Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2006 o 21:44, Darkstar181 napisał:

> > bo i tak chodzi o multi ;p
>
> Ja nie mam sieci na tym kompie na którym gry chodzą (bo ten z netem to wieś...).
>
> Więc cóż - single rule :D
Zawsze masz tryb potyczki z komputerem,oprócz kampanii.


Wiem, na Boga, wiem o tym dobrze! :D

Paczka jeśli kurier nie wdepnie w minę na przykład - dotrze jutro z popołudnia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawdę pełene podziwu dla CDP za kolekcjonerskie wydanie CoH - skrzynia na amunicję zrobiła wrażenie zarówno na mnie jak i na domownikach, zwłaszcza, że była w detalicznej cenie gry.

Natomiast byłem, lekko mówiąc, zażenowanym poradnikiem "Jak przeżyć wojnę". Nie spodziewałem się kilkudziesięciostronnicowej pozycji, ale posiadająca 4-strony ulotka wygląda niesamowicie marnie zarówno ilościowo jak i jakościowo (bardzo mało informacji, za mało nawiązań do gry).
Odniosłem w końcu wrażenie, że celem jej dodania do edycji było wyłącznie dodanie czegokolwiek do spisu zawartości, aby gra wyglądała bardziej zachęcająco.

Powiedziałbym, że czuję się trochę oszukany (fakt, nikt niczego nie obiecywał), ale jakość mapy i skrzynki pozostawia pozytywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 21:57, Backside napisał:

Jestem naprawdę pełene podziwu dla CDP za kolekcjonerskie wydanie CoH - skrzynia na amunicję
zrobiła wrażenie zarówno na mnie jak i na domownikach, zwłaszcza, że była w detalicznej cenie
gry.

Natomiast byłem, lekko mówiąc, zażenowanym poradnikiem "Jak przeżyć wojnę"

Raz że zupełnie inna nazwa, a dwa,że ja większy poradnik znalazłem w opisie jednej z misji w grze Operation Flashpoint:)

Ale skrzynia oraz mapka wymiatają. Trochę dziwne że w tych kartach nie uzględniono wszystkich pojazdów(nie ma np.krokodyla z miotaczem płomieni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 19:00, matiz111 napisał:

Sorry D tak pytania zadaje ale co zawiera pudelko z gra company of heroes nie chodi o edycje
ze skrzynka:D

Zawiera grę oczywiście, instrukcje, katalog nowych produktów CDP oraz karte rejestracji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 19:03, oOreVenOo napisał:

> > Sorry za post pod postm ale ile gra ma misji?
>
> Ile misji nie wiem, ale wiem że kampania trwa od 25 do 30 godzin gry, pamiętam jak ktoś
pisał,
> iż misji jest tak sobie dużo, ale każda z nich jest wieloetapowa i w sumie dosyć zawiła
w swej
> konstrukcji (innymi słowy - misji srednio ale są długie i wielofazowe). Jeśli się mylę
to mnie
> poprawcie :)

Doszedłem do 13 w misji w jakies łacznie 15 godzin.... Misje są banalne komplikacje sie zaczynają
dopiero tak od 13+... Gry nie przeszedłem bo jakoś znowu specialnie mnie nie oczarowała...

Wiecie, piszecie że misje są banalne,że gra się szybko. Jeżeli tak to ustawcie sobie najwyższy poziom trudności, rozgrywka napewno się wtedy wydłuży, wiem bo przechodze grę jeszcze raz właśnie na najwyższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 19:00, matiz111 napisał:

Sorry D tak pytania zadaje ale co zawiera pudelko z gra company of heroes nie chodi o edycje
ze skrzynka:D


Nic nic - nośnik dvd i marna instrukcję która mam kilkanaście stron - miernota straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z demem a chodzi dokładnie oto że po instalacji gdy włanczam gre zamiast magicznego czarnego tła pojawia sie okienko w którym podaje że gra wymaga az 768 mb ram zamiast 512 gdzie nawet w readme pisze że trzeba tylko 512 mb i tyle posiadam dlaczego ta gra wymaga 768 skoro wszędzie pisze że odpali na 512 mb ramu miał ktoś taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 17:25, ktoś napisał:

Ma ktoś problem z załozeniem konta internetowego w campani of heros?
Pytalem sie jak rozwiazac ten problem cdprojekt ale nie odpowiada na emaile

Powiedz w czym polega problem,to może ci pomożemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 17:29, Darkstar181 napisał:

> Ma ktoś problem z załozeniem konta internetowego w campani of heros?
> Pytalem sie jak rozwiazac ten problem cdprojekt ale nie odpowiada na emaile
Powiedz w czym polega problem,to może ci pomożemy.

Chdzi o to ze po wpisaniu wszystkich danych potrzebnych do załozenia konta sieciowego pokazuje mi sie komunikat ze dany numer seryjny jest juz wykozystywany mimo ze mam orginała.
Co mam zrobić?
Łaskawy cdprojekt mi nie chce pisemnie odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2006 o 19:46, ktoś napisał:

> Powiedz w czym polega problem,to może ci pomożemy.
Chdzi o to ze po wpisaniu wszystkich danych potrzebnych do załozenia konta sieciowego pokazuje
mi sie komunikat ze dany numer seryjny jest juz wykozystywany mimo ze mam orginała.
Co mam zrobić?
Łaskawy cdprojekt mi nie chce pisemnie odpowiedziec

Cóż, w takim przypadku możesz tylko czekac na odpowiedź z CDP.Powinni bez problemu da nowy klucz.Zdarzały się przypadki że w grach powtarzały się klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AKTUALIZOWANIE COH PL Z WERSJI 1.0 NA 1.2

poniewaz aktualizacja sprawia trochę problemów, a nie znalazłem, żeby ktoś to na necie opisywał sposób aktualizowania polskiej wersji CoH, opiszę co i jak, żeby Wam ułatwić. poniższa instrukcja dotyczy przypadku, w którym łata nie chce się zainstalować i wywala komunikat o niedopasowanym locale wersji gry do patcha.

1) nie ma polskiej wersji patcha do Company of Heroes, dlatego ściągamy wersję "eng 1.0-1.2.exe" z oficjalnej strony gry.
2) plik zapisujemy w katalogu CoH. przed odpaleniem instalacji łatki wchodzimy w katalogu głównym gry do pliku "locale.ini". jest tam zapisana informacja o języku.
3) zmieniamy z locale=Polish na locale=English
4) uruchamiamy patcha
5) po zainstalowaniu znowu wchodzimy do pliku "locale.ini" i zmieniamy z powrotem wartość "locale" z "English" na "Polish", w przeciwnym razie gra się nie uruchomi
6) wszystko działa - miłej gry po necie :)

poradnik ten skierowany jest do osób, które chcą ściągnąć patcha i mieć go zawsze pod ręką np. na płycie CD. Jeżeli natomiast nikt nie czuje takiej potrzeby, to jak już ktoś słusznie zauważył, można zaktualizować grę przez auto-patchera w samym CoH.

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z demkiem CoH. Kiedy próbuję je odpalić wyświetla się komunikat: "Not enough virtual memory to run the game. Your system total paging files must be at least 768MB. lease consult the manual that came with your OS." Co oznacza ''paging files''? Chodzi o RAM? Jeżeli tak, to RAMu posiadam dokładnie 768 MB. Nie mam żadnej aplikacji włączonej w tle, ani żadnych mocno obciążających system procesów. Poza tym w CDA było napisane, że wymagania dema to 512 MB RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:24, glizda101 napisał:

Mam problem z demkiem CoH. Kiedy próbuję je odpalić wyświetla się komunikat: "Not enough virtual
memory to run the game. Your system total paging files must be at least 768MB. lease consult
the manual that came with your OS." Co oznacza ''paging files''? Chodzi o RAM? Jeżeli tak,
to RAMu posiadam dokładnie 768 MB. Nie mam żadnej aplikacji włączonej w tle, ani żadnych mocno
obciążających system procesów. Poza tym w CDA było napisane, że wymagania dema to 512 MB RAM.


z tego co kojaze, to chodzi mi o wolne miejsce ;) musisz miec okolo 1gb wolnego miejsca i nie powinien sie rzucac :)

A ja mam znow inny problem, mam rozne dziwne arty :| np. ustawie grafe na srednie, gra dziala, ale np. pojawia sie tylko czesc kolesia, a druga znika, albo rozmazuje sie, i idzie taka kupa glutoplazmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:41, Jack Bauer napisał:

z tego co kojaze, to chodzi mi o wolne miejsce ;) musisz miec okolo 1gb wolnego miejsca i nie powinien sie rzucac :)


Na dysku D:, gdzie demko mam zainstalowane zostało 3,47 GB wolnego miejsca, zaś na C: (bo wiem, że gry czasami lubią mieć przestrzeń na C: właśnie :)) 2,35 GB. Więc o co tu, kurde belle, chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:51, glizda101 napisał:

> z tego co kojaze, to chodzi mi o wolne miejsce ;) musisz miec okolo 1gb wolnego miejsca
i nie powinien sie rzucac :)

Na dysku D:, gdzie demko mam zainstalowane zostało 3,47 GB wolnego miejsca, zaś na C: (bo wiem,
że gry czasami lubią mieć przestrzeń na C: właśnie :)) 2,35 GB. Więc o co tu, kurde belle,
chodzi?


a no to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:51, glizda101 napisał:

> z tego co kojaze, to chodzi mi o wolne miejsce ;) musisz miec okolo 1gb wolnego miejsca
i nie powinien sie rzucac :)

Na dysku D:, gdzie demko mam zainstalowane zostało 3,47 GB wolnego miejsca, zaś na C: (bo wiem,
że gry czasami lubią mieć przestrzeń na C: właśnie :)) 2,35 GB. Więc o co tu, kurde belle,
chodzi?


Musisz wejść w "Panel Sterowania->System->Zaawansowane->Wydajność->Wirtualna Pamięć" i ustawić wielkość pliku wymiany przynajmniej na tyle ile zaleca Relic. Wtedy Ci wszystko pojdzie.

Niestety mam angielskie winy wiec moglem nie trafić z niektorymi tłumaczeniami na język polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo i doszedłem do wniosku, że ta gra jest wręcz boska. 8 dyszek z co prawda z kieszeni ubędzie, ale już się cieszę na widok tej gry na mojej półce. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować