Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2008 o 16:48, xDeuSx napisał:

Gdy ja patrzę na jego screeny ( szczególnie te ze zbliżeniami ) to robi mi się niedobrze na
widok tych rozmazanych tekstur... :P

Mniejsza o grafikę ;P Ważne jest to że może w to grać ;P Ja ogólnie RTS''ów nie lubię, CoH kupiłem bo to chyba jedyna strategia o której myślałem "o cholera, to jest lepsze niż CoD2" ;P A tu kicha, nie chodzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 16:50, NuGGet napisał:

/ ciach... /


Przed zakupem powinieneś był odpalić demko i sprawdzić czy Ci pójdzie. Szczególnie jeśli nie byłeś pewien wymagań sprzętowych i kwestii ich spełniania przez twojego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2008 o 16:53, xDeuSx napisał:

Przed zakupem powinieneś był odpalić demko i sprawdzić czy Ci pójdzie. Szczególnie jeśli nie
byłeś pewien wymagań sprzętowych i kwestii ich spełniania przez twojego kompa.

No właśnie byłem pewien że mi odpali na minimum. Bo na pudełku pisze "wymaga Pixel Shader 1.4", a na mojej karcie jest właśnie ta wersja PS. A jak napisałem do pomocy technicznej, z zapytaniem "co sie dzieje", to napisali mi że gra wymaga PS 2.0 :/ A na pudełku wyraźnie pisze "PS 1.4".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 16:48, xDeuSx napisał:

Gdy ja patrzę na jego screeny ( szczególnie te ze zbliżeniami ) to robi mi się niedobrze na
widok tych rozmazanych tekstur... :P

Co ty nie powiesz? :p :] Normalnie da się spoko grać :p Ale zbliżenia, fakt, są straszne :p :p Delikatnie mówiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ ciach... /

Dziwna sprawa. Skoro gra chodzi to teoretycznie wszystko powinno być OK. Sporóbuj zaktualizować sobie sterowniki do karty graficznej. A tak na marginesie dodam, że na słabym sprzęcie lepiej odpuścić sobie CoH''a i poczekać na upgrade sprzętowy by cieszyć się dobra grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 17:58, xDeuSx napisał:

Dziwna sprawa. Skoro gra chodzi to teoretycznie wszystko powinno być OK. Sporóbuj zaktualizować
sobie sterowniki do karty graficznej. A tak na marginesie dodam, że na słabym sprzęcie lepiej
odpuścić sobie CoH''a i poczekać na upgrade sprzętowy by cieszyć się dobra grafiką.

No właśnie gra chodziła płynnie, jak robiłem ten test na prędkość, to wyszyło średnio 34 fps. Wszystko działa, tylko nie widać tych nieszczęsnych jednostek :/ Sterowniki do grafiki instalowałem już przeróżne, nawet formata robiłem, i instalowałem grę na czystego Windowsa. I dalej to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 17:58, xDeuSx napisał:

A tak na marginesie dodam, że na słabym sprzęcie lepiej
odpuścić sobie CoH''a i poczekać na upgrade sprzętowy by cieszyć się dobra grafiką.

Że niby co?! :p Grafika to nie wszystko :p Najważniejsza jest grywalność :p A CoH ma ogromną grywalność, więc mam sobie odpuścić bo mam kiepską grafikę? LoL? Faktem jest, że grafika nie może przeszkadzać w grze - to fakt, ale grafika nawet na najniższych detalach w CoHu nie przeszkadza, jak już pisałem, grafika na zbliżeniach jest okropna, ale na zbliżeniu się nie gra :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 12:43, M1chał napisał:

BTW: Mógłby ktoś dać screeny z drzewek rozwoju Panzer Elite i Herbaciarzy? ^^ Z góry dzięki
;]


Dał bym wcześniej ,tylko mi net się pierniczy :/
Brytole:

20080128203955

20080128204021

20080128204107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 20:47, czops napisał:

I jeden fajny screen. 2 hity w tym samym momencie :)


Wow, bardzo miły screen. Szkoda, że ja moge grać tylko na najniższych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 20:47, czops napisał:

I Panzer Elite:
I jeden fajny screen. 2 hity w tym samym momencie :)

Dzięki na drzewka :))
Raz tak dwoma hitami rozwaliłem. Tzn mój M1O strzelił, szkopskie działo strzeliło - M1O rozwalił działo, działo rozwaliło M1O ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co:) Przyjrzyj się temu screenowi :)
el machete
Jaki masz sprzęt? Bo ja mam taką dziwną zależność ,że im niższe detale ustawię tym bardziej dana gra mi się przycina... Może też spróbuj podwyższyć sobie detale? :)

20080128212451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:25, czops napisał:

el machete
Jaki masz sprzęt? Bo ja mam taką dziwną zależność ,że im niższe detale ustawię tym bardziej
dana gra mi się przycina... Może też spróbuj podwyższyć sobie detale? :)


Mój dziadek:
Athlon 3000+, 1GB RAM, ASUS Extreme AX550 512 MB
Z ciekawości zrobiłem mały test. Oto wyniki:
*Ustawienia low, 800x600 - średnio 44.2 klatki
*medium bez cieni, 1024x768 - 32.0 fps
*high bez AA, 1280x1024 - 14.7 fps
Co ciekawe 2 minuty później dałem wszystko na minimum z rozdzielczością 1024x768 i miałem średnio 32.7 fps. Coś tu nie gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:25, czops napisał:

Nie ma za co:) Przyjrzyj się temu screenowi :)
el machete
Jaki masz sprzęt? Bo ja mam taką dziwną zależność ,że im niższe detale ustawię tym bardziej
dana gra mi się przycina... Może też spróbuj podwyższyć sobie detale? :)

O co chodzi z tym screenem? ^^ Lookam na niego i lookam i nie mogę dojść o co chodzi :p

Czekaj.. właśnie zobaczyłem :p Pocisk leci :p :D Szkoda że nie prosto w lufę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z serii przygody szkopów :p

Tygrys w opałach :p :]

Niesamowita sprawa z tą "giętkością" ziemii :p Ładnie da się ją uformować ^^ No ale że ponad 50 tonowy czołg w ogóle nie ma na nią (ziemie :p) nie ma wpływy to już "trochę" dziwne :p ^^ No ale nie ma gier idealnych :p Zresztą to takie tam :p :D

20080129150058

20080129150248

20080129150552

20080129150709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z seri załamka xD

1. Destroy convoy xD
2. No i po konwoju a ja myślałem że będzie walka a tu moja zaminowana droga sama pozbyła się konwoju :|

20080129200603

20080129200711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 20:07, tomeksmy01 napisał:

Z seri załamka xD

1. Destroy convoy xD
2. No i po konwoju a ja myślałem że będzie walka a tu moja zaminowana droga sama pozbyła się
konwoju :|

HeHe! Na drugim screenie widać dobrze :p Regularne dziury ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie nt. Opposing Fronts:P Mam tę grę (ofc polecam mimo, że w RTSy nie gram, to jest naprawdę świetna IMO, ale małe mam porównanie do innych:P) z karty graficznej - po angielsku. Nieskromnie powiem, że źle nie jest u mnie z angielskim, ale czasami wolałbym nie myślec - co to kurna może oznaczac, tylko czytac wszystko od razu:P Dlatego jakby ktos mial legalne spolszczenie to Opposing Fronts to prosiłbym;P (taa, na pewno jakies bym znalazl, zalezy mi jednak na legalnym - tym bardziej ze gra oryginalna w 100% :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować