ze wszyscy puszczaja gre wychodze na kanaly i du** bo mam czerwona kropoke czyli stracilem polaczenie. Ok to odpala jeszcze raz coh a i wyskakuje ze chce plyte. To juz drugi dzien z rzedu i nie wiem czy to u mnie sie cos pochrzanilo czy u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 17:53, luki475 napisał:

Wiecie moze co sie dzieje z coh bo nie mozna normalnie pograc bo wywala z gry.Nagle jest ze
wszyscy puszczaja gre wychodze na kanaly i du** bo mam czerwona kropoke czyli stracilem polaczenie.
Ok to odpala jeszcze raz coh a i wyskakuje ze chce plyte. To juz drugi dzien z rzedu i nie
wiem czy to u mnie sie cos pochrzanilo czy u nich.

Wygląda to na błąd z RelicOnline. Ale jak już drugi dzień tak masz.. to coś nie tak.. A może to jednak ty masz problem połączenia z internetem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować