Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2008 o 19:49, Rumcajs52 napisał:

>
rotfl, a po co Ci tyle budynków? :D
A trzecim screenem mnie uraziłeś :|
Mnie, wielbiciela PE wehrmachtu :P

Grałem z qmplem i z jakimś kolesiem który był nowy :p Mieliśmy grać przeciwko komputerowi na poziomie ekspert, ale ten nowy prosił żebym dał chociaż jednego kompa na poziomie normalnym.. no to dałem :p Nuuda jak ja pier.. pierniczę.. Pełno surowców, limit populacji to sobie budowałem budynki ^^ Na więcej nie było miejsca :D Poza tym chciałem zbudować sobie swoje miasto ^^ :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
rotfl, ja kiedyś miałem podobnie, ale pobudowaliśmy z qumplem bunkry dookoła naszej bazy, tak że nie mógł żadnem pojazd wyjechać :D Oczywiście w każdym był karabin maszynowy :D
Wyobraźcie sobie teraz minę kolesia który spamował nas rangersami wtedy :D

ps.Może zagramy sobie?
Napisz do mnie na gg(w opisie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pare pytan co do instalacji podstawowej czesci CoH-a i dodatku Opposing Fronts. Po instalacji podstawki, odruchowo zainstalowalem dodatek do tego samego folderu i wylaczylem neta by nie czekac na sciagniecie sie updejtow. Po automatycznej weryfikacji plyty, wlaczylem potyczke, jednak moglem tylko grac, albo Brytyjczykami albo PE :''x Gdzies mi wsiakly armie USA i Niemiec.
Nie mam instrukcji do OF, wiec nie wiem jak prawidlowo powinna przebiec instalacja. Jesli ktos bedzie w stanie opisac sposob doinstalowywania OF do podstawki, bede wdzieczny.
Zaraz zrobie 2gie podejscie i zainstaluje oba produkty w innych miejscach. Jesli natomiast i to nie pomoze, to zainsatluje all 3ci raz bez zmiany sciezek (czyli defultowo na C: ). Jeszcze nie zuzylem wszystkich kombinacji :''D ale wole jak najszybciej poznac prawidlowy przebieg instalacji, stad ten post.
Aby oszczedzic niektorym pytan: ''Tak, mam oryginaly'' :P Jednak Podstawka jest PL a OF po englishu : )

Pozdrawiam,
SKrico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pfff... wybaczcie, ze to moj 3ci post z rzedu, ale wczesniejszych nie moge juz edytowac...
W czym lezy przyczyna, ze po instalacji CoHa wraz z dodatkiem mam wszystkie cztery armie, a po wejsciu w multi i sciagnieciu 2 Patchow, armia USA i Niemiec mi znika? :''x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 20:03, Rumcajs52 napisał:

>
rotfl, ja kiedyś miałem podobnie, ale pobudowaliśmy z qumplem bunkry dookoła naszej bazy, tak
że nie mógł żadnem pojazd wyjechać :D Oczywiście w każdym był karabin maszynowy :D
Wyobraźcie sobie teraz minę kolesia który spamował nas rangersami wtedy :D

No ja tak zrobiłem w kampani :p Prawie jak linia Maginota :))
A jaki nick masz w CoHu?

20080122193409

20080122193535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 19:36, M1chał napisał:


Rumcajsev - to mój nick :P
Statsy mam słabe, bo to moje drugie konto :D Do pierwszego po formatce hasła zapomniałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 19:36, M1chał napisał:

No ja tak zrobiłem w kampani :p Prawie jak linia Maginota :))

Hehe :D Ja na mapce Lyon 1v1 obunkrowałem i obstawiłem 88mi wszystkie przejścia :D Zajęło mi to gdzieś 40 minut. Kumpel potem atakował :D Jatka była naprawdę przednia. Nie było sektora ,który nie byłby pokryty ogniem co najmniej 3kmów i moździerzy. Szkoda tylko ,że mi się screeny gdzieś zapodziały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 21:57, czops napisał:

> No ja tak zrobiłem w kampani :p Prawie jak linia Maginota :))
Hehe :D Ja na mapce Lyon 1v1 obunkrowałem i obstawiłem 88mi wszystkie przejścia :D Zajęło mi
to gdzieś 40 minut. Kumpel potem atakował :D Jatka była naprawdę przednia. Nie było sektora
,który nie byłby pokryty ogniem co najmniej 3kmów i moździerzy. Szkoda tylko ,że mi się screeny
gdzieś zapodziały :(

Ostatnio dobrą masakrę zrobiliśmy na Scheldt. Dwie armie brytoli, jedna amerykanie - wszyscy artyleria ^^ Tylko działa budowaliśmy ^^ Nic więcej (poza inżynierami oczywiście) I hasło: walimy w pierwszą bazę.. Piękna sprawa ^^ Tyle ziemi się przewaliło.. :D Ale screen jest z innej rozgrywki :p :))

20080122220709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 19:28, M1chał napisał:

Przypomniał mi się tekst obsługi Shermana Crocodaila.
"Burn motherfucker!!" ^^


Oraz: "Let''s dance!" :D

Załoga Pershinga używa latarki do oświetlania drogi do nieba niemcom.

20080123201730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dośc relica ....

Wczoraj kolejny duzzzży lag . Z 20 serwerów zrobiło sie 3 .... Czy oni kurde nic nie mogą zrobic z tym ? Daja tylko jakies bezsensowene patche które tak cos psują ..

Garett - 8 gb ? ich chyba po ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 18:54, M1chał napisał:

Shermany Callioppe - piękna sprawa ^^ Aż żałuję że tylko dwa można posiadać :(( :D

Zgadzam się ^^ Niemcy będą mieli przykrą niespodziankę.

20080124211128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wczoraj kupiłem dodatek do Company Of Heroes zatytułowany "Kompania Braci: Na Linii Frontu". Do tego zakupu przymierzałem się jeszcze w zeszłym roku, ale dopiero wczoraj się do niego zmobilizowałem.

A więc tak, w podstawkę CoH''a grałem bodajże trzy miesiące w multi. Teraz dopiero zaczynam moją przygodę z dodatkiem i jeszczem jeszcze zielony jak szczypiorek na wiosnę jeśli chodzi o znajomość taktyk Brytyjczyków i PE. W związku z tym mała prośba: czy moglibyście mi podrzucić jakieś sprawdzone taktyki do gry PE i Brytolami? Byłbym bardzo wdzięczny.
Mam też nadzieję, że zrobimy sobie kiedyś jakąś forumowę bitwę w multi ;] . Mój nick w CoH to: SzariK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować