Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2008 o 21:12, czops napisał:

Zgadzam się ^^ Niemcy będą mieli przykrą niespodziankę.

Raz zrobiłem przykrą niespodziankę komputerowi ^^ Bo grałem z botami, a że błędy w sztucznej inteligencji są..
Pomyślałem sobie: Ale byłaby sieka gdyby spadła tu artyleria (screen 1)
Jak pomyślałem tak zrobiłem (screen 2) ^^

20080125182410

20080125182612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 14:56, xDeuSx napisał:

ciach


Ja moge dac ci kilka rad brytolami :

Nigdy nie zostawiaj okpu pustego , jesli ci jest niepotrzebny to go zniszcz ( mozesz go zniszczy tylko wtedy gdy w okpie siedzi twoja piechota )

uważaj na samochód z moździerzem od Panzer Elite , może twoja piechote w okopach usmażyc

Stawiaj wozy w dowodzenia tam gdzie są punkty z amunicja i paliwem zwięksa sie wtedy ich liczba

Na ckm ( wermacht) są niezłe granaty nasadkowe

Zdobywaj bron poległych ( pancershreki , ckm , mozdzierze ) bo na pewno ci sie przydadzą

Staraj sie miec blisko odziałów porucznika lub kapitana twoje jednosti bede walczyc lepiej

Zdobywaj i umacniaj teren ( brytole sa w ty bardzo dobrzy )

Wyposażaj swoch saperow czy odziały piechoty w jakies ulepszania na pewno cie sie przyda

Komadosi sa świetni na bliskie dystanse przeciwe piechocie

Grajac komadosi umieszaczaj jesli nie ma w bazie wrogo ladunki wybuchowe na wszytkim budynkach , a potem wysadzaj ( oczywiscie jezli pozwoli ci na to wróg :) daje to zawsze troche wieksze obrazenia ,

Umacniaj sie , ale nie za moco bo przeciwnki moze rozwalic twe pozycje , a brytoletylko buduja pozycje obrone i nie można ich przemiesczac

To tyle nie mam więcej pomysłów ;)

RyanKamSolider3 - moj nick w coh-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
No to ja Ci doradze do PE:

Jako że PE nie ma na początku dobrej piechoty, jak najszybciej spróbuj budować wozy opancerzone(te z działkiem) i panzer4

Buduj tez wozy zwiadowcze do zabezpieczania terytorium

Na początku gry wóz z moździerzem, i wóz z MG będą bardzo pomocne ;)

Buduj wozy opancerzone, i wsadzaj do nich oddziały niszczycieli czołgów(po 2 do każdego) i zrób ze 3 takie wypełnione wozy, i jedź nimi na bazę wroga, niszczyciele strzelają z wnętrza pojazdu, a nawet jak Ci zniszczą wóz, to niszczyciele ciągle są żywi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny z serii Przygody szkopów ^^ (No dobra pierwszy screen to nie szkopy) :p
Ciekawe o czym gadają? :p

Rumcajs

Buduj wozy opancerzone, i wsadzaj do nich oddziały niszczycieli czołgów(po 2 do każdego) i zrób ze 3 takie wypełnione wozy, i jedź nimi na bazę wroga, niszczyciele strzelają z wnętrza pojazdu, a nawet jak Ci zniszczą wóz, to niszczyciele ciągle są żywi ;)

Że co proszę? ...
Strzelają z wnętrza z panzerschreków? Eee.. coś nie tak.. tak nie może być..

20080125203457

20080125203636

20080125203755

20080125203910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 18:28, M1chał napisał:

Raz zrobiłem przykrą niespodziankę komputerowi ^^ Bo grałem z botami, a że błędy w sztucznej
inteligencji są..
Pomyślałem sobie: Ale byłaby sieka gdyby spadła tu artyleria (screen 1)
Jak pomyślałem tak zrobiłem (screen 2) ^^

Hehe :D Ładnie ich urządziłeś :) Mi się takie buraczki nie zdarzają :P
A teraz screeny z serii:
sztab aliantów + v1

20080125205842

20080125205912

20080125205944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 20:44, M1chał napisał:

Że co proszę? ...
Strzelają z wnętrza z panzerschreków? Eee.. coś nie tak.. tak nie może być..


A jednak :P . Sęk w tym, że transportery półgąsienicowe, którymi można transportować żołnierzy i o których wspominał kolega mają odkryty dach, więc zołnierze strzelają z niego jak z odsłoniętej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:05, Rumcajs52 napisał:

Zapomniałem że mam zainstalowanego małego modzika :D

A cóż to za mod? Jak masz moda to możesz grać normalnie przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 22:20, M1chał napisał:


Ostatnio u mnie były małe problemy z netem właśnie, i się "zabawiałem" z komputerem xD
A nazwy nie pamiętam, ale zmieniał tylko drobnostki, liczebność oddziałów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do taktyki Pe to zawsze miej pod reka granaty zapaajace. Przydaja sie szczegolnie na okopy brytow. A jezeli wrog spamuje inf to najlepiej miec tak z 5-6 oddzialow grenadierow z mp44. Przydaja sie tez pantery np jezeli wrog ma 105 ki lub 25pdr to robisz tak zwany wlam do bazy czy najazd na pozycjie arty i rozwalasz. Ja ta zrobilem 2 razy i wik to zniszczone 2 105 ki 1 ppac 1 czolg i troche piechoty. Straty to 1 pantera.Jezeli nie masz ochoy sie bawic w ataki lub poprostu nie mozesz atakowac bo wrog robi to za ciebie :) to mardery sa nieocenione jezeli tamci maja czolgi ( tylko musza byc na trybie ppanc) i stawiaj je w pewnych odleglosciach od siebie. 3 mardery powinny wystarczyc aby zatrzymac odzdzialy pancerne wroga.
Jak cos moj nick na COH u jest taki sam jak tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porady dla brytolów:

- Brytyjczycy są dość ogólna armią i wielkiego wyboru jednostek zbytnio nie ma dlatego trzeba decydować się na jedną strategie nie kilka np. piechota i arytyrelia, piechota i czołgi w 1 vs 1 a 2 vs 2 Jeden arytyrelia, drugi czołgi i piechota, a 3 vs 3 1.Piechota, 2.Czołgi i 3.Artyrelia. Współpraca jest bardzo ważna. Dość dobrym pomysłem jest gra w drużynie również z Amerykanami, można wtedy uzupełnić braki w Brytyjczyczykach czyli głównie przeciwpancerna piechota i przenośne działa przeciwpancerne, ckm, moź, itd.

- Rozważnie buduj wszelkie stanowiska: ckm, moździerzy, dział bofors, dział przeciwpancernych, howitzerów. Zwłaszcza co do tych ckm, bofors i przeciwpancernych szcególnie trzeba zwrócić uwagę na tor lecenia pocisków, żeby nie było że pociski zatrzymują się w ziemi, no i niszczyć własne startowe ckm bo one też zajmuja cenny limit. Okopy trzeba budować w ten sposób żeby żołnieże byli odwróceni przodem do lini frontu, a nie ktoś atakuje, a nasi w kopie stoją tyłem do atakującego...

- Rozmieszczenie wozów... jest dość skomplikowane. Zależy to głównie od strategii gry jednak najlepiej rozstawiać w sektorach 2 benzynowych i 1 amunicyjnym lub odwrotnie. Trzeba też zwrócić uwage na wysokość punktu czym większa tym większy bonus i nie rozstawiać zbyt blisko frontu, ponieważ artyrelia przeciwnika może nas znaleźć i nonstop bombardować.

Chętnie zagram też z wami, kontakt i nick w podpisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 22:23, Rumcajs52 napisał:

>
Ostatnio u mnie były małe problemy z netem właśnie, i się "zabawiałem" z komputerem xD
A nazwy nie pamiętam, ale zmieniał tylko drobnostki, liczebność oddziałów itp.

Hmm.. w sumie można by jakiegoś moda ściągnąć ^^ ;] A jest jakiś mod na wyłączenie limitu populacji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 14:04, Rumcajs52 napisał:

>
Ja miałem moda że nawet na najmniejszych mapach 1vs1, limit wynosi 999 :D
Najfajniej się wtedy gra USA i buduje artylerię xD


Poszukaj tu:
http://companyofheroes.filefront.com/

xD xD Ale z drugiej strony szybko taki mod by się znudził :p :] Ale ściągnę :p Na parę potyczek będzie ^^
Thx za link :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować